wróć

Koronawirus NIE ISTNIEJE

Nostradamus
22.03.2020 11:11
Ludzie, opanujcie się. Wirus NIE ISTNIEJE. To tylko AKCJA MEDIALNA, żeby pozamykać miasta! I DOPROWADZIĆ DO UPADKU GOSPODARKI! Najpierw kręcą filmy w różnych krajach, a potem na całym świecie, we wszystkich stacjach telewizyjnych każą ludziom opowiadać to samo! W każdym kraju taki konkurs sobie zrobili - jak dobrze uda im się okłamać WSZYSTKICH. Ostatnio zdecydowanie Włochy na prowadzeniu! Udało im się nabrać pozostałe kraje, że zmarło u nich prawie 5 tysięcy ludzi. WYŁĄCZCIE TV, WŁĄCZCIE MYŚLENIE
Baba Jaga
07.04.2020 08:54
@Nostradamus: Ja widzę, że antyszczepionkowcy mają swoją teorię spiskową, wszędzi ich pełno i wszędzie wypisują, że korona nie istnieje..
Nostradamus
09.04.2020 08:52
Prawda w oczy kole? Oddawaj się dalej swojej lewackiej propagandzie
xdd
20.04.2020 08:39
To na kogo głosować? Tylko Kidawa ma jakąś szansę, żeby pokonać PIS, taka jest prawda
Ej
13.05.2020 21:01
@xdd: Kidawa nie ma szansy z nikim
uaaa
10.06.2020 12:35
@Baba Jaga: A jaką masz pewność, że istnieje? Znasz kogoś osobiście kto jest na to chory? Czy tylko wierzysz ludziom, którzy piszą w internecie i mówią w telewizji, ale jaką masz pewność, że nie kłamią? Nie masz tej pewności, oczywiście możesz mieć swoje zdanie, ale po co okłamywać siebie?
On Wro
13.06.2020 14:04
@uaaa: Niestety ja znam osoby, które chorują i bardzo cierpią. Miesiąc temu sam zacząłem wierzyć, że nie istnieje bo nikt z mojego otoczenia bliższego ani dalszego nie chorował. Zamiast się cieszyć zacząłem wtedy wierzyć w teorie spiskowe i sam je propagować. W związku z tym rozumiem osoby po dwóch stronach. Wiadomo trzeba żyć i pracować ale i zachować ostrożność i zdrowy rozsądek. Uważajcie na siebie, życzę WSZYSTKIM zdrowia.

P.S. A co powiecie osobie, którą przekonywaliście, że wirus nie istnieje, a która zachoruje? Zrobicie głupi uśmieszek wzruszając ramionami? Udźwigniecie ten ciężar?
Ktos
13.06.2020 20:31
@uaaa: Ja jestem chora. To jest prawda. I uwierz to nie przebiega jak grypa.
Ns
14.06.2020 17:31
@Ktos: A jak to przebiega
Gal anonim
14.06.2020 17:57
@Ktos: Też się chętnie dowiem, póki co znam osoby z których tylko jedna miała kaszel a reszta praktycznie bezobjawowo przechodzą.
Tolo
18.06.2020 10:00
@Gal anonim: hej ale co znaczy przechodzą koronkę bezobjawowo? weźmy np grypę,anginę czy zwykłe przeziębienie jeśli jesteś chory zawsze ale to zawsze masz jakieś objawy np łamanie w kościach,ból gardła czy kichanie, natomiast jeśli nie masz objawów tzn ze jesteś zdrowy jak byk i tylko ściemniasz po to by dostać l4 ,i tak samo jest z tą koronką wciskają ludziom ciemnotę że przechodzisz chorobę bezobjawowo, poza tym nasunęła mi się taka myśl podobno mamy pandemię bo koronka to zakaźna choroba i trzeba ludzi izolować żeby inni się nie zarazili więc pytam jakim cudem można to przechorować bezobjawowo? może należało by już skończyć odp......ać ten cyrk i komedię a rząd Pis i prezydent powinni przeprosić wszystkich polaków i obywateli za te utrudnienia i zniewolenie całego polskiego narodu które nam zaserwowali
Gal anonim
19.06.2020 06:30
@Tolo: Śmieszne prawda? Ale niestety tak jest. Na 8 osób zarażonych tylko dwie miały kaszel, trochę gorączki i złe samopoczucie, ale czy to gorsze od grypy tego bym nie powiedziała. Uważam, że ten wirus istnieje bo różne koronawirusy istnieją ale faktycznie mogę się mylić. Gorsza od wirusa jest kwarantanna, czekanie na nic.Czy to normalne siedzieć w domu ponad 2 tygodnie jak jesteś całkiem zdrowy? Przez takie sytuacje upadają małe przedsiębiorstwa, a najbardziej ta sytuacja uderza w tych co mają najmniej. Im mniej prywatnych tym więcej państwowych..
Stevi19
19.06.2020 09:42
@Baba Jaga: Droga Babo Jago "antyszczepionkowcy" to kolejny slogan wzięty z ogólnodostępnej telewizji. Ludzie, którzy są przeciwko przymusowym szczepieniom nie są "anty". Oni walczą o wolność wyboru dla każdego człowieka. Dlaczego rodzice własnego dziecka nie mogą o nim sami decydować? To przecież oni dali mu życie i zadbają o nie najlepiej ze wszystkich. Poza tym zastanawiam się, czy kiedykolwiek zainteresowałaś się tematem szczepionek. Dziecko otrzymuje od matki przeciwciała do ok. pół roku po urodzeniu, a gdy matka karmi piersią, to o wiele dłużej. W pierwszych miesiącach życia kształtuje się układ immunologiczny dziecka i to w jaki sposób się on rozwinie będzie decydowało o jego zdrowiu przez całe życie. Podając dziecku szczepionki zaraz po urodzeniu upośledza się ten proces. Poza tym odpowiedz sobie na pytanie: Dlaczego nie bada się dzieci czy mają przeciwciała na daną chorobę przed podaniem szczepionki? Przecież jeśli by je miały, to szczepionka byłaby zbędna, nawet jeśli ślepo wierzysz, że ona pomaga. Odpowiedź jest prosta - koncerny farmaceutyczne zarabiają na szczepionkach.
A teraz może napiszę co sądzę odnośnie obecnej sytuacji z koronaświrusem. Nikt nie każe komuś wierzyć, czy nie wierzyć czy on istnieje. Wystarczy użyć głowy i posklejać fakty.
Zacznę od tego, że bardzo mało ludzi tak naprawdę stara się dotrzeć do istotnych informacji odnośnie tego całego zamieszania.
Kto z Was poczytał np. o rozmiarach koronawirusów? Spieszę z pomocą i odpowiadam na pytanie: 90-140 nanometrów. Teraz trochę matematyki. 1 nanometr to jedna milionowa milimetra, czyli dla mniej bystrych, jakby 1 milimetr podzielić na milion części. Jaki z tego morał? Otóż rozporządzenie naszego rządu o maseczkach to jakiś żart. Pewnie jakieś 50% ludzi w ogóle go nie czytało, tylko słuchało co w wiadomościach podali. Otóż rozporządzenie mówi, że można się zasłaniać maseczką, bądź też częścią odzieży. Gdzie tu logika??? To tak jakby mrówce zagrodzić drogę metalową siatką zrobioną z oczek metr na metr.
Co jeszcze ciekawego jest w rozporządzeniu? Otóż osoby, które z powodów zdrowotnych nie mogą nosić maseczki, nie mają obowiązku jej zakładać bez przedstawiania jakiegokolwiek zaświadczenia!!! Oznacza to, że jeśli policjant złapie kogoś bez maseczki wystarczy powiedzieć, że z powodów zdrowotnych nie mogę jej nosić. Jeśli jakiś będzie upierdliwy i zapyta o chorobę, to nie macie obowiązku im odpowiadać. Konstytucja mówi, że sprawy zdrowotne są Waszą tajemnicą. Policja to nie Wasz lekarz. Sam miałem już 3x taką sytuację. Pogadałem z policjantem i żadnego mandatu nie otrzymałem. Gdyby jednak jakiś policjant usiłował Wam wlepić mandat to go nie przyjmujcie. W sądzie macie sprawę wygraną na 100%. Trochę jednak odbiegłem od tematu, bo nie o mandaty przecież chodzi. Otóż istotny wniosek płynący z tego punktu rozporządzenia jest taki, że Covid19, nawet jeśli istnieje nie jest groźniejszy od innych wszechobecnych wirusów.
Już na podstawie tego co napisałem rozsądny człowiek podrapie się w głowę i stwierdzi, że to wszystko co teraz nakręcają to ściema.
Gdyby dla kogoś to nie było wystarczające, to niech się dowie jakimi testami wykrywają koronawirusa. Podpowiem tylko, że to test RT-PCR, którego sam twórca zastrzegł, że nie nadaje się do jego wykrywania!!!
