Profil

Czym się zajmujemy?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym fanpage'em Graser Agencja Pracy Tymczasowej

  • 2004

    Rok założenia

  • 4

    Liczba pracowników

Arkadiusz Gramenz wlasciciel, Graser Sp. z o.o.

Od 2004 roku właściciel firmy Graser Sp. z o.o. zajmującej się pośrednictwem pracy na terenie Holandii. Od tego czasu dopełnia wszelkich starań, aby wizytówką agencji był zadowolony pracownik.

Przeczytaj cały wywiad »

Gruby Piotrek

Jakiś czas się pracowało w tej firmie, kiedyś było fajnie a teraz... MASAKRA nie polecam, naprawde zrobiła się tragedia jeżeli chodzi o koordynatorów, ilość godz, mieszkania, samochody, traktowania ludzi ogólnie cała firma to na chwilę obecną totalne dno!

Zenek

Uważam, że często wina leży po stronie ludzi , którzy wyjeżdżają do pracy za granicą jakby jechali na wczasy! Tam się nie da obijać tylko trzeba zasuwać i wtedy się nawet dobrze zarobi. Graser to dobra agencja!!

sebeks

Pracowałem na myjce nocnej orient plaza, wyciągałem nawet 400-500 eu na tydzień, zakwaterowanie mogło być. Czasami drobne problemy z salarisami szybko wyjasniane. 4+

Pracownik magazynu 2015-11-17 11:50 przez Amelka

Przebieg rekrutacji

Wysłałam Cv, po tygodniu zadzwoniła Pani z działu rekrutacji przedstawiła mi szczegóły oferty, miała wybór, zdecydowałam się na wyjazd. Krótka weryfikacja wybranego języka - w moim przypadku angielskiego, podpisanie dokumentów mailowo, a po tygodniu wyjazd do Frankfurtu na order picker.

Pytania

-weryfikacja języka -dyspozycyjność -doświadczenie

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę