Gabos Software Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Gabos Software Sp. z o.o.

Arturito
Kandydat
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w firmie Gabos Software? Czy jest system premiowy?

Gabos Software Nowy wpis
Pracownik
@Arturito

Dzień dobry, dziękujemy za zadanie pytania. Jeśli chodzi o benefity to w naszej firmie dbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (Medicover Sport). Posiadamy również grupową ofertę ubezpieczeniową na życie. Świętujemy urodziny pracowników, mamy dofinansowania lub zniżki na wydarzenia artystyczne. W ramach grupy kapitałowej staramy się również celebrować Mikołajki, Dzień Programisty, Dzień Kobiet. Jesteśmy również na etapie rozszerzenia tego pakietu o kolejne atrakcyjne benefity dla pracowników. W kwestii premii dla pracowników to są one przyznawane indywidualnie przez Dyrektorów i Kierowników Działu. Mam nadzieję, że powyższe informacje są wyczerpujące. Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny Gabos Software Sp. z o.o.

Placówka w Warszawie Nowy wpis
Były pracownik
@Arturito

Nie ma żadnego systemu premiowego.

Ciekawy Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Gabos Software

Czy ilość przyznanych benefitów jest zależny od stanowiska? W ofercie na stanowisko programisty można znaleźć ich więcej min dofinansowanie do usług turystycznych, biletów do kina czy karty przedpłacone a w ofertach na inne stanowiska nie ma o tym mowy.

Nowy wpis

Pracodawca

@Ciekawy

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za zadanie pytania. W związku z reorganizacją pewnych zasad i benefitów dla pracowników przez moment nie były one spójne ze stanem faktycznym i wkradł się nam drobny błąd w ofercie który już naprawiliśmy. Przepraszamy za nieścisłości. Poniżej podaję benefity aktualnie obowiązujące dla wszystkich pracowników. dofinansowanie zajęć sportowych V prywatna opieka medyczna V ubezpieczenie na życie V możliwość pracy zdalnej V elastyczny czas pracy V spotkania integracyjne V świętowanie urodzin V Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny Gabos Software Sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Gabos Software Sp. z o.o.?

Gabos Software Sp. z o.o.
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, dziękujemy za zadanie pytania. W naszej firmie na początku nowy pracownik jest zatrudniony na 3 miesięczny okres próbny. Po tym okresie jeśli współpraca nadal dobrze się układa dla obu stron proponujemy umowę na okres 1 roku. Kolejna umowa najczęściej jest umową na czas nieokreślony. Mam nadzieję, że nasza odpowiedź jest pomocna. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy na portalu GoWork oraz naszej stronie www.gabos.pl zakładka KARIERY. Pozdrawiamy, Gabos Software Sp. z o.o.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Gabos Software Sp. z o.o.?

Gabos Software
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, proces awansu w naszej firmie jest uzależniony od powierzanych na określanych stanowiskach zadań i obowiązków. Kryteriami warunkującymi przejście na kolejny szczebel kariery zawodowej najczęściej między innymi są kompetencje, staż pracy, posiadana wiedza specjalistyczna, umiejętność pracy w zespole oraz chęć poszerzania swoje wiedzy i doświadczenia. W naszej strukturze organizacyjnej hierarchia stanowisk i awansu jest różna w zależności od departamentu lub działu dlatego dopiero po aplikowaniu na konkretne stanowisko jesteśmy w stanie przedstawić ścieżkę kariery w naszej firnie. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualnych ofert pracy na portualu pracuj.pl oraz na naszej dtronie internetowej www.gabos.pl w zakładce kariera. Pozdrawiamy, Gabos Software

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Gabos Software Sp. z o.o.?

Gabos Software
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Dzień dobry, poniżej w kilku punktach postaram się przybliżyć warunki pracy oraz czego można się spodziewać dołączając do naszego Zespołu :-) Kogo szukamy i dlaczego warto u nas pracować? o Szukamy ludzi chcących się rozwijać i zwiększać swoje kompetencje poprzez szkolenia, współpracę z naszymi ekspertami, o Dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych, o Ludzi ceniących stabilizację, współpracę, dobrą atmosferę i stawiających na samorealizację w pracy. Jak pracujemy? o Skupiamy się na rozwiązywaniu problemów klientów, nawet jeżeli wykracza to poza zakres naszych zobowiązań i wymaga dodatkowego wysiłku. o Gramy uczciwie i dotrzymujemy zobowiązań. Sumiennie wykonujemy swoje obowiązki i dbamy o budowanie zaufania naszych Klientów. o Znamy się na tym co robimy. Posiadamy dogłębną znajomość produktu, branży i zagadnień merytorycznych z nimi związanych. Dbamy o naszych pracowników zapewniając im: • Treść: o szkolenia o pakiety medyczne o ubezpieczenia grupowe o pakiety sportowe o prezenty urodzinowe o owocowe poniedziałki Mam nadzieję, że powyższe informacje będą przydatne i skłonią do aplikowania na nasze oferty pracy. Aktualnie można je śledzić na portalu pracuj.pl oraz na naszej stornie www.gabos.pl w zakładce kariera. Pozdrawiam serdecznie, Gabos Software

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Gabos Software Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Devops Engineer. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabos Software Sp. z o.o. - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Gabos Software Sp. z o.o.