Inteligentny człowiek zada sobie zatem pytanie po co to wszystko? Trudno na to pytanie odpowiedzieć , bo przecież 95% z Was nie wierzy w "teorie spiskowe". Otóż żyjemy w świecie zupełnie innym, niż się nam wydaje. Ruszcie głowami, nie słuchajcie mediów ogólnodostępnych, które są sterowane przez ekipę na górze.
Adi
23.06.2020 21:13
@On Wro: Jesteś naprawdę taki głupi czy jarek ci za to płaci?
...
24.06.2020 09:08
@Baba Jaga: Odpowiedz sobie czy znasz kogoś z wirusem, czy znajomi znają , po za plotami. I na logike. Masz virusa i Ci nic nie dolega... , celebryci chorzy. Proszę. Mój pogląd widzenia jasne , ale nie potrzeba dowodów na to jak łatwo społeczeństwo zmanipulować w tych czasach.
Adix
24.06.2020 09:33
@Tolo: Tu chyba chodzi o to, że jesteśmy nosicielami ale choroba się nie ujawnia. To jak z ADIS i HIV
Adix
24.06.2020 10:02
@Stevi19: Zgadzam się w 100%, Sama jestem matką i wielokrotnie spotykam się z krytyką, dlaczego nie szczepię swojego dziecka. Inni rodzice zarzucają mi, że moja córka stanowi zagrożenie dla innych dzieciaków, ale pytam się w jaki sposób?? Skoro inne dzieci są szczepione, a ich rodzice ślepo wierzą w cudowne działanie szczepionek? Ja nie mówię nie dla szczepionek, ale pragnę mieć nad tym kontrolę, bo później to ja będę żyła z brzemieniem, że naraziłam własne dziecko na nie daj Bóg działania niepożądane. Skoro jesteśmy wolnymi ludźmi, dlaczego się Nas karze grzywnami i straszy odebraniem dzieci??? Skandal! A co do korony to ja jakoś wierzę w te tzw. ,, Teorie spiskowe ". Różne są choroby, na które ludzie zapadają, a patrząc na skalę populacji to wcale nie jest jakieś halo (zakładając oczywiście trafność wykonywanych testów na 100%, co oczywiście nie jest realne....) Uważam, że nie jest to problem na skalę światową. Większym problemem jest to, że ludziom na prawdę ciężko chorym ograniczono do zera możliwość leczenia i diagnostyki, przedsiębiorstwa upadają, gospodarka leży, ludzie tracą prace, młodzież zapada na różne zaburzenia na skutek izolacji, starzy ludzie cierpią- i po co to wszystko?? Może się znajdzie taki mądry kto na to odpowie. Dziękuję za uwagę
Dry
24.06.2020 14:12
@Baba Jaga: Ja nie znam nikogo zagrożonego koronawirusem ...hehe a wszyscy Ci co rzekomo są zarazeni ciekawe ile w łapkę dostali ????????????????....dzieci umieraja z glodu i nie jest az tak glosnio ????
Ggfhhhv
24.06.2020 17:14
@Ns: Jak sraczka....tylko taka ze strachu ????
Xd
25.06.2020 12:06
@Ktos: Ta napewno, ty pewnie z żądu jesteś, i chcesz tylko ludzi straszyć. I niemasz żadnego dowodu żeby ktokolwiek miał ci wierzyć.
mkk
25.06.2020 13:19
@Tolo: Mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat - jak osoba która nie ma objawów może być uznana za chorą???nie kaszle, nie kicha to niczego nie roznosi więc w jakim celu kwarantanna w takim przypadku??? Nie rozumiem wykonywania testów u osób zdrowych i w razie wykrycia wirusa zamykania ich na 14 dni - paranoja. Każdy jest nosicielem jakiegoś wirusa ale większość nie choruje, tak było zawsze i tak będzie, to co robią teraz z nami to zwykła szopka medialna.
Skoczki
29.06.2020 21:01
@Baba Jaga: Nowe oglądaj wiadomości na TVP
Justyna
30.06.2020 18:39
@uaaa: Znam osobiście kto jest chory, i jedna która była chora, a wyzdrowiała. U mnie w firmie juz jeden przypadek potwierdzili, reszta na kwarantannie czeka na badanie. W Polsce jest 38 milionów ludzi, potwierdzonych przypadków 34 tysiące, w takich proporcjach nic dziwnego, ze miliony ludzi nie będzie znało osobiście ludzi chorych, u mnie niestety w firmie jest osoba chora, wolałabym być na Twoim miejscu i nie znać osoby chorej.
Kala
01.07.2020 16:05
@Dry: Hej ja też się zastanawiam unas jest małe miasto plotek ponoć tyle ludzi było u nas chorych a nikt nikogo nie zna kto był chory jak to możliwe jak tu wszyscy o wszystkich wiedzą
ciekawska
02.07.2020 11:38
@Kala : Tez jestem z malej miejscowosci i mam takie same watpliwosci co do tych zachorowan i zgonow. Proponowalam zeby ktos zalozyl strone gdzie ludzie ktorzy stracili kogos bliskiego tylko przez tego wirusa a nie inne choroby sie wypowiedzialy to otrzymalam odpowiedz: Po co pani te informacje?. Zalosne. Mysle ze te wszystkie zgony potwierdzone przez lekarzy ( coronavirus) to polecenie z gory a rodzina ma siedziec cicho bo byc moze beda wielkie odszkodowania. To jest dla mnie jedyne wytlumaczenie.
sugi
02.07.2020 15:50
@On Wro: To widać że chłop z wyższej półki i nam wmawia że niby kogoś zna. Jemu też nie wierzcie. Pierwszą osobą która zmarła niby na koronę była moja koleżanka. A ona zmarła na raka więc co to za bzdura. I mam się niby nie odzywać i gazeta udaje że nic nie wie. Bzdura. Byłem w szpitalu i żadna piguła nawet nie nosi kostiumów. We sklepach wpuszczają bez masek. Po prostu przestańcie w to wierzyć to bill gates wymyślił se żeby zmniejszyć ilość wypadków samochodowych. I ktoś tam chciał załamać słabsze kraje żeby je później wydoić z wszystkiego co mają za ledwo 100km kwadratowych za ledwo paręset tysięcy
no qrwa napewno
02.07.2020 15:52
@Ktos: daj sie wylizać i jak coś mi będzie to uwierzę. Jesteś zwykłym pracownikiem (usunięte przez administratora) pisu albo ich zesłannikiem i przekabacasz ludzi. Albo sam se wmawiasz że to niby taka choroba a może masz jakieś dududu srudu o którym nic nie wiadomo i przebiega jak kaszelek.
Erkawerka
03.07.2020 13:25
@Gal anonim: Ja przechodzę koronawirusa bez objawowo . Byłam w szpitalu i tam się tego cholerstwa nabawiłam . Pierwszy płytkowy test na Covid-19 wyszedł ujemny a drugi z wymazu dodatni . Jestem obecnie na kwarantannie domowej . I czekam na wynik z kolejnego wymazu . Mam bez objawowo a chcieli mnie zabrać do Zgierza gdzie tam umiera więcej osób zarażonych tą chorobą . Ja się nie zgodziłam i zostałam przewieziona do domu na kwarantanne . Czuję sie dobrze , mam dużo siły , nie kaszle i co najważniejsze nie mam gorączki . Uważamy że to wszystko jest rozdmuchane i nawet lekarz tak powiedział . Więc ja się osobiście nie przejmuje . Może zniesą tą kwarantannę jeśli wynik będzie nadal ujemny
Aga
04.07.2020 14:08
@Ktos: Ja chorowałam cały czerwiec.
bez kitu
06.07.2020 23:45
@Xd: a ty masz jakiś dowód ze isntieje??
Kk
07.07.2020 09:39
@xdd: Kidawa została wykopana przez Schetyne
Janio
11.07.2020 11:51
@Ktos: Jestem ze Śląska czyli największego epicentrum Covid 19 w Polsce. NIkt z górników nie umarł a tą emidemię wsadźcie sobie w (usunięte przez administratora)
Ja
13.07.2020 12:13
@Ktos: Wiem też że to nie ma nic wspólnego ze zwykłą grypą, przeszłam covid 19 nawet nie wiedzialam że to może być to....moja rodzina tak samo.Ucisk i ból w klatce piersiowej ,ból przy głębokim oddechu masakra...bez leków bez
lekarza wirus sam przeszedł po około 7dniach i u męża i córki objawy te same.Wynik testu miał tylko mąż pozytywny bo zachorował jako ostatni z naszej trójki A my z córką przy jego drugim negatywnym teście miałyśmy wymazy i byłyśmy negatywne.
jak mam zyc jezeli ppolsce jest lamana konstytucja
13.07.2020 15:25
@Nostradamus: ale moher nie moge zaraz sue spizgam xDDD
Mm
13.07.2020 17:39
@Gal anonim: Ja choruje juz kilka miesiecy i bardzo sie mecze, nikomu nie zycze, naprawde...
pytająca
14.07.2020 19:09
@Adix: Nie szczepisz swojego dziecka zgodnie z kalendarzem szczepień refundowanym przez Państwo. OK.
Ale rozumiem, że jeśli zachoruje pokryjesz PEŁNE koszty hospitalizacji i leczenia; nie weźmiesz PŁATNEGO zwolnienia. Zrezygnujesz z renty na dziecko jeśli wystąpią u niego powikłania po chorobie, której mogło uniknąć. Poniesiesz koszty swoich poglądów? Również koszty moralne - niektóre dzieci, które, np z przyczyn ciężkiej choroby lub poważnych, przyjmowanych leków, nie mogły być zaszczepione i zachorowały, bo zaraziły się od Twojego? Ciekawa jestem - co powiesz matce takiego dziecka?
Tomek
16.07.2020 08:43
@Baba Jaga: A jak to z tym wirusem jest ,pracuje w dużej firmie pod Wrocławiem ponad 2 tysiące osób nikt nie ma znajomego z koronawirusem ... coś mi się powoli wydaje ze to pic jakiś !
pracownik medyczny
17.07.2020 17:02
@Adix: matko nieszczepiająca popatrz na kraje trzeciego świata... i co tam widzisz?
może dlatego Twoje dziecko nie choruje bo zwyczajnie przebywa z dziećmi zaszczepionymi, które nie zarażają. Teraz wyobraź sobie takagruźlica przyjeżdża do nas ze wschodu a Twoja pociecha się spotka gdzieś z chorym i .... trafi do szpitala, będą płuca uszkodzone do końca życia, albo trup... i przemyślenia...
nie pouczam Cię szkoda tylko dziecka a to jeden z wielu przykładów. potem tylko rozpacz..... widziałam już takie matki ...
płaczące nad głupotą swoją i tragedią dzieci.
Anonim
18.07.2020 09:29
@On Wro: to jest zwykle przeziębienie grypa koronowirusy były są i będą tylko media wszystko nakręcają grunt to nie dać się tej schizo panice jak się boisz to siedź w piwnicy
Rafal
18.07.2020 21:22
@On Wro: Ile ci zapłacili?
Zakażone zestawy do badań
18.07.2020 23:46
@Nostradamus: Mam taką teorie - a co jeśli paleczki do wymazow są czyms zakazone zeby zarazac ludzi? Nie wszystkie, niektore, zeby pokazać losowosc i potwierdzać skuteczność testow. Tj paleczki ujemne =brak diagnozy i brak choroby, a pozytywne = diagnoza pozytywna a reszta różnie - bo po zarazeniu od paleczki jedni maja bardziej odporny organizm, a drudzy mniej. Ci umra i beda stanowili tylko cyfry do raportow. Przykre
Nie baran
19.07.2020 18:49
@Baba Jaga: Nie anty, tylko przeciwko przymusowi szczepień.
Anka
20.07.2020 21:48
@uaaa: A znasz kogoś kto ma hiv??
A pandemia trwa już tyle lat
Szkoda, że nie wykształceni w tym kierunku ludzie zabieraja głos, mówiąc o rzeczach o których nie mają pojęcia
Anka
20.07.2020 21:52
@Tolo: A jak ktoś ma hiv całe życie bezobjawowo?
Tez sciema?
Przestancie czytać Fejki
A
21.07.2020 14:35
@Baba Jaga: co mają mówić skoro żadnej pandemii nie ma i nigdy nie było!!!
bill gejts to diabeł
21.07.2020 14:39
@On Wro: Nie wiem na co chorują twoi znajomi ale na pewno nie na koroniastego
bill gejts to samo zło
21.07.2020 14:51
@Nostradamus: Dziwię się ludziom którzy w to wszystko wierzą, w te dziwną pandemie w koronoświrusa i w to że media mówią prawdę a miliardery martwią się o nasze zdrowie
niepewna
22.07.2020 11:16
@Ktos: Witam. Jakie były objawy i skutki Pani choroby. Jak długo trwały te objawy i czym Panią leczono?- Pozdrawiam
Sarim
24.07.2020 17:05
@Tolo: To chyba Polsat powinien przeprosić i wszystkie media które propagują wirusa i powinni pokryć wszystkie koszty bo biznes na oglądalności robią
Madz
26.07.2020 09:44
@Adix: Ja również przestałam szczepić synka i mniej choruje a zaszczepione dzieci chorują tak samo więc nie wiem w czym to ma pomóc
Marcowy
28.07.2020 15:53
@uaaa: Definicja wirusów: to martwy twór nie posiadający żadnych funkcji życiowych, nie rozmnaża się, zbudowany jest z otoczki białkowej i z jądra kwasu nukleinowego. Pytanie: jak martwy wirus może zarażać skoro posiadamy migdałki jako własny system szczepionkowy lub doskonałe filtry pod postacią zatok? Wirusy replikują komórki a nie one samosiejki! Dlaczego komórki replikują i dlaczego tak nie stawiają problemu naukowcy oto klucz do fałszerstwa. Trzeba być idiotą żeby w to uwierzyć. Musiałbym flaszkę tego wirusa wypić żeby zachorować a nie te opary mikrogramy, mikrolitry.
pitolenie
29.07.2020 11:27
@Aga: na co? na to co Ci powiedzieli. Znanych chorób często nie potrafią poprawnie zdiagnozować (każdy inaczej reaguje) a tu nagle sami specjaliści o korony i to bezobjawowej w 90% - normalnie jakiś cud. Dostają gówniane testy na (usunięte przez administratora) wiadomo co i wpisują koronke jak nie w 100% nie wiadomo co to. Tobie powiedzą że (usunięte przez administratora) w papierku to cukierek i też to łykniesz. Więc nie piszcie że chorowaliście jak nie wiecie na co.
Azi
29.07.2020 21:14
@Mm: Kilka miesięcy jak to mozliwe
Lola
30.07.2020 13:51
@Nostradamus: Po co doprowadzać gospodarkę do upadku? Przecież to dla rządu strzał w kolano. A ty pewnie nie wiesz skąd są pieniążki na 500+.
M
30.07.2020 21:18
@Justyna: Tak i gdyby naprawdę była epidemia czy pandemia to byśmy znali...
Dla myślących samodzielnie
02.08.2020 12:43
@Nostradamus: Koronowirusy zawsze były i będą, ale to coś w stylu zwykłej grypy maseczki, zakazy nie są potrzebne. Zgadzam się z tym, że tutaj chodzi o coś więcej. Zwykła propaganda i manipulacja!! A już podaję przykłady, bo mam ich bardzo dużo na swoim przykładzie ja mam słabą odporność, a nawet należę do tzw grupy bardziej narażonej od początku tej "niby pandemii" wychodziłam z wieloma ludźmi, widziałam się z osobami z zagranicy i niby chorym, do tego normalnie pracowałam i nic jestem zdrowa jak zawsze. Przykład kolegi który pracuje w policji pilnowali oddziału zakaźnego w momencie największych zaostrzeń liczba chorych w tym miejscu według statystyk przybywała, a nikt nie przyjeżdżał ...ciekawe ..może się teleportowali hahha.. kolega przejeżdżając granicę nie miał testów.. w czasie "niby pandemii" ktoś kolejny z moich znajomych był w szpitalu pytał o zachorowanych nikogo nie było, a szpital był pusty. Sprzedawczyni opowiadała mi historię swojej klientki, której tata dostał zawału i zmarł w skutek tego, a w karcie wpisali mu przyczynę śmierci koronawirus, zbulwersowani zakłamaniem domagali się zmiany w karcie i zostało to sprostowane. Lekarze mają dodatki za szkodliwe warunki pracy, więc często wpisują w karty koronowirus. Fakt bezobjawowego przechodzenia choroby, wirusa to żart tak jak ktoś już pisał, nie ma chorób bezobjawowych. Zwykły kaszel, katar to norma zawsze był i będą. Osoby starsze najbardziej narażone, a kto najczęściej umiera młodzi czy starsi sprawdźcie normalne statystyki zresztą to oczywiste. Teraz kolejne fakty idziesz na plażę, na miasto, jesz w knajpie lub przyjmujesz komunię od księdza do ust gdzie ksiądz podaje ją nie odkażanymi rękoma każdemu po kolei gdyby było to rzeczywiście ludzie upadali by na ulicach i umierali masowo. Znasz osobę chorą która zmarła? ale tak osobiście oczywiście.!!? Ja nie znam, mam też sporo znajomych z którymi dużo rozmawiałam na ten hot temat co ciekawe nikt z nich takiej osoby nie zna. KONIEC MANIPULACJI !!!!
oporny na fake
02.08.2020 13:00
@Nostradamus: Media kłamią ! Nie oglądam telewizji, nie słucham radia, nie wierzę we wszystko co przekazują w internecie nie zamierzam wierzyć w to co mi próbują wrzucić do głowy, bo jestem istotą rozumną. Czym różnisz się od wytresowanego zwierzęcia skoro samodzielnie nie myślisz i nie podejmujesz decyzji, powiem Ci.. niczym. Wierzę w to co widzę własnymi oczami i tylko to co da się zweryfikować. Nie zakładam maski i żyję, a tym samym nie pozwalam się uwięzić i założyć mi kajdanek i opasek na oczy i usta. Gospodarka za dobrze się rozwijała i ludzie zaczęli chcieć więcej? Za mało byli podatni ? Nastraszmy ich niech myślą o tym co przyziemne i podstawowe! Lęk to świetny środek do manipulacji. Pozdrowienia dla góry ! :) Uczcie dzieci co to manipulacja kochani, przekazujcie wiedzę. Nauczcie je odporności na te wszystkie kłamstwa. Jak trzeba będzie wyjdę pierwsza przed sejm i powiem im co o tym myślę. Nie bójmy się stawiać oporu na kłamstwa. ! Życie toczy się tu i teraz nie w smartphonie, telewizji czy w internecie i takie sytuacje otwierają nam nowe spostrzeżenia na rzeczywistość. Moje dziecko wychowam ograniczając dostęp do tego wszystkiego niech będzie mądre.
anonim 3432
02.08.2020 13:15
@On Wro: Serio ? Ile dostajesz pieniędzy za sianie lęku na tego typu forach ?
Jakiśtam
03.08.2020 11:06
@Baba Jaga: Tak ? To powiedz mi kolego, dlaczego jest siana propaganda, żeby szczepić się na odrę, jak to ratuje życie ta szczepionka ?

Czy wiesz, że jak przechorujesz odre to jest nikła szansa, ze będziesz miał nowotwór ? A czy wiesz, że w stanach i niemczech jest to już odowodnione, że wirus odry zabija komórki rakowe i niweluje nawet wielkie guzy ? Doczytaj, pozdrawiam ;)
Goku
03.08.2020 11:59
@Nostradamus: Kolejny pseudo geniusz który myśli że koronovirus nie istnieje .
Widzisz i nie grzmisz
04.08.2020 13:30
@Madz: A na jakie choroby mniej choruje jeśli mogę zapytać?gruźlica polio czy różyczka a może WZW b, bo na przeziębienia nie ma szczepień obowiazkowych
Fizyk
05.08.2020 07:38
@Stevi19: Wirus nie może istnieć i rozprzestrzeniać się poza środowiskiem. Występuje np w kropli śliny czy w cząsteczce wody. A maseczka może zatrzymywać krople śliny czy też aerozol, więc porównanie z mrówką i ogrodzeniem jest bez sensu.
Marta
05.08.2020 20:24
@pytająca: Niezaszczepienie nie oznacza zachorowanie na konkretną chorobę. Proszę nie obarczać odpowiedzialnością że inne dziecko zachoruje bo czyjeś się nie5zaszczepilo. Równie dobrze może by oskarżyć panią, że z powodu zaszczepienia się ujawniły się skutki uboczne niebezpieczne dla zdrowia.
Pozdrawiam.
Daniel
06.08.2020 12:34
@pytająca: Skoro płacę podatki, to mam prawo do leczenia, a rząd nie ma prawa mnie zmuszać do niczego.
Skoro płacę to ma zapewnić usługę, do której jest zobowiązany.
Daniel
06.08.2020 12:43
@Anka : Nie ma żadnej pandemii hiv.
Po to jest wolność słowa, żeby każdy mógł się wypowiedzieć we własnym interesie i o własnych odczuciach, bez względu na papier.
Daniel
06.08.2020 12:46
@Anka : na hiv się w końcu umiera, jeśli jest nie leczony, tak mini różnica. Nie wystarczy 2 tyg. kwarantanny.
Lol
07.08.2020 12:05
@Nostradamus: Bardzo ciekawe co piszesz. A wiesz że Michael Jackson żyje ? Naprawdę , siedzi we Wronkach , tylko wstydzi się ujawnić ....
Ja
07.08.2020 12:47
@Baba Jaga: Bo nie istnieje..... ludzie zacznijcie myśleć !
P>S. nie jestem anty.....
Mateusz
08.08.2020 09:02
@Nostradamus: Również uważam że Koronawirusa nie ma nie było i nie będzie, swoją drogą ostatnio zakupiłem książkę o wirusie, mogę ją wam z czystym sumieniem polecić, co prawda niektórzy wiedzą jaka jest prawda ale zawsze można książką uświadomić rodzinę czy znajomych, https://allegro.pl/oferta/ksiazka-falszywa-pandemia-nowosc-9505922468 zamieszczę link żeby wam było łatwiej zakupić. Pozdrawiam serdecznie i nie dajmy się zwariować
Tolo
08.08.2020 14:36
@Adix: Nosicielami wirusów jest każdy człowiek np wirus HSV każdy go ma z bardzo małymi wyjątkami że ktoś go nie ma i jak ci zrobią test na koronkę to przykładowo na 10 osób wyjdzie że 8 osób ma wirusa a te 2 nie mają ale to jest wirus zwykłej opryszczki a nie urojona przez szumowskiego koronka, po za tym nawet jeśli jesteś nosicielem wirusa Adis czy Hiv też są objawy typu bóle mięśni, stawów,wysypka która nie swędzi gorączka osłabienie czy powiększenie węzłów chłonnych wystarczy trochę poczytać w jakiejś encyklopedii,czasopiśmie medycznym czy necie, a nie wierzyć we wszystko co ci telewizja powie, media zawsze kłamały a w sprawach mało istotnych zawsze robiły niepotrzebny szum i rozgłos ale ok wracając do tematu, czyli skoro nawet w hiv i adis są objawy to nie rozumie jak ludzie mogą być tak głupi,ślepi omotani tym kłamliwym chłamem medialnym wierząc w te (usunięte przez administratora) o bezobjawowym chorowaniu, czy jeśli ktoś jest nosicielem wirusa hiv czy adis podobno twierdzicie że choroba bezobjawowa czy zamyka się go w domu na dwa tygodnie?przede wszystkim takiemu nosicielowi podaję się leki, a przy koronce nie ważne ma czy nie ma objawów zamyka się i izoluję ludzi od świata i po jakimś okresie okazuję się że taki człowiek jest już zdrów i może wrócić do społeczeństwa, czy gdy byśmy człowieka z hiv lub adis zamknęli na dwa tygodnie w domu nie podając żadnych leków to choroba sama mu przejdzie? pomyśl i odpowiedz sobie sam na to proste pytanie ty i wszyscy ci omotani fanatycy koronki .
hitler
09.08.2020 10:19
@Baba Jaga: koronavirus byl jest i bedzie. to jest choroba tak samo grozna jak grypa. nie przechodzi sie zadnej choroby bez objawowo. nasz byly Premier Donald Tusk napedzil sztuczny krzyzs w nasyzm kraju, bo nasza gospodarka zaczela sie szbko roywijac. Niemcy chcieli zawladnac swiatem i do tego daza. boja sie ze nie bedzie mial kto u nich pracowac????????????
dupa
09.08.2020 10:21
@Baba Jaga: istnial i jest i bedzie. grypa to ta sama choroba
dupa
09.08.2020 10:23
@Baba Jaga: nie pamietacie ludzie 2008-go roku to samo bylo. kryzys na caly swiat. grecja miala upadlosc oglosic.
dupa
09.08.2020 10:39
@Baba Jaga: taka taka tak!!!!!!!!!!! to niech sie obudza i media zablokuja i nie strasza ludzi
dupa
09.08.2020 11:27
@Daniel: wszyscy placa w polsce podatki. garstka ludzi zostala
dupa
09.08.2020 11:32
@Baba Jaga: nauczcie sie ludzie!!!!!!!! nikt nie powinien isc glosowac. a rodziny glosy kandydatow nie powinny sie liczyc. cieszcze sie ludzie ci co dostali od panstwa 500+. ja od panstwa anie zlotowki nie dostalem. na 500+ dawalem i tak teraz te 500+ bede oddawal panstu do konca zycia
dupa
09.08.2020 11:35
@Ktos: kto tobie to wmowil????????????? koronavirus to prawie jak grypa. grypa jest grozniejsza.
dupa
09.08.2020 11:36
@Ns: grypa jest grozniejsza. tak to przebiega.
dupa
09.08.2020 11:37
@Ns: nie ma chorob bez objawowych. nie spotkalem sie z tym jeszcze.
dupa
09.08.2020 11:40
@Xd: prawdziwe slowa
dupa
09.08.2020 11:52
@pracownik medyczny: ile miales zaplacone za ten post. prawdziwy ratownik na facebooku sie wypowiedzial. znajdz temat i zapoznaj sie z tym.
dupa
09.08.2020 11:54
@pracownik medyczny: ludzi oszukujesz!!!!! prawdziwy ratownik nie wzial za to pieniedzy i opisal naczym rzecz polega
dupa
09.08.2020 12:00
@Zakażone zestawy do badań : bill gates jest informatykiem, a nie medykiem gdzie teraz produkuje szczepionki na koronavirusa
dupa
09.08.2020 12:03
@pracownik medyczny: ty to pracownik medyczny, przyniez podaj i pozamiataj?????? nie powinienes sie na ten temat wypowiadac
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chyba ze ty to jak nasz byle premier syn (usunięte przez administratora)
dupa
09.08.2020 12:04
@pracownik medyczny: ty naprawde jestes pracownik medyczny?????????????????????????????????????????????????????????
dupa
09.08.2020 12:06
@pracownik medyczny: czy ty naprawde jestes pracownikiem medycznym????????? czy tylko sie bawisz w niego???????????????????SARKAZM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dupa
09.08.2020 12:10
@Nie baran: nie baran. tylko zrozum ze nie ma testow na koronovirusa
dupa
09.08.2020 12:12
@Nie baran: jasne. dobre slowa. ja strzepionki nie przyjme. testow na koronovirusa nie ma a tym bardziej glowna na usmiercenie nie wezme
dupa
09.08.2020 12:26
@pracownik medyczny: zanim sie kolejnie wypowiesz, znajdz temat prawdziwego ratownika medycznego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dupa
09.08.2020 12:43
@pracownik medyczny: ty sobie zdajesz sprawe co tu wypisujesz??????????????????????????????????????????????????????????????juz duzo polakow watpi w polske
dupa
09.08.2020 12:50
@pracownik medyczny: pamietaj o tym ze to my budujemy swiat!!!!!!!!!!!!!!! oni dzieki takim ciota jak ty na dyktuja jak mamy zyc!!!!!!!! obudz sie!!!!!!!!!!!!!!
dupa
09.08.2020 13:00
@Ktos: nie. nawet objaw nie masz.
dupa
09.08.2020 13:01
@Ktos: i nie jestes przerazona???? odpusc!!! skad wiesz? panstwo testy tobie zrobilo???????????????
dupa
09.08.2020 13:03
@Ktos: nie testow na koronavirusa
dupa
09.08.2020 13:04
@Ktos: to nie jest jak grypa! i przechodzisz to objawowo!!!!!!!!!!!!!!!!!
dupa
09.08.2020 13:12
@Gal anonim: aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kaszel miala!!!!?????????????? nie myslalas, zeby do wrozki zadzwonic?? one tez pieniedzy potrzebuja
dupa
09.08.2020 17:22
@Gal anonim: kaszle to duzo ludzi!!!!! moze to byc kaszel papierosowy, badz alergiczny przez katar
dupa
09.08.2020 17:29
@Gal anonim: boisz sie kaszlu innego czlowieka? daj sobie spokoj. u nas w malym misateczku rodzina prowadzi sklep. glosno bylo w telewizji. matka zmarla na kovid 19, a jej corka w ciezkim stanie w szpitalu. tak w telewizji mowili. to byla gono prawda. na drugi dzien jechalem do pracy sklep normalnie funkcjonuje
Sylwii
10.08.2020 19:06
@Baba Jaga: Wiesz we wszystko co mówią za nie długo będziesz leciał/a po patyk albo siad robiła jak Ci powiedzą tacy ludzie mnie irytują!!!!
Sylwii
10.08.2020 19:25
@Adix: To wierzysz w korona wirus a szczepić nie chcesz to w inne nie wierzysz choroby dlatego nie szczepisz???idiotka.
Sylwii
10.08.2020 19:48
@oporny na fake: Mam córki w wieku 7 i 11lat na tyle mądre że nie wieża w tą całą scieme.Mi osobiście chce mi się płakać że złości że jesteśmy bezsilni i zgubieni!!!!!!ale Polacy są silni nie dajmy się!!!!To wszystko ściema !!!strach potrafi z nami wszystko zrobić!!!! Trochę Odwagi!!!!!!!
Gosiakkk
10.08.2020 20:35
@uaaa: A zapewniam Cie ze istniej,akurat jestem zarazona I juz 5 dzien sie z nim uzeram????
Biti
12.08.2020 00:57
@Mm: Jak byś się bardzo męczyła to byś tutaj nie siedziała a odpoczywała . Ja jak się męczę i mnie coś boli to śpię na przykład ... albo na balkonie powietrzem oddycham ... a nie w necie siedze który męczy jeszcze bardziej.
Biti
12.08.2020 01:19
@Fizyk: Porównujesz krople wody z aerozolu do wirusu? Naprawdę? Okey wodą zatrzymuje się na maseczce , ale wodę wiedzimy ,a wirus nie ! Wirus jest dużo mniejszy! I nie znaczy ze jak woda zatrzymuje się to wirus też się zatrzyma na maseczce !
Twoje porównanie jest bez sensu , a nie te o mrówcę!
Meg
12.08.2020 21:32
@Ktos: No tak bo to w ogóle nie ma objawów. To nie jest choroba tylko jedna wielka ściema.
Ev
13.08.2020 18:21
@pracownik medyczny: Chodzi głównie o to aby nie szczepić w pierwszej dobie, jeszcze nie wiadomo czy dziecko całkiem zdrowe a już mu walą (usunięte przez administratora) na przywitanie ...
Tylko w Polsce tak jest !! w innych krajach pierwsze szczepienie po trzech miesiącach a jeszcze w innych dopiero po sześciu .I tak powinno być a nie od razu kat serwuje szczepienie kiedy dziecko może być chore na coś ,czego jeszcze nie widać .
Ev
13.08.2020 18:25
@Zakażone zestawy do badań : może tak być, wyeliminować starych i chorych, odciążyć systemy emerytalno-rentowe ...stąd młodzi "bezobjawowo" a starzy umierają na covid..
i jeszcze "buntownicy" np. górnicy też mogą mieć covid gdy kopalnie chcą zamykać bo Łunia każe ..ciekawe ,że Niemcy otwierają a nam niewolnikom każą zamykać ... nasze kukiełki to wszystko zrobią co im każą
Andzia
13.08.2020 19:13
@Tolo: Piszesz tak, jakby pandemia i wszelkie obostrzenia były tylko w Polsce. Niestety dzieje się tak na całym świecie. Wielu ludzi nie wierzy w koronowirusa, a on jest i stanowi duże zagrożenie. Nie widzicie ludzi, którzy z jego powodu przeszli ogromne cierpienie. Znam przypadek, gdzie mężczyzna nie wierzył w koronowirusa i niestety zachorował. Leżał w szpitalu miesiąc. Kaszel, gorączka i ogromne problemy z oddychaniem powiązane z silnym bólem przy łapaniu powietrza. Oczywiście był pod respiratorem. Ledwo przeżył. Niestety umierają na niego ludzie ze słabą odpornością lub jej brakiem - starsi lub z chorobami współistniejącymi. My ich nie widzimy, bo natychmiast są odseperowani, a może powinniśmy zobaczyć, aby uwierzyć? Myślimy ciągle o sobie: mi nic nie jest, znajomym też, więc o czym ta telewizja mówi?! Nie musimy mieć żadnych objawów: gorączki, kaszlu, wysypki, biegunki, ale możemy go mieć. Pamiętać należy nie tylko o sobie, ale o tych słabszych dla, których stanowi zagrożenie życia. W szpitalach, w których leżą jest przerażająco! Kiedyś były różne inne epidemie, np.gruźlica, ale ludzie w mękach umierali w domach na oczach swoich bliskich. Dlatego społeczeństwo wiedziało jakie to straszne i chroniąc siebie i bliskich dzięki wynalezieniu szczepionki zaczęli się szczepić. Szkoda, że tak wielu z was jest niedowiarkami. To dotyczy całego świata! Uwarzacie, że każdy kraj chce, aby jego gospodarka upadła? Życzę wszystkim zdrowia i tego, abyście nie musieli widzieć i przechodzić tego cierpienia. Wiem to nie z telewizji, ale z życia.
Anon
14.08.2020 01:43
@Ja: To nie covid. To stres w wyniku strachu.
Andzia
14.08.2020 06:53
@no qrwa napewno: To pis już rządzi całym światem? O kurdę, wszystkim wmówił koronowirusa.
CHOLERA
14.08.2020 10:21
@Dry: ja nie znam nikogo chorego na malarie, na cholerę, ebole.....te choroby nie istnieją....to ściema......
....droga logiki pt ."jak nie znasz chorego to ściema "
Asia
14.08.2020 22:49
@Nostradamus: Mojej koleżanki siostry koleżanka pracuje w jednym z Brytyjskich szpitali blisko Londynu. Zasmucę się.. Oczywiście wszystko jest rozdmuchane, ale wirus istnieje i ona sama podłączała respiratory. Nie sądzę, żeby własną siore ściemniała.. Nie miała by w tym żadnego celu.
Asia
14.08.2020 22:52
@Gal anonim: Nie ma czegoś takiego jak przechodzenie choroby bezobjawowo. To akurat jest ściema przez duże "S"
Book
15.08.2020 06:00
@Nostradamus: Byłem we Włoszech ponad miesiąc, 40 km od Bresci nad Gardą, tłumy lydzi, żadnych masek, oprócz kelnerów, pytałem tamtejszych ludzi czy znali kogoś kto zmarł na tego wirusa - nikt nie znał i co gdzie ten wirus? W Austrii żadne maseczki nie obowiązują, ściema!!! Niech ktoś pójdzie i zobaczy na własne oczy a nie ogląda tych głupot co pokazują i wypisują.MMSZ
15.08.2020 21:51
@pytająca: Państwo dostaje na hospitalizację pieniądze w podatkach, oczywiście wiadomo, że socjalistom pieniędzy nigdy za wiele, ale jak im się coś nie podoba, to zawsze mogą się w końcu odp.... od naszych portfeli, wpuścić do władzy wolnościowców i przywitać kapitalizm. Wtedy nikt nie bedzie miał żadnych tego typu problemów.
Grzegorz
16.08.2020 07:57
@Ktos: Zbadaj głowę bo to ona choruje A nie ty
Korsyka
17.08.2020 06:09
@pytająca: Analogicznie, palisz papierosy, pijesz alkohol, tzn przyczyniasz się do powstania różnych chorób w swoim organizmie. Proponuję koszty leczenia np. raka również pokryć ze swoich prywatnych środków.
aaniaa
18.08.2020 13:55
@Baba Jaga: Jeny następne naiwne bezmózgie stworzenie...
bill gejts to samo zło
18.08.2020 17:24
@Baba Jaga: No bo nie istnieje! A co mamy mówić? to co bogaci przewalacze z USA nam nakazują
hahaha
18.08.2020 17:29
@Aga: Jasne......chorowałaś cały czerwiec i się na koniec zesrałaś
.......
18.08.2020 17:31
@Madz: To ma pomóc w wykończeniu nas i dzieci też
ej
18.08.2020 17:35
@niepewna: Niczym jej nie leczono i nic jej nie jest, pieprzy trzy po trzy (usunięte przez administratora) paskudny
Lak
20.08.2020 09:51
@Baba Jaga: Jakbyś miała syna który po 6 miesiącach od szczepionki zachorował na cukrzyce typ I też byś była anty. Nie życzę tego nikomu
Lisa
20.08.2020 16:18
@Aga: Ale koronę chorowała Pani?
Lisek
21.08.2020 10:48
@uaaa: A ja znam tylko jedną osobę - która przechorowała w anglii - podobno to był dramat - ale przy wódce machnęła ręką i powiedziała że to po prostu mocniejsza grypa i nie ma problemu. Zatroszczmy się lepiej o swoje organizmy, poprawmy odporność a żaden koronawirus nam nic nie zrobi.
Rena
21.08.2020 14:05
@Nostradamus: Głupi jesteś
Janusz
21.08.2020 14:34
@uaaa: A ja znam osobiscie osobę u której stwierdzono Covid 19. Prawie 2 tygodnie pod respiratorem.
Janusz
21.08.2020 14:39
@Janio: Covid19 będzie powodem zamknięcia kopalni. Bo będą nierentowne itp.
Nina
23.08.2020 11:45
@Nostradamus: Odezwał się znawca nieomylny, śmiechu warte???????????? Zajmij się lepiej czymś pożytecznym niż pisac takie pierdoły
obserwator
24.08.2020 05:37
@Ktos: Ja jak miałam grypę to nawet siły pisać na internetach nie miałam bo mnie wszystko bolało i siły nie miałam. Z mojego otoczenia ludzie umarli na grypę a nawet na powikłania po niej. A jak mają Covid to nawet ich palce nie bolą od pisania na klawiaturze i internety są informowane na bieżąco o przebiegu choroby. Ot co takie spostrzeżenie!
Lynke
25.08.2020 08:36
@Nostradamus: Hehe dobre. No interes zycia, zamknac tętniącą gospodarke.
Ja MIALEM I WIRUS ISTNIEJE. Po 5 dniach po tym jak spotkalem w markecie kaszlacego goscia bez maseczki.
Bol miesni, ciarki, sporadyczny kaszel, ucisk w oczach i mega zmęczenie. Mam 35 lat i sobie poradzilem, zona tez.
A na pytanie czemu nie znamy nikogo z wirusem odp jest prosta: nikt sie nie przyzna bo konsekwencje sa straszne. O tyle dobrze, ze jak sie nie kaszle i dlugo z kims nie przebywa to sie nie roznosi. A przyrost dobowy jest taki duzy bo w knajpach, zwłaszcza nadmorskich nikt nie dyzenfekuje, ani nie nosi maseczek. No, moze kelnerzy maja maseczki, ale w hotelach to juz nikoko w masce nie widzialem. Pozdrawiam z Wladyslawowa
Chyba fizol a nie fizyk
25.08.2020 09:48
@Fizyk: A skoro Ty jesteś taki mądry z tej telewizji, to powiedzieli Tobie tam, co potem się dzieje z tą kroplą zawierającą wirusa???
Niestety nie.
Odpowiem. Będzie to czysta fizyka.
Kropla po np. kichnięciu zatrzymuje się na włóknach maseczki
Kropla ta w jakimś stopniu odparuje pod wpływem ciepłego powietrza wydychanego.
Oczywiście zawsze będzie miała jakiś stopień wilgotności, ponieważ oddech zawiera wodę.
Gdy po kilku minutach kichniesz jeszcze raz, to ciśnienie powietrza jakie przy tym występuje, wyrzuci tego już "obsuszonego" wirusa znajdującego się na włóknach poza maskę. Sam pewnie już zauważyłeś czytając to, że w jakiejś części ten wirus wciągasz z powrotem, gdy zaczerpniesz przez maseczkę kolejny łyk powietrza.
Oczywiście też jakaś część pozostaje na włóknach, np. do następnego kichnięcia :)
Czy to jest dla Ciebie jasne "fizyku"?
Tomek
25.08.2020 21:20
@Nostradamus: ALe kto chce upadku gospodarki i kto to zaplanował ?
piter
26.08.2020 19:47
@Anka : Po pierwsze to wirus hiv nie istnieje.
po drugie aids to zespół nabytego upośledzenia odporności.
po trzecie: zacznijcie myśleć !!!!!
Do
26.08.2020 21:42
@Nostradamus: Akcja medialna to za mało powiedziane przeziębiłam się nie mam gorączki ani duszności zwykłe przeziębienie lekarz po konsultacji telefonicznej uznał że mam Covid , kurczę to nie istnieją już inne choroby
Darek
27.08.2020 06:58
@Ktos: ajakie masz objawy
Mylsacy
27.08.2020 10:43
@Baba Jaga: Chłopie jacy antyszczepionkowcy. Jeżeli jakiś zarobiony koleś mówi ci prosto w ryj w tej twojej telewizji jakies 6 lat temu że będzie pandemia i pokazuje symulacje. I nagle to jest. To w takim wypadku jesteś kretynem jeżeli uważasz że to jest teoria spiskową która nazwę wymislilo notabene CIA..... (usunięte przez administratora) się o ścianę
Pepe
27.08.2020 11:03
@Gal anonim: To ja mam koronawirus od kilku lat ???? gorączka, kaszel, źle zamopoczucie, łamanie w kościach. Chyba muszę rzucić palenie ????
Gal anonim
27.08.2020 11:42
@Lak: TO FAKTYCZNIE EFEKT UBOCZNY, PRZEZ 6 MIESIĘCY MOGŁO BYĆ SETKI PRZYCZYN..
Gość
27.08.2020 14:33
@Baba Jaga: Bo nie istnieje. Większej bajki ludzie jeszcze nie wymyślili.
Gość
27.08.2020 14:35
@On Wro: Nie oglądaj za dużo TV
Huehue
27.08.2020 22:06
@Erkawerka: Wiesz oddawano probki papaji do twstow i owoce tez choruja..
Do loli
27.08.2020 22:15
@Lola: Strzal w kolano? Gospodarka sie nie zrujnuje tylko ludzie wystraszeni i tak do roboty pojda nawetza mniejsza pensje, lekarze nie lecza bo pandemia, emeryci umieraja bo nie sa leczeni na swoje choroby, czysty zysk dla panstwa, chwilowy przestuj? To dla gospodarki pikus ludzie ja pozniej znowu nakreca, koronasciema, zarobily najbogatsze kraje oj owszem!!!
Kkk
27.08.2020 22:24
@dupa: Racja, wyjebta telewizory przez okno
Jak cholera
29.08.2020 12:47
@CHOLERA: Ja nie znam nikogo chorego na cholere ,malarie i ebole ale wierze w istnienie tych chorób .Tutaj jest jednak ta różnica ze koronawirus stanowi pandemie i tu droga logiki kłania definicja pandemii a wiec począwszy od mniejszych społeczności wsi i miasteczek przypadki chorych ludzi a wiec takich które w dotkliwy sposob przeszły tą chorobę powinny być znane skoro jest to na tak wielka skalę większość osób odpowiada przecząco na zapytanie czy kogoś takiego znają .Wiec gdzie jest wlasnie ta logika i dlaczego w czasach przeszłych gdzie umieraly na przeróżne choroby zakaźne cale domostwa a i czesto miejscowości określano to epidemia .Aż w końcu ostatnia interesująca sprawa skoro ten wirus jest tak smiercionosny gdzie sa odpowiednie kosze ,pojemniki na rękawiczki i maseczki które walaja sie po świecie albo lądują w zwykłych koszach czyżby zamknięto zakłady segregacji śmieci w których przecież pracują ludzie ?
Boleward
29.08.2020 22:28
@.......: no..... xD bąbelki, Jessici i Brayan'ki szczegolnie kogos interesują xD
Yyyy
30.08.2020 12:26
@pytająca: Czy dziecko zaszczpione może zarazić się chorobą? Tak? Dlaczego? Pewnie przez te dzieci które nie są zaszczepione. Tak?
Wilk
30.08.2020 15:02
@pytająca: A czy jeśli moje dziecko dostanie nop to państwo lub firma farmaceutyczna coś dla mnie lub mojego dziecka zrobi. Czy w jakiś sposòb wynagrodzi
W Polsce nie istnieją sądy szczepionkowe
Jeśli osoby niezaszczepione mają ponosić takie konsekwencje to może niech takie konsekwencje ponoszą ci ktòrzy poprzez obowiązkowe szczepienia uszkodzili wiele dzieci.
Wilk
30.08.2020 15:15
@pracownik medyczny: Pracowniku medyczny to postęp cywilizacyjny a wraz z nim higiena życia powstrzymały wiele choròb a nie szczepionki
Poròwnaj długość istnienia człowieka na Ziemi z okresem wprowadzenia pierwszej szczepionki
Gdyby to szczepionki były siłą sprawczą naszego być albo nie być to z jaskini byśmy nie wyszli bo wcześniej umarli
Włącz proszę myślenie albo trochę poczytaj
lola
30.08.2020 19:34
@Ev: (usunięte przez administratora) wiesz o szczepieniach za granicą
dario
30.08.2020 22:11
@Nostradamus: Racja Dadzą szczepionke z chipem i pelna wladza nad plebsem
dario
30.08.2020 22:12
@Baba Jaga: Zaszczep sie pin.. na glupote
nick
31.08.2020 12:20
@Lola: od rzadu nawet grosza nie dostalem. na 500+ ja (usunięte przez administratora)
nick
31.08.2020 12:22
@Lola: a, co Lola?? myslisz ze prezydent z kieszenie swojej dal 500+??????????????????
nick
31.08.2020 12:23
@Lola: po co doprowadzac gospodarke do upadku??????? domysl sie !!!!!!!!!!!!!!!!
nick
31.08.2020 12:28
@Lola: lola wez pod uwage ze to sa rzady, nie rzad
nick
31.08.2020 12:32
@Lola: skad twoim zdaniem jest 500+????????????????????
nick
31.08.2020 12:35
@Aga: i co?????????????? umarlas na to???????????? znasz kogos kto na to zachorowal???????????????? wbez chorob wspolistniejacych?????????????????????????
nick
31.08.2020 12:36
@Aga: sa choroby, heheh twoim zdaniem bez objawowe???????
nick
31.08.2020 12:39
@Ja: to jak myslisz ze to to??? to jest cos takiego jak choroba bez objawowa??
nick
31.08.2020 12:56
@Sarim: polsat i inne madia sie ciesza ze na tym zarabiaja. to tylko taka bajka
nick
31.08.2020 13:01
@bill gejts to diabeł: bill gejts ma za malo pieniedzy
Tom
01.09.2020 08:40
@Baba Jaga: Istnieje istniała i istnieć będzie.
A manipulacją nią to odrębną sprawa.
bambo
01.09.2020 12:52
@Nostradamus: twój mózg nie istnieje kretynie xD
Szef życia
01.09.2020 15:27
@Nostradamus: Oczywiście że ludzie dali się oszukać nie oglądajcie tv bo to bzdura leszy netxlix albo bajka bolek i Lolek już nigdy nie zaufam tv trzeba żyć po swojemu ludzie tego nie zapomną a w sumie maski niech są bo niektórych to już nawet oglądać się nie chce ludzie tak zakłamani i wredni i fałszywi że na ściemniacka pandemia zrobi to że ludzie się od siebie oddala i w sumie może o to chodzi
Ancik
01.09.2020 15:38
@Tomek: Też znam firmy gdzie pracuje bardzo wielu ludzi,
mało tego wciąż mają kontakt z różnymi osobami ,dostawcami z całej Polski,chyba muszą mieć niewiarygodne szczęście bo nikt na covid nie chorował i nie choruje.To chyba dziwne??skoro mamy tak groźnego wirusa
wiocha
02.09.2020 20:34
@Baba Jaga: A tu wypowiedź genetyków
https://www.youtube.com/watch?v=MJPFuWZJmjs
wiocha
02.09.2020 20:53
@Anka : Niektórzy mówią, że też ściema a inni, że już się na hiv uodporniliśmy.
wiocha
02.09.2020 21:04
@Jakiśtam: Ale brednie. Odrę przechorowałem we wczesnym dzieciństwie, nawet jej nie pamiętam( w kartotece napisali), żyję do dzisiaj, ale na różne nowotwory choruję od 29 roku życia, więc przed niczym mnie nie uchroniła.
wiocha
02.09.2020 21:13
@Gosiakkk: Obejrzyj to i odpowiedz sobie czym jesteś zarażona. https://www.youtube.com/watch?v=MJPFuWZJmjs
wiocha
02.09.2020 21:20
@Asia: kolejny mądrala co nie umie czytać. Przestańcie powtarzać po innych tą bzdurę o bezobjawowym chorowaniu. Nie ma czegoś takiego. Chorobę diagnozuje się właśnie po objawach. Jak nie ma żadnych objawów to nie ma choroby, człowiek wtedy nie jest chory a tylko zakażony. Obecność zarazków w organizmie nie musi wywoływać choroby.
Karolina
03.09.2020 22:38
@Baba Jaga: Daj spokój , ogarnij się , może i istnieje ale jako normalna grupa i nic innego , dzieci do komunii w maseczkach , wesela mogą być do 150 osób , konferencji za to nie , w sklepach maseczki w szkole nie , duda z fanami bez maseczek , bo przecież Morawievki powiedział ze już po , Szumowski znowu zamieszany w aferę tym razem z testami , to jes czysty biznes nic więcej !!!
Karolina
03.09.2020 22:41
@Ktos: Ja tez byłam i nawet nie wiedziałam , wiec nie róbmy z tego historii pt.pandemia .
Karolina
03.09.2020 22:42
@Tolo: Brawo !!!!!
Karolina
03.09.2020 22:46
@Stevi19: Dzięki , może przemówisz komuś do rozumu !!!
Konrad
04.09.2020 20:06
@Tolo: Da się przechodzić bez obiawów ale to prawda niech władzę wreszcie się przyznają że popełniły błąd i niech skończą tą
paranoję
TenKolo
05.09.2020 01:06
@Nostradamus: Zgadzam się w 100% z nostradamusem...to tylko i aż tylko ściema na skalę światową, We Włoszech w pewnym szpitalu podano kolosalne liczby zachorowan/zgonów w szpitalu który tak naprawdę nie miał łóżek i był w remoncie,a rzekome trumny z ciałami zmarłych na Covid 19 były puste!!!wciskają telewizyjną propagandę jak to robił Adolf Hitler!!przedstawiając filmy jak to rasa niemiecka jest przykład na dobrą rodzina,A te czasy propagandę covida

Maska
05.09.2020 05:33
@Andzia : Uffff nareszcie jakąś logiczna wypowiedź i do tego bez błędów ortograficznych.
Odp
05.09.2020 15:03
@hitler: Światem pajcu żądza ŻYDZI!!!
Chociaż nawiasem mówiąc wolałbym Niemców.
Wałjat jakich mauo
06.09.2020 08:47
@Stevi19: Widze dosc duzo wiesz, calkowicie sie z tobą zgadzam, panika wśród ludzi a te ku*wy z gory mają beke i tylko na korzyści patrzą, czas pokaże co bedzie dalej, i ile jeszcze ten teatrzyk potrwa, pozdro mordo
Kacperro
07.09.2020 05:45
@On Wro: Zacznijmy od tego że już masz kompletnie wyprany muzg przez tą śmieszną telewizje a poza tym tamte osoby mogli być na coś innego chore i ci wmówili że to niby ten koronawirus , a ja nie wieże w tą pandemie bo jakoś go niby jest śmiertelnie a jakoś żadnych ciał nie widzę na ulicy , a np jak są strajki na Białorusi to tam już powini być wszyscy zachrowani a jakoś nie są.
Kacperrro
07.09.2020 05:47
@Mm: Wmawiaj sobie..
Słuchajacy
07.09.2020 13:22
@uaaa: Chcą ludzi ogłupić aby zachipować zastraszone społeczeństwa. Ludzie oddadzą swoje myślenie i duszę aby móc "bezpiecznie" robić zakupy w nowym pięknym świecie bez Boga. Tyle w temacie. Życzę wszystkim wszystkiego dobrego
olo
07.09.2020 13:48
@Nostradamus: Takich kretynów powinno się izolować. Głupota jest bardziej zaraźliwa niż covid.
Piotrekkk
07.09.2020 14:02
@dario: Nie ma jeszcze takiej technologii.
Jwr16
07.09.2020 21:15
@uaaa: Kolega na zmianie miał koronke i nikt się nie zaraził.Nawet autem dojeżdżałem z nim do pracy i pracowałem z nim jako majster na jednej maszynie.Reszta załogi też pomimo objawów była czysta po testach.Jedna wielka ściema.To zwykła grypa która ma powikłania i ofiary na swoim koncie.
Xxx
08.09.2020 11:02
@Ktos: Korona wirus to ściema !!! Jest wymyślone poto żeby tylko zniszczyć gospodarke na całym świecie zeby wielkie koncerny miały prawo produkcji a drobni przedsiębiorcy splajtowali !!jak ja i wiele innych !!!! NiemaCOVID19 !!!!!!!!
do półinteligent
09.09.2020 13:10
@Stevi19: Używasz tylko wygodnych półprawd, a tak każdy potrafi. Trzeba zacząć od psychologii tłumu i lęku ludzi, następnie obaw rządzących przed nieznanym. Potem skupić się na badaniach naukowych. Naukowo umieściłeś wirusa w próżni, a żyjemy na ziemi - tu jest atmosfera i nie tylko wirus się w niej znajduje, największe znaczące ilości wirusów wydychamy z wodą - a to ilość wirusów jest determinująca - im większa ekspozycja tym większa szansa na infekcję, dlatego medycy chorują statystycznie najczęściej. I tak każdy punkt Twojej wypowiedzi można podważyć, ponieważ skupiasz się na jednej składowej - nie analizujesz szeroko tematu! Dopiero po tym można brać się za syntezę!
Gocha
09.09.2020 15:49
@Mm: Jakie masz objawy, ja walczę 3 miesiąc z tym czymś i też jestem wyczerpana.
Ja
10.09.2020 10:00
@uaaa: znam 5 osoby któe przeszły chorobę. Jedna umarła, nie miała chorób towarzyszących
Qwerty
11.09.2020 18:19
@CHOLERA: Pozdróżując przez dwa lata do mojego chłopaka z Tanzanii poznałam wiele osób ,które chorowały na malarie,mój chłopak włącznie. Polska nie jest krajem ,który jest centrum zachorowań na wymienione choroby więc co Ty porównujesz? A przecież koronawirus NIBY zbiera swoje żniwa u nas w kraju i nikt nie zna osoby,która zmarła przez tego wirusa? Poza tym przez Malarie ,cholerę i ebolę nie zakładali nam kagańców na twarz,nie zamykali nas w domach i nie doprowadzali do upadku gospodarki.
Ona
13.09.2020 06:32
@Adix: Zapewne wszyscy którzy tu piszą są zaszczepieni i Ty kobieto również. Żyjemy! To cud? Nie, to rozwaga naszych rodziców.
Ujemna
13.09.2020 08:18
@wiocha: Miałam klasyczne objawy korona, łącznie z utratą węchu i smaku , test zrobiony po 7 dniach od wystąpienia objawów - wynik okazał się ujemny. Mąż nie miał żadnych objawów A wynik wyszedł dodatni, syn z objawami grypopodobnymi - wynik dodatni. Wszyscy jednakowy wyrok - łącznie 25 dni na kwarantannie i izolacji. Tak się cieszę że nie jestem rekordzistą /80 dni/ Chory system, chory kraj.....
ponton
13.09.2020 16:45
@Ktos: ha ha ha hi hi hi jestes chora? chyba na grype.Moj Boze daj mi zachorowac na covida 19
zyrafa
13.09.2020 16:48
@Mm: prosze zaraz mnie covidem ale ze zrobia test ktory wykarze coida zaraz mnie tak zebym byl naprawde chory prosze zrob to dla mnie
oli
13.09.2020 16:49
@Anonim : chce zachorowac na covid 19 ale nie ze rzekomo chory bo test wykaza zaraz mnie na serio zebym naprawde w to uwierzyl
raf
13.09.2020 16:50
@bill gejts to diabeł: zaraz mnie prosze covidem ha ha hi hi
ali
13.09.2020 17:22
@pitolenie: covid dobry na wszystko.dodruk pieniadza okradanie spoleczenstwa robienie nas w (usunięte przez administratora) brawo
lol
15.09.2020 07:36
@xdd: noo
Alla
15.09.2020 22:33
@Biti: To ty tak robisz, a ona woli siedzieć w neciei
Byłem chory
16.09.2020 00:22
@Tolo: (usunięte przez administratora)
Ja
16.09.2020 00:23
@Stevi19: (usunięte przez administratora)
Pi
16.09.2020 13:21
@Dry: Nikomuvnie zalezy na dzieciach ktore gloduja .. wrecz przeciwnie populacja musi spasc a korona jest jednym z elementow oprocz zywnosci rakowej itd . To nie spiskowa teoria tylko realna rzecz planowana dlugofalowo i kaonswkwentnie
Pi
16.09.2020 13:24
@jak mam zyc jezeli ppolsce jest lamana konstytucja: Zyj w warunkach zlamanej konstytucji zaloz partie i walcz lub zamknij pysk
Pi
16.09.2020 13:30
@Adi: Moze Jarek nie jest lepszybale napewno nie gorszy
Aga z
17.09.2020 20:11
@Nostradamus: Koronawirus jest I byl zawsze ale covid 19 I ta calamity pandemia to klamstwo !!! Jestem diagnosta laboratoryjnymI swohe wiem
Ona
18.09.2020 08:02
@Erkawerka: A ja niestety przechodzę z okropnymi objawami ,zaczęło się od gorączki przez 5 dni ,bóle całego ciała ,brak siły ,od 3 dni bez gorączki straszne bóle głowy i wycieńczenie organizmu ,kaszel ,duszności ... mam wrażenie ze to się nigdy nie skończy . Jak na to zachorujesz to nie pomylisz tego z grypa czy przeziębieniem ... dramat
Ktos.tam
18.09.2020 17:27
@Andzia : A co ze Szwecją ? Tam pandemii nie było ? Większych restrykcji nie było a dzienna zachorowalność najniższa.
Ryszard
20.09.2020 00:03
@Nostradamus: Ddyby głupota miała skrzydła to latałbyś przy samym niebie bez trzymanki. Przecież tak łatwo możesz udowodnić swoją debilską teorię. Przyjedz do Wrocławia na ulicę Koszarową. Tam bez zabespieczenia zostaniesz wpuszczony na oddział i nie zapomnij zabrać telefonu żeby pokazać wszystkim jak umierasz na koronawirusa którego przecież nie ma. Pokaż nam wszystkim że masz jaja.
Srovid33
20.09.2020 20:36
@Ktos: Ile ci zapłacili? A może jesteś jednym z demonów.
miro
21.09.2020 16:58
@Justyna: Nie siej paniki bo to zwykła grypa
Miro
21.09.2020 17:02
@Asia: A w krasnoludki też wierzysz.
Miro
21.09.2020 17:04
@Janusz: Ile jej zapłacili żeby tak mówiła.
nick
21.09.2020 22:36
@Mm: Jest taka choroba czasem nieuleczalna: Chciwosc. Zaplacili tobie i siejesz propagande.
pipi
21.09.2020 22:52
@Nostradamus: Wirus istnieje ale jest niegrozny. Istnial i bedzie istnial. Takich virusow jest tysiace. Tylko ze sobie wybrali z posrod tysiaca ten jeden i nazwali go inaczej. Media wpedzily wszystko w sztuczna pandemie. A WHO potwierdzilo to bo jest sponsorowana przez Bila. Wyobrazcie sobie ze istnieje ok 1000 roznych rodzajow virosow np przeziebienia i kazdy moze miec conajmniej 100 rodzajow. Organizm broni sie ciagle przed viruzami. Ci dziwacy wybrali sobie tylko jeden z nich. To jest jak totolotek ze akurat ktos moze miec ten virus. Malo tego