Ciezko z praca

Fhh
01.07.2022 03:13
Witam czy ja mam tylko taki problem czy jestem jakąś nienormalna w grudniu się zwolnilam I od tamtej pory nie mogę znalesc pracy totalnie albo cięcia etatów albo po 1 dniu dowidzenia 6 praca i dalej nic no wiem co robić nie chce mu się żyć małopolskie mala miejscowość
AciD
04.07.2022 18:25
Normalna jesteś, po prostu wychodzi 'dobra zmiana', część ludzi nie pamięta jak patologiczny był rynek pracy w Polsce początkiem tego wieku. A taka patologia zaczyna wracać.
Obecnie firmy przestają inwestować, wszyscy najchętniej przyjmowali by na śmieciówki bo nikt nic nie wie co miłościwie panujący nam wymyślą, a w większości firm brakuje ludzi do obsługi bieżącej działalności... Do tego wygórowane oczekiwania w stosunku do pracowników, bo jak trzeba płacić więcej to ma zapi... jak bambo uciekając przed lwami w Afryce. Jak było dobrze to nikt nie inwestował w maszyny, PiS podniósł koszty zatrudnienia, i okazuje się że sporo firm jechało tylko na taniej sile roboczej.

Sortowanie

MTGLevelUP
30.08.2022 09:17
Cześć, jestem headhunterką, doradcą personalnym i certyfikowanym coachem.
Moją pasją jest pomaganie ludziom w odnajdowaniu swojej ścieżki zawodowej oraz w rozwijaniu kariery.
Niedługo rozpoczynam otwarty cykl warsztatów online, podczas których podzielę się swoją profesjonalną wiedzą z zakresu świadomego budowania swojej wartości na rynku pracy.
Dokładny harmonogram warsztatów, link do zapisu (w celu otrzymania materiałów i linku do spotkania warsztatowego) oraz więcej informacji znajduje się w opisie wydarzenia (https://fb.me/e/2Lf7jSLSU).
Zapraszam serdecznie na warsztaty oraz moje media społecznościowe (szczególnie YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCmlPlha1YSoH9b6ayAdiUUg), gdzie regularnie udostępniam darmową wiedzę.
Dodaj wypowiedź na forum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulamin i jak najbardziej merytoryczny.