Szkoła Policealna

Szkoła Policealna

GoWork.pl to sieć placówek edukacyjnych zlokalizowanych w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań, Bydgoszcz czy Lublin. Celem, który sobie stawiamy, jest zapewnienie każdemu ze słuchaczy atrakcyjnych kwalifikacji zawodowych. Specjalistyczne wykształcenie w naszej szkole policealnej oraz możliwość zdobycia doświadczenia podczas praktyk, podnoszą atrakcyjność naszych absolwentów podczas ubiegania się o pracę.

Promujemy innowacyjną jakość w szkolnictwie. Szkoła Policealna GoWork.pl oferuje następujące kierunki: masaż, asystentka stomatologiczna, higienistka, farmacja, kosmetologia, fryzjerstwo, informatyka, biomasaż, administracja i inne. Stawiamy na naukę praktycznych umiejętności, na które wciąż rośnie popyt! Zajęcia odbywają się w małych grupach słuchaczy, aby zwiększyć efektywność i jakość nauczania. Dostosowaliśmy się do dynamicznych zmian na niepewnym rynku pracy, zaś nasi absolwenci są chętnie zatrudniani przez firmy w Polsce i zagranicą.

Dlaczego My?


Zaświadczenia i dyplom z uzyskanym tytułem technika, bądz specjalisty

Nowoczesne pracownie

Centrum miasta

Najlepsi wykładowcy

Niske czesne!
 

Nowy zawód i umiejętności to realna szansa na dobrze płatne zatrudnienie. Zapisz się online do Szkoły Policealnej GoWork.pl w Twojej okolicy!

Zobacz nasze pracownie:

goworkgoworkgoworkgoworkgoworkgoworkgoworkgoworkgoworkgoworkgoworkgoworkgoworkgoworkgoworkgowork

Szkoła Policealna GOWORK.PL
ul. Żurawia 47/49
00-680 Warszawa
tel. (22) 622-13-09 wew. 3
Sprawdź Nasze oddziały zamiejscowe >>>

 

Sprawdź ofertę edukacyjną Szkoły Policealnej
www.policealna.gowork.pl