Fosfan S.A

2 Dodaj opinię

Aktualności

Fosfan S.A
pracodawca

Fosfan “zasłużony dla eksportu RP”!
Firma FOSFAN S.A. znalazła się wśród nagrodzonych medalem “Zasłużony dla Eksportu Rzeczpospolitej Polskiej”.Medal jest prestiżową nagrodą o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym dla firm i osób za wybitne osiągnięcia w dziedzinie eksportu. Przyznawany jest przez Krajowe Stowarzyszenie Eksporterzy Rzeczpospolitej Polskiej podczas Gali Eksportu. Tegoroczna Gala odbyła się 06 lutego w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Firmę FOSFAN S.A. reprezentował Zbigniew Dobies – Zastępca Dyrektora Handlowego ds. Sprzedaży Eksportowej i Zaopatrzenia. Honorowy medal odebrał z rąk Prezesa Krajowego Stowarzyszenia RP, Ryszarda Nowaka.Fosfan S.A
pracodawca

ZABAWA CHOINKOWA DLA DZIECI
W niedzielę, 20 stycznia 2019 roku, jak co roku zorganizowaliśmy zabawę choinkową dla dzieci i wnucząt naszych pracowników. Oprócz poczęstunku na wszystkich zaproszonych czekali animatorzy, występy artystyczne, ale przede wszystkim Mikołaj i paczki świąteczne. Kolejna "choinka" za rok!

Fosfan S.A
pracodawca

Dzień dobry,
serdecznie witamy wszystkich poszukujących informacji na temat pracy w firmie FOSFAN S.A.

Jesteśmy spółką akcyjną z prywatnym, całkowicie polskim kapitałem. Istniejemy od 1946 roku.

Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są tematy istotne z punktu widzenia pracowników. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najtrafniej odpowiadać na wszystkie pytania i wątpliwości.

W zakładkach znajduje się więcej informacji na temat naszego przedsiębiorstwa, a aktualne oferty pracy publikujemy na stronie: >https://fosfan.pl/pl/firma/kariera/

Z pozdrowieniami,
FOSFAN S.A