Get Job Sp. z.o.o.

3 Dodaj opinię
Get Job Sp. z.o.o.
3 196 386 5 1
Robin

Prosisz o zaliczke 150€ ktura obiecuja Panie z biura przy rekrutacji. Dostajesz smsa ze to ich tylko dobra wola wiec traktuja cie jak (usunięte przez administratora) Rozmawiasz z Rezydentka to pani wielce wielka Jagoda mowi ze to nie sa jej kompetencje zeby mi pomoc. To jakie sie pytam? Przeciez to moje piniondze! Do drugiego rezydenta mozna sie dodzwonic i pan Maciek spokojnie bez wrzaskow i nerwow wytlumaczyl wszystko i mi pomugl czyli jak sie chce to mozna ale raczej sam jeden nie naprawi ten gosc wszystkiego. Uwazajta na pania Jagode.

Rita

Mnie oszukali na wyplacie dowalili kate za palaczy a ja nie pale No ale Jadzia Jedzinska byla nie ublagalna Dala kate I juz Czuje sie oszukana NIE polecat Najgorsza Agencja pod sloncem I w Calej Holandi I Polsce

Oszukana

Kilka osób zostało źle potraktowanych przez biuro. Wstrzymując im bezpodstawnie wypłaty o tydzień i naliczajac kary 91e tylko dlatego że zjechali wcześniej do Polski. Tłumacząc się tym że nie dotrzymali warunków umowy, gdzie nie ma takiego zapisu. Wymyślili sobie kary, bo nie chcą stracić kontrahenta, a ludzie i tak uciekają bo praca jest do bani i są wykorzystywani. Pani Jagodzianka twierdzi, iż zawarta z nimi słowna umowa jest ważniejsza. Skoro tak to na jakiej podstawie naliczane są kary? Firma coraz bardziej popada w długi. Stąd chcą człowieka oskubać.

Zobacz wszystkie opinie (386)

Pracodawca

 Aktualność

UWAGA!
Aktualnie poszukujemy kandydatów do zbioru pieczarek


  • Praca idealna dla kobiet

  • Możliwość całorocznej współpracy

  • Gwarantowane zakwaterowanie


Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Motywacji do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki


Ilość miejsc mocno ograniczona
Nie czekaj! Aplikuj już dziś! 

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Get Job Sp. z.o.o.