Gdzie wyjechać żeby najwięcej zarobić? (w EU)

dawid
14.07.2022 11:01
Cześć, planuję wyjazd czysto zarobkowy do jakiegokolwiek kraju EU, mówię dobrze po angielsku. Cały wyjazd planuję na 3-6 miesięcy w zależności od tego jak to będzie szło, ale "idealistycznie" 5-6 mies. Jeśli chodzi o szkołę to brak. Mam trochę doświadczenia zawodowego w zajmowaniu się upośledzonymi i starszymi ludźmi (nie mam żadnych certyfikatów miałem tylko trening od firmy, w której pracowałem). Problem z tym "care taking" jest taki, że jest to jednak trudna i stresująca praca, chociaż była by to dobra umiejętność do wykorzystania. Mam też jakieś doświadczenie w sprzedaży no i w pracy w małej rodzinnej firmie.

Wolałbym nie korzystać z biura pracy a jeśli już to maksymalnie na miesiąc-dwa aż nie ogarnąłbym jakiegoś miejsca zamieszkania no i całej reszty .
Wolałbym też wyjechać do mniejszego miasta myślę, że mieszkanie będzie tańsze. Chociaż wiem też, że w niektórych mniejszych miastach może być mniejsza pula prac, które mogę wykonywać ze względu na to, że nie zatrudniają ludzi bez rdzennego języka.
Macie jakieś wskazówki?
Ola
21.11.2022 16:27
https://invent.ag/

Sortowanie

Alberto
26.07.2022 11:26
Cześć! Możesz sobie sprawdzić takie info na stronie pracawue.pl To zależy oczywiście od rodzaju pracy. Możesz tam wybrać konkretne miasto jak już będziesz wiedział gdzie chcesz jechać i sprawdzać sobie reguralnie oferty jakie się pojawiają ;) Ja tak znalazłem pracę w Holandii w Bergeijk
Dodaj wypowiedź na forum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulamin i jak najbardziej merytoryczny.