Mirosław Białobrzewski wlasciciel Golden Serwis

Wartości Państwa firmy?

Główną wartością i zarazem promocją jest uczciwość wobec pracowników, ich lojalność wobec firmy i rekomendacje. Najważniejszym w pracy firmy jest człowiek. Nasz pracownik jest wizytówką firmy.

Najważniejsze Państwa osiągnięcia i wyróżnik na tle konkurencji?

Wyróżnia nas szybkość działania. Nawet w ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie klienta. Ogromny nacisk kładziemy na uczciwość wobec pracowników. Zarobki wypłacane zawsze w terminie są gwarancją pracowników.

Skoro już mowa o pracownikach jako filarze firmy- Jak w takim razie wygląda najpierw selekcja wstępna jeśli chodzi o rekrutację?

Mamy dwie drogi rekrutacji. Przy standardowym zatrudnianiu pracowników fizycznych na umowę zlecenie stosujemy szybki proces. Zapraszamy pracownika na krótką rozmowę kwalifikacyjną, na której decydujemy czy podpisać umowę lub nie. Natomiast przy zatrudnianiu pracowników na umowę o pracę jako koordynatorów regionalnych rekrutacja jest nieco bardziej złożona. Po rozmowie kwalifikacyjnej kandydat przez około tydzień pracuje z doświadczonym koordynatorem. Następnie sam próbuje na wyznaczonym terenie zajmować się powierzonymi zadaniami. W momencie, gdy kandydat pozna specyfikę pracy i zdobędzie zaufanie zaczyna samodzielną pracę.

Przejawiacie Państwo elastyczność przy zatrudnianiu?

Przy zatrudnianiu przy umowach zlecenie zatrudniamy studentów. Jako koordynatorzy z uwagi na specyfikę pracy raczej potrzebujemy bardziej dyspozycyjne osoby.

Cechy na jakie Państwo szczególnie zwracacie uwagę przy wyborze kandydata?

Przede wszystkim powinien myśleć. Po wdrożeniu pracownika tylko minimalna kontrola, tak więc musi wzbudzać zaufanie.

Funkcjonuje u Państwa system pracy zdalnej ?

Tak. Posiadamy 15 koordynatorów regionalnych rozmieszczonych w całej Polsce.

Profil poszukiwany najczęściej to..?

Najczęściej poszukujemy pracowników hali, kasjerów, sprzedawców oraz osób do obsługi klienta.

Angażują się Państwo w jakiś gałęziach dodatkowych- prospołecznych?

Wspieramy Uczniowski Klub Sportowy Orły Zielonka. Głównie finansując zajęcia dla zawodników z mniej zamożnych rodzin.

Czy poza pracą spędzacie Państwo razem czas?

Wspólnie z koordynatorami regionalnymi spotykamy się nad Zalewem Sulejowskim. W zależności od sytuacji organizujemy różne metody spędzenia wspólnie czasu integrujące pracowników. Z uwagi, że zatrudniamy prawie 600 pracowników niższego szczebla proces integracji nie jest możliwy na ogólnopolską skalę. Koordynatorzy regionalni w ramach swoich obszarach organizują różne spotkania i zajęcia integrujące.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Golden Serwis