GlobKurier

3 Dodaj merytoryczną opinię

Oferowane korzyści

Oferowane korzyści
 

Praca w dobrze zorganizowanym zespole we frameworku Scrum. Pracujemy zwinnie i sprawnie dostarczamy nowe rozwiązania. To zespół kreuje prace, cele i ma wpływ na usprawnienia w naszych projektach. Lubimy rozmawiać bezpośrednio, ale doceniamy też inne kanały komunikacji.

 

Możliwość rozwoju i poznawanie nowych narzędzi. Inwestujemy w Ciebie!Nasi pracownicy korzystają z wielu narzędzi ułatwiających im pracę i pomagającym im osiągać coraz to lepsze wyniki. Ale bez obaw! Szkolimy, pomagamy, doradzamy, dostarczamy wiedzę.

 

Karty sportowe. Wiemy, że na pracy świat się nie kończy 😊 Dlatego oferujemy karty do wyboru OK System / Multisport, które pozwalają naszym pracownikom spędzać wolny czas na sportowo, rozwijać się w znanych dziedzinach, a także próbować sowich sił w nowych.

 

Prywatna opieka medyczna. Nasi pracownicy objęci są kompleksową opieką medyczną i otrzymują pakiet medyczny w jednym z najnowocześniejszych centrów medycznych Enel-Med.

 

Spotkania integracyjne. Bo firma to my… dlatego lubimy spędzać ze sobą czas również po godzinach. Organizujemy wspólne imprezy, wyjazdy i drużynowe zmagania sportowe.

 

Dobre warunki współpracy. Każdemu pracownikowi gwarantujemy atrakcyjne i w pełni bezpieczne miejsce pracy. Decydując się na współprace otrzymasz umowę o pracę lub B2B. Wynagrodzenie wypłacamy regularnie. Pracę wykonujesz w elastycznych godzinach, a jeśli potrzebujesz to również zdalnie.

 

www.globkurier.pl

GlobKurier