Gedeon Richter Polska

2 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, który ma przeciwdziałać rozszerzaniu się epidemii koronawirusa w Polsce. Gedeon Richter Polska podjął następujące działania:
• wstrzymaliśmy realizację wizyt przedstawicieli medycznych 
• w obszarach - w których pozwala na to zakres i specyfika pracy - wdrożyliśmy rotacyjną pracę zespołów 
• wśród naszych pracowników podejmujemy szereg działań o charakterze informacyjnym i edukacyjnym Wdrożyliśmy dodatkowe środki higieniczne 
• pozostajemy otwarci dla usług transportowych i zaopatrzeniowych przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa
Jednocześnie dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, dzięki którym zachowujemy ciągłość produkcji. Dzięki waszemu zaangażowaniu możemy zapewnić pacjentom nieprzerwany dostęp do niezbędnych leków.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Wyjątkowy koncert, wyjątkowi muzycy!
Jubileuszowy koncert Orkiestry Gedeon Richter Polska za nami.

W poniedziałkowy wieczór, w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim, rozbrzmiała muzyka w wykonaniu naszych orkiestrantów. Wszystko za sprawą wyjątkowego Jubileuszu 45-lecia Orkiestry Gedeon Richter Polska.
Muzycy, na czele z Dyrygentem Jerzym Wysockim, przygotowali różnorodny repertuar, który skradł serca wszystkich gości. Mogliśmy usłyszeć m.in. muzykę z filmu 07 Zgłoś się, Memory z musicalu Cats, czy też składankę muzyki rock’owej.
Orkiestra Gedeon Richter Polska to doskonały przykład, że nasza firma wspiera pracowników w  realizacji swoich pasji, zainteresowań. To miejsce, w którym nie tylko wykonuje się powierzone zadania, obowiązki. To miejsce, w którym każdy ma możliwość pokazania tego co lubi i kim jest także poza murami budynku. Orkiestra Gedeon Richter to w dużej mierze nasi byli pracownicy, którzy rozwijali swoją pasję i robią to dziś. Dzięki czemu mogą nadal czuć się częścią naszej społeczności.
Orkiestra ma za sobą 45 lat pięknej muzycznej historii, którą my jako firma z tradycją pielęgnowaliśmy i nadal będziemy pielęgnować.

Pomocna?
Tak6Nie

Pracodawca

 Aktualność

W ostatni weekend odbyła się 15. edycja Biegu po Nowe Życie, inicjatywa, której celem jest nagłośnienie tematu transplantologii. W tym roku padła rekordowa liczba uczestników - ponad 100 sztafet. Nasza firma już trzynasty raz wzięła udział w tej niesamowitej inicjatywie. Reprezentowały nas Danuta Kowalik i Edyta Mila. Dziewczyny z ogromnym zapałem i zaangażowaniem przemierzyły trasę Biegu za co bardzo im dziękujemy i gratulujemy!

Pomocna?
Tak8Nie

Pracodawca

 Aktualność

Na dzień dobry:)

Cieszymy się, że wykorzystujecie nową platformę komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.
Fundamentem naszej organizacji jest system wartości, oparty m.in. na: uczciwości, szacunku oraz konstruktywnym dialogu. Dlatego też w naszej firmie nie ma przyzwolenia na dialog z pominięciem tak ważnych dla nas wartości.  
Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.
Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w Gedeon Richter Polska. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.
Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy:) Gdyby pojawiły się tematy, których nie chcecie poruszać na forum, ale są dla Was ważne, to prosimy, opiszcie trudności czy niejasne sytuacje i wyślijcie pod adres opinie@gedeonrichter.com.pl (tematy dotyczące Gedeon Richter Polska Oddział w Warszawie) lub opinie@grodzisk.rgnet.org  (tematy dotyczące Gedeon Richter Polska w Grodzisku) byśmy mogli je dokładnie zbadać i wyciągnąć ewentualne konsekwencje.
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy https://www.gedeonrichter.pl/oferty-pracy/ 

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Gedeon Richter Polska

Pomocna?
Tak17Nie11
Gedeon Richter Polska