Gabos Software Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

O nas

O nas

Gabos Software wytwarza oprogramowanie dla placówek medycznych

Nieprzerwanie od ponad 20 lat pochłonięci projektowaniem i dostarczaniem oprogramowania wyłącznie dla sektora ochrony zdrowia. Przez wszystkie te lata nabieramy doświadczeń, tworzymy nowe produkty i rozwijamy się wraz z rynkiem medycznym. Codziennie pracujemy nad rozwiązaniami, które mają ułatwić pracę personelu placówek medycznych, zaoszczędzić czas i zwiększyć poczucie bezpieczeństwa Pacjentów.

 

CO PROPONUJEMY?

Jako firma Gabos Software wytwarzająca oprogramowanie dla placówek medycznych dostarczamy nasze rozwiązania w zakresie oprogramowania, usług wdrożeniowych i szkoleń. Obejmujemy naszych klientów opieką techniczną i serwisową, prowadząc również konsultacje, by pomagać poruszać się w zawiłym świecie informatyki w medycynie.

Skuteczność

Skupiamy się na rozwiązywaniu problemów klientów, nawet jeżeli wykracza to poza zakres naszych zobowiązań i wymaga dodatkowego wysiłku.

Rzetelność

Gramy uczciwie i dotrzymujemy zobowiązań. Sumiennie wykonujemy swoje obowiązki i dbamy o budowanie zaufania naszych Klientów.

Fachowość

Znamy się na tym co robimy. Posiadamy dogłębną znajomość produktu, branży i zagadnień merytorycznych z nimi związanych.

 

Jako Gabos Software

wytwarzając oprogramowanie dla placówek medycznych dostarczamy nasze rozwiązania w zakresie oprogramowania, usług wdrożeniowych i szkoleń. Obejmujemy naszych klientów opieką techniczną i serwisową, prowadząc również konsultacje, by pomagać poruszać się w zawiłym świecie informatyki w medycynie. Doradzamy i pomagamy wprowadzić politykę bezpieczeństwa tak istotną jeśli chodzi o ochronę danych osobowych i danych wrażliwych, jakimi niewątpliwie są dane medyczne.

Jako Grupa Kapitałowa WASKO

jesteśmy w stanie zrealizować kompleksową informatyzację placówki, poczynając od infrastruktury, dostawy sprzętu, budowy i obsługi zarządzania systemami aż po kolokację czy przejęcie obsługi całości zagadnień związanych z utrzymaniem, zarządzaniem i rozbudową.

 

www.gabos.com.pl

 
Gabos Software Sp. z o.o.