Generali Polska

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

3 edycja akcji honorowego oddawania krwi za nami! Zebraliśmy 18 litrów krwi!

Aż 18 litrów krwi zebraliśmy podczas 3 edycji akcji honorowego oddawania krwi. Wzięło w niej udział 56 osób, z czego 39 zostało zakwalifikowanych do oddania krwi. W poprzednich edycjach zebraliśmy już ponad 35,5 litra krwi!


- Jedną z wartości Generali jest działanie na rzecz społeczności, w których żyjemy. Dla naszych klientów, ale nie tylko, chcemy być partnerem na całe życie, dlatego regularnie bierzemy udział w akcjach niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. U podstaw ubezpieczeń leży idea pomagania osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Z tego powodu organizujemy, promujemy i zachęcamy do udziału w akcji oddawania krwi. Wierzę, że dzięki temu uda się pomóc osobom w sytuacji zagrożenia życia, w tym także tym najmniejszym i najbardziej bezbronnym, czyli noworodkom - komentuje Krystyna Matysiak, członek zarządu Generali TU SA. - Nie ma nic ważniejszego, niż dzielenie się tym, co najcenniejsze. Dlatego cieszę się, że wielu naszych pracowników dołączyło do akcji oddawania krwi i również w ten sposób wsparło ideę niesienia pomocy – dodaje.

W Generali pomagamy przez cały rok

Akcja oddawania krwi, doskonale wpisuje się w we wdrażany na całym świecie przez Generali program, którego celem jest wspieranie osób i społeczności w trudnej sytuacji - The Human Safety Net. Jednym z projektów realizowanych w ramach The Human Safety Net jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom asfiksji, czyli zespołu niedoboru tlenowego u noworodków. Część krwi zebranej podczas akcji 30 lipca zostanie przeznaczona na potrzeby tych właśnie dzieci.
 
Więcej informacji o międzynarodowej inicjatywie Generali The Humans Safety Net znajduje się na stronie:

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Gecon ma moc!

Gecon, portal dla pracowników Generali Polska, został wyróżniony w konkursie Power of Content Marketing Awards 2019 w kategorii Portal Pracowniczy.
 
- Wyróżnienie to jest potwierdzeniem, że wdrożenie modelu partnerskiej, opartej na zaufaniu oraz angażującej komunikacji, a przede wszystkim wytrwałość w realizowaniu przyjętej strategii to właściwy kierunek.  Cieszymy się, że nasze rozwiązanie zostało docenione przez zewnętrznych ekspertów, ale jeszcze ważniejsze dla nas jest aktywne korzystanie z Gecona przez naszych pracowników.  Dzięki nieszablonowemu podejściu do komunikacji, nasz Gecon stał się źródłem wiedzy, wzajemnej pomocy, inspiracji oraz przestrzenią do wspólnej integracji oraz wielu interakcji między naszymi Pracownikami  - mówi Krystyna Matysiak, członek Zarządu Generali TU SA.
 
Power of Content Marketing Awards jest konkursem organizowanym przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska od 2008 roku. Jego celem jest upowszechnianie wysokich standardów w tworzeniu polskich projektów content marketingowych poprzez wyróżnienie i promowanie najlepszych z nich. Jury konkursu składa się z ekspertów w dziedzinie content marketingu, public relations, projektowania prasowego, fotografii, grafiki oraz dziennikarstwa.

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Generali Partnerem na całe życie!

To jeden z filarów naszej strategii, którą podczas ostatniej konferencji w Barcelonie "Becoming Life Time Partner" mogła bliżej poznać część naszych koleżanek i kolegów.

Krysta, Ewa, Wojtek i Magda wrócili do nas pełni energii, z wieloma pomysłami, a przede wszystkim zarażeni inspirującymi inicjatywami, które teraz krok po kroku będziemy wdrażać.

Fajnie jest pracować z nami! Poznając nasze koleżanki i kolegów z innych części świata, możemy nie tylko dzielić się wiedzą, ale też korzystać z najlepszych sprawdzonych praktyk. Współpraca zespołowa wpisana jest w nasze DNA  :)

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Tworzymy zaangażowane Zespoły!

Praca zespołowa, budowanie partnerskiej, pozytywnej atmosfery, otwartość oraz dzielenie się odpowiedzialnością to filary, na których nasi Menadżerowie i Menadżerki budują współpracę w Zespole. 

Na zdjęciu możecie zobaczyć początek listy sprawdzonych praktyk, dzięki którym tworzymy zaangażowane zespoły. Fajnie jest pracować z nami :) Stawiamy na taką atmosferę pracy, aby każdy z nas mógł lub mogła bazując na swoich mocnych stronach, rozwijać skrzydła z Generali :)

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Uczymy się od najlepszych! Wiemy, jak nie dać się zhackować :)

Co to był za ekscytujący dzień! Ponad 300 naszych Pracowników wzięło udział w widowiskowym wykładzie na temat bezpieczeństwa w sieci. @Konieczny Piotr z firmy Niebezpiecznik w lekki, zabawny, mocno merytoryczny sposób pokazał nam jak nie dać się zhackować.

Cieszymy się, że w Generali mamy okazję uczyć się od najlepszych.

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Nowocześnie, kreatywnie i inspirująco!

W Generali stawiamy na pracę zespołową. Razem możemy osiągnąć o wiele więcej niż samemu. Tym bardziej cieszymy się, że podczas spotkań, warsztatów czy spotkań będziemy mogli wykorzystać nowe interaktywne tablice, które już od jutra pojawią się w naszym biurze w Warszawie :)

Dzięki nim możemy łatwo przesyłać notatki, wspólnie na nich notować czy też inspirować się podczas spotkania.

Cieszymy się, że nasze IT wspiera nas w tym, abyśmy mogli działać simpler, smarter i faster :)

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Z nami zawsze czujesz się bezpiecznie!

Bez względu na to czy jest się naszym Klientem czy pracuje się w Generali - zawsze można czuć się z nami bezpiecznie :) 

Wszystko za sprawą naszego wspaniałego Rescue Team! :)

Należą do niego Pracownicy, którzy ukończyli  kwalifikowany kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zdobyta przez nich wiedza oraz szerokie uprawnienia (np. możliwość używania rurek ustno-gardłowych) pomagają im skuteczniej nieść pomoc w razie potrzeby.

Dodatkowo, aby nasi ratownicy i ratowniczki byli lepiej widoczni, stanowiska ich pracy oznaczone są takimi czerwonymi strzałkami jak widać na zdjęciu.

Dołącz do nas, czuj się bezpiecznie i rób to co lubisz :)  Aplikuj już dziś! -->KLIK

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

Zespołowo, pysznie i uroczyście :)

Nic tak nie przynosi radości jak wspólne świętowanie. W Generali nie brakuje momentów, w których wspólnie celebrujemy ważne chwile i momenty.

My, dzisiejszy dzień zaczęliśmy od życzeń, uścisków oraz rozkoszowania się pysznymi, własnej roboty ciastami, które przyniosła nasza koleżanka z okazji swoich urodzin.

Och jak żałujemy, że choć kawałka nie możemy Wam przesłać za pośrednictwem GoWorka :)

Koniecznie się z nami podzielcie jak to wygląda u Was?

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

Ciepło się z Wami witamy!

Bardzo się cieszymy, że od dziś jesteśmy z Wami na GoWorku! Witamy się z Wami z taką samą mocą oraz pozytywną energią jaka towarzyszyła nam  podczas ostatniej imprezy firmowej.

Warto dołączyć do naszego Zespołu, nie tylko z uwagi na takie wydarzenia :) Generali to miejsce, w którym rozwiniesz swoje skrzydła.

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami! Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy :)

Pomocna?
Tak4Nie
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Generali Polska