Studia Podyplomowe

Studia Podyplomowe

Studia podyplomowe w GoWork.pl przy współpracy z Warszawską Szkołą Zarządzania – Szkołą Wyższą realizowane są w 12 miastach na terenie całej Polski. Swoje oddziały posiadamy w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy, Lublinie, Białymstoku, Olsztynie, Gdańsku, Łodzi i Szczecinie.

Specjalizujemy się w nowoczesnych, innowacyjnych kierunkach studiów podyplomowych, na bieżąco weryfikując i śledząc środowisko świata biznesu i idąc z postępem technologii. Analizujemy zakres kompetencji jakich pracodawcy poszukują u swoich potencjalnych pracowników – kierowników, właścicieli przedsiębiorstw, specjalistów (również w placówkach oświatowych i państwowych). Tworzymy nowe kierunki, które otwierają ścieżkę kariery w firmach o dużym potencjale, również zagranicznym.

Swoim słuchaczom proponujemy podnoszenie swoich kwalifikacji na kierunkach studiów podyplomowych najbardziej pożądanych na aktualnym rynku pracy, a także zdobywanie nowych umiejętności niezbędnych do osiągnięcia jak najlepszej pozycji zawodowej. Współpracujemy z wykwalifikowaną kadrą nauczycieli akademickich, wykładowców i specjalistów będących praktykami w swoich dziedzinach.

Poprzez dogodną lokalizację naszych oddziałów na terenie Polski, dajemy możliwość kształcenia również osobom, którym zależy na pogodzeniu studiów podyplomowych ze stałą aktywnością zawodową.

Firma GoWork.pl posiada wieloletnie doświadczenie na rynku dydaktycznym i rynku pracy – oprócz studiów podyplomowych oraz szkół policealnych, w swojej ofercie posiadamy ponad 200 kursów i szkoleń, a za najwyższy cel stawiamy sobie zadowolenie naszych absolwentów w postaci ich dalszych sukcesów zawodowych. Prowadzimy Serwis Pracy www.gowork.pl, tym samym współpracujemy z największymi firmami, instytucjami i pracodawcami zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Wszystkie rodzaje studiów podyplomowych w GoWork.pl kończą się napisaniem pracy dyplomowej, a absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Oferta edukacyjna:

 

Studia Podyplomowe GoWork.pl
ul. Żurawia 47/49
00-680 Warszawa
tel.: (22) 622-13-09
e-mail: podyplomowe@gowork.pl