Szukam pracy za granicą

Sławek
24.01.2023 12:26
Witam szukam pracy za granicą może by ktoś coś polecił pewne oferty , jestem z małej okolicy z powiatu rypińskiego województwo kujawsko - pomorskie najlepiej wyjazdy z mojego województwa jak by ktoś coś wiedział .
Agnieszka
25.01.2023 12:21
Witaj, jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii, sprawdź nasze oferty na: www.sbaflex.com/pl/. Prosimy o przesłanie CV wraz z numerem telefonu na email praca@sbaflex.pl - nasi rekruterzy skontaktują się w najszybszym możliwym terminie. Pozdrawiamy, SBA Flex
Marek
28.01.2023 20:30
Szukasz możliwości biznesowych w marketingu sieciowym? Nie szukaj dalej!

Jako dystrybutor firmy Lifewave, mam przyjemność reprezentowania przedsiębiorstwa, które jest na czele nowoczesnej technologii i innowacyjnych produktów. Nasz flagowy produkt, plastry X39 komórek macierzystych, jest niepodobny do niczego innego na rynku i ma potencjał, aby zmienić sposób, w jaki podchodzimy do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Ale co wyróżnia Lifewave, to nie tylko nasze produkty - to nasz model biznesowy. Oferujemy unikalną możliwość dla osób, aby dzielić się i budować swój własny biznes, z wsparciem zespołu i sprawdzonymi systemami.

Jeśli szukasz sposobu, aby przejąć kontrolę nad swoją przyszłością finansową i stać się częścią czegoś większego, chętnie połączę się z tobą i porozmawiam o możliwościach z Lifewave. Czy jesteś doświadczonym marketerem sieciowym, czy dopiero zaczynasz, możemy Ci pomóc osiągnąć twoje cele i stworzyć życie, o jakim zawsze marzyłeś.

Nie zwlekaj, skontaktuj się ze mną i razem zbadajmy możliwości!

Sortowanie

Sławek
24.01.2023 12:28
Pilne szukam pracy za granicą
Dodaj wypowiedź na forum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulamin i jak najbardziej merytoryczny.