Profil

Czym się zajmujemy?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym fanpage'em Graser Agencja Pracy Tymczasowej

  • 2004

    Rok założenia

  • 4

    Liczba pracowników

Arkadiusz Gramenz wlasciciel, Graser Sp. z o.o.

Od 2004 roku właściciel firmy Graser Sp. z o.o. zajmującej się pośrednictwem pracy na terenie Holandii. Od tego czasu dopełnia wszelkich starań, aby wizytówką agencji był zadowolony pracownik.

Przeczytaj cały wywiad »

Mońcia

Polecam. Rzetelna agencja.

Jack

Wyjechałem z graser po świętach i jestem zadowolony. Pieniądze się zgadzają. Może są jakieś małe mankamenty typu porządek w mieszkaniu - ale to już raczej nasza wina, zależy na kogo się trafi. Pracuje na pakowaniu i przygotowywaniu dań i narzekać nie mogę, więc jak czutam te wszystkie opinie to aż się niedobrze robi. Agencję polecam.

Tyfus

Ogólnie jak wszystkie agencje Graser po prostu za darmo niczego nie robi. Jest logiczne że im mniej da tym wiecej ma. Z mojego doświadczenia wiem że z koordynatorami zawsze potrafiłem się dogadać, warunki mieszkaniowe nie są najgorsze, napisał bym nawet ze na 4 w skali do 5. Oczywiście zależy kto, czego oczekuje ale ja mieszkałem na Ewajku i było naprawdę spoko. Wszystko kwestia ludzi z jakimi mieszkasz. Jeśli są "normalni" to i mieszka się dobrze. Jeśli chodzi o pracę....żadna tego typu agencja nie daje gwarancji godzin. Pretensje do agencji są bezpodstawne bo przecież jak dostajesz umowę to jest tam wszystko jasno napisane. Problem polega na tym że ciężko dziś o porządnych ludzi do pracy, stąd myślę te negatywne opinie. Agencja jest wyplacalna, terminowa, dostęp do solarisow " od wejścia ", praca w Plazie ok. Jeśli potrafisz pracować w zespole i jesteś sumienny i pracowity to zapewne nikt Ci tu nie podziekuje tak po prostu bez powodu. Godziny są różne ale te 40 h tyg. spokojnie się ma....wszytko kwestia tego z jakim nastawieniem tu jedziesz. Jeśli na dłużej to myślę że lepiej trafić do normalnego,całorocznego zakładu pracy niż na sezonowke. Ja z agencji byłem bardzo zadowolony i mogę polecić. Po za tym słyszałem że jeśli jesteś dobrym pracownikiem to długo w Graserze nie siedzi się bo pracodawca chce zatrzymać kogoś takiego i można przejść na bezposredni kontrakt. Wszyscy wystawiajacy negatywne opinie piszą o jednej stronie medalu....a jak wiadomo jest i druga. Niech każdy siebie oceni najpierw a potem o innych się wypowiada. Agencje polecam.

Pracownik magazynu 2015-11-17 11:50 przez Amelka

Przebieg rekrutacji

Wysłałam Cv, po tygodniu zadzwoniła Pani z działu rekrutacji przedstawiła mi szczegóły oferty, miała wybór, zdecydowałam się na wyjazd. Krótka weryfikacja wybranego języka - w moim przypadku angielskiego, podpisanie dokumentów mailowo, a po tygodniu wyjazd do Frankfurtu na order picker.

Pytania

-weryfikacja języka -dyspozycyjność -doświadczenie

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę