Fosfan S.A

2 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Aktualnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

- Operator urządzeń pakujących – robotnik przeładunkowy,
- Aparatowy produkcji nawozów,
- Operator urządzeń załadunkowych,
- Elektromonter,
- Technolog zmiany
.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom,
- Atrakcyjny pakiet socjalny.

Więcej informacji o pracy na wyżej wymienionych stanowiskach pod numerem telefonu 91 44 55 677. CV prosimy wysyłać na adres m.perkowska@fosfan.pl w tytule wiadomości wpisując stanowisko, na które się aplikuje. Dokumenty można również wysłać za pośrednictwem poczty na adres: FOSFAN S.A. ul. Nad Odrą 44/65 71-820 Szczecin Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,

ostatnie tygodnie to bardzo dziwny i trudny czas dla naszych rodzin i naszych firm. Obecny czas walki z zagrożeniem spowodowanym koronawirusem oraz wprowadzone w całym kraju obostrzenia, boleśnie dotykają cały polski przemysł i gospodarkę.

W tym czasie, podobnie jak większość polskich przedsiębiorstw, staramy się przetrwać i funkcjonować dla dobra polskich rolników, ogrodników i producentów żywności. Jako firma odpowiedzialna za naszych pracowników, wprowadziliśmy wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa, zalecane przez służby sanitarne. Robimy wszystko, by nasi pracownicy pracowali w jak najbezpieczniejszych warunkach. Dzięki temu produkcja w firmie odbywa się w niezakłócony sposób. Dziękujemy naszym pracownikom za zaangażowanie w tych trudnych czasach, odpowiedzialność i za realizację obowiązujących zasad.

W tych ciężkich dla nas wszystkich chwilach dziękujemy wszystkim współpracującym z nami firmom – transportowym, logistycznym, handlowym i produkcyjnym za cierpliwość i wyrozumiałość. Dziękujemy rolnikom i wszystkim, którzy zajmują się produkcją żywności. Wasze poświęcenie i ciężka, codzienna praca są godne najwyższego uznania. Dzięki Wam możliwe jest osiągnięcie pełnego bezpieczeństwa żywnościowego kraju. Wasz wysiłek ma ogromne znaczenie dla milionów Polaków.

Mimo zmieniających się warunków funkcjonowania nasza misja pozostanie niezmienna. To produkcja wysokiej jakości nawozów oraz świadczenie usług logistycznych zgodnie z najwyższymi standardami. Od 70 lat wykorzystujemy najnowsze technologie w wytwarzaniu produktów, cieszących się uznaniem profesjonalistów i hobbystów.

Dajemy z siebie wszystko każdego dnia, ale nasza misja nie byłaby możliwa bez Was i Waszego wsparcia! Wam wszystkim jesteśmy za to bardzo wdzięczni.
 

Zarząd Fosfan SA – Polski Producent – Twój niezawodny partner!

Pomocna?
Tak2Nie

Pracodawca

 Aktualność

Tak jak większość polskich przedsiębiorstw, staramy się przetrwać w tym trudnym dla wszystkich czasie. Tymczasem - załoga w komplecie, środki bezpieczeństwa stosowane zgodnie z zaleceniami. Trzymajmy się!

Pomocna?
Tak3Nie

Pracodawca

 Aktualność

FOSFAN S.A – znany i ceniony producent nawozów rolniczych i ogrodniczych poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
TECHNOLOG ZMIANY

Opis stanowiska: Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za technologię produkcji nawozów oraz nadzór nad grupą pracowników.

Charakter pracy: Praca w systemie zmianowym.

Oczekujemy od Ciebie:


 • wykształcenia wyższego (preferowane: Technologia i Inżynieria Chemiczna)

 • dobrej znajomości obsługi komputera

 • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

 • umiejętność pracy w zespole


Pracując z nami możesz liczyć na:

 • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

 • umowę o pracę

 • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom

 • atrakcyjny pakiet socjalny


 
Osoby zainteresowane zapraszamy do składania ofert zawierających CV na adres m.perkowska@fosfan.pl lub za pośrednictwem poczty na adres:
FOSFAN S.A. ul. Nad Odrą 44/65 71-820 Szczecin
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Wczoraj uczestniczyliśmy w Targach Pracy w Netto Arena. Poznaliśmy mnóstwo pozytywnych osób zainteresowanych pracą w naszej firmie. Tych, którym nie udało się dotrzeć na targi zapraszamy na naszą stronę, na której publikujemy aktualne ogłoszenia o pracę: https://fosfan.pl/pl/firma/kariera/Pomocna?
Tak4Nie

Pracodawca

 Aktualność

Każdy dzień pracy, każde spotkanie jest wyzwaniem, a każda rozmowa z klientem jest dla mnie doświadczeniem dającym mi możliwość rozwoju – mówi Tomasz Baczewski. Z przedstawicielem handlowym firmy FOSFAN o rozwoju branży ogrodniczej i budowaniu długofalowych relacji z klientami rozmawiał Michał Grabowski z magazynu "Biznes Ogrodniczy".


 1. Jak wygląda Pana ścieżka zawodowa, jak to się stało, że związał się Pan z branżą ogrodniczą?

 2. Handlowcem jestem od niemal 10 lat. W swojej dotychczasowej pracy zdobyłem bogate doświadczenie w realizacji strategii sprzedażowej oraz budowaniu długofalowych relacji z klientami. Cały ten okres w większości związany był ze sprzedażą nawozów. Do ubiegłego roku były to głównie nawozy rolnicze, natomiast od lipca 2018 r. mam przyjemność pracować w firmie FOSFAN, która jest producentem m.in. szerokiej gamy nawozów ogrodniczych Fructus.Stale pogłębiam swoją wiedzę w temacie potrzeb pokarmowych roślin, a także nawozów, ich wytwarzania i zastosowania. Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu nawożenia i stosowania środków ochrony roślin. Wiedza zdobyta podczas studiów w SGGW znakomicie uzupełniła wcześniej ukończone studia z zakresu marketingu i zarządzania, co pozwoliło mi w jeszcze większym stopniu poczuć się specjalistą ukierunkowanym na rozwiązywanie problemów klientów.

 3. Co najbardziej podoba się Panu w codziennej pracy?

 4. Myślę, że tym, co sprawia mi największą satysfakcję, jest okazja do wykorzystania posiadanej wiedzy i dzielenie się nią. Nie bez znaczenia jest też możliwość sprawdzania się w różnych sytuacjach oraz budowania relacji z klientami, które często przeradzają się w bardzo bliskie, osobiste kontakty. Podoba mi się to, że spora część osób związanych z branżą ogrodniczą bardzo chętnie dzieli się z innymi swoimi dokonaniami, sukcesami oraz stosowanymi rozwiązaniami. Dla mnie jest to okazja do poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń w kontekście lepszej obsługi klienta. Poza tym praca w terenie stwarza możliwości podziwiania zabytków, obiektów przyrodniczych oraz wspaniałych widoków, które dostarczają mi wielu pozytywnych wrażeń.

 5. Jak ocenia Pan branżę ogrodniczą i jej rozwój?

 6. Moim zdaniem jest ona bardzo dynamiczna, kolorowa oraz nowatorska pod względem produktowym i marketingowym. Wzrost zamożności społeczeństwa sprawia, iż coraz częściej inwestujemy w estetykę miejsc, w których mieszkamy i spędzamy wolny czas. Otaczamy się wspaniałą roślinnością, kupujemy nowoczesne urządzenia ułatwiające nam pielęgnację ogrodów i doceniamy korzyści płynące z dbania o architekturę krajobrazu. Nie bez znaczenia jest też coraz większa świadomość społeczeństwa w dziedzinie żywności ekologicznej i związane z nią wytwarzanie produktów ekologicznych z owoców i warzyw, wyhodowanych we własnych przydomowych ogródkach. Mając na względzie wspomniane aspekty uważam, że branża ogrodnicza ma przed sobą dobre perspektywy i w oparciu o najnowsze technologie będzie się stale rozwijać.

 7. Jakie na co dzień spotyka Pan wyzwania, czy coś zaskakuje Pana w pracy?

 8. Nie będę tutaj zbyt oryginalny twierdząc, iż dla przedstawiciela handlowego każdy dzień pracy, każde spotkanie jest wyzwaniem, które w szerszej perspektywie ma zaspokoić pokładane we mnie nadzieje oraz dać mi satysfakcję z realizacji stawianych przede mną celów. Biorąc pod uwagę intensywny rozwój branży ogrodniczej, każda rozmowa z klientem jest dla mnie doświadczeniem dającym mi możliwość rozwoju, zgłębiania problematyki i zagadnień tej dziedziny. Patrząc natomiast z perspektywy produktów, które oferuję klientom, zaskoczeniem jest z pewnością pogoda, a raczej jej zmienność, co w główniej mierze determinuje zamówienia produktów i ich zastosowanie.

 9. Co lubi Pan robić w wolnym czasie?

 10. Wolny czas staram się spędzać z rodziną. Wspólnie z żoną całym sercem angażujemy się w rozwój i wychowanie naszej córki Kamili. Staramy się pokazywać jej piękno otaczającego nas świata oraz wskazujemy na zagrożenia, jakie mogą na nią czyhać. Moją pasją jest muzyka. Od kliku ładnych lat jestem związany z grupą przyjaciół, z którymi wspólnie tworzymy ośmioosobowy zespół WITA-MINA D. Spotykamy się na próbach, razem komponujemy i koncertujemy. Tak więc korzystając z okazji, chciałbym pozdrowić wszystkich czytelników „Biznesu Ogrodniczego”, zachęcić do zapoznania się z naszą twórczością i życzyć przyjemnych wrażeń podczas słuchania naszej muzyki we wszystkich ogrodach i ogródkach w całej Polsce.

Pomocna?
Tak2Nie1

Pracodawca

 Aktualność

Już za tydzień największe zachodniopomorskie Targi Pracy!
Będziemy jednym spośród 110 wystawców. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, porozmawiania z naszymi pracownikami z działu kadr i dowiedzenia się więcej o naszej firmie.
Do zobaczenia 23 października w Netto Arena w Szczecinie!
Więcej o imprezie -lub w wydarzeniu na Facebooku.

Pomocna?
Tak1Nie1

Pracodawca

 Aktualność

AKTUALNE OGŁOSZENIA O PRACĘ
Obecnie rekrutujemy na stanowiska:


 • Elektromonter

 • Tokarz - frezer

 • Laborant

 • Operator wózka widłowego

 • Maszynista lokomotywy

 • Ślusarz remontowy

 • Operator urządzeń załadunkowych

 • Automatyk

 • Elektryk

 • Operator ładowarki

 • Pracownicy produkcyjni

 • Aparatowy produkcji nawozów

 • Operator urządzeń pakujących – robotnik przeładunkowy


 
Oferujemy:

 • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

 • umowę o pracę

 • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom

 • atrakcyjny pakiet socjalny

 • Kartę MultisportWięcej informacji o pracy na wyżej wymienionych stanowiskach dowiesz się pod numerem telefonu 91 44 55 677 lub na stronie internetowej .
CV prosimy wysyłać na adresm.perkowska@fosfan.pl w tytule wiadomości wpisując stanowisko, na które się aplikuje.

Pomocna?
Tak1Nie2

Pracodawca

 Aktualność

Fosfan “zasłużony dla eksportu RP”!
Firma FOSFAN S.A. znalazła się wśród nagrodzonych medalem “Zasłużony dla Eksportu Rzeczpospolitej Polskiej”.Medal jest prestiżową nagrodą o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym dla firm i osób za wybitne osiągnięcia w dziedzinie eksportu. Przyznawany jest przez Krajowe Stowarzyszenie Eksporterzy Rzeczpospolitej Polskiej podczas Gali Eksportu. Tegoroczna Gala odbyła się 06 lutego w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Firmę FOSFAN S.A. reprezentował Zbigniew Dobies – Zastępca Dyrektora Handlowego ds. Sprzedaży Eksportowej i Zaopatrzenia. Honorowy medal odebrał z rąk Prezesa Krajowego Stowarzyszenia RP, Ryszarda Nowaka.Pomocna?
Tak6Nie6

Pracodawca

 Aktualność

ZABAWA CHOINKOWA DLA DZIECI
W niedzielę, 20 stycznia 2019 roku, jak co roku zorganizowaliśmy zabawę choinkową dla dzieci i wnucząt naszych pracowników. Oprócz poczęstunku na wszystkich zaproszonych czekali animatorzy, występy artystyczne, ale przede wszystkim Mikołaj i paczki świąteczne. Kolejna "choinka" za rok!

Pomocna?
Tak6Nie2
Fosfan S.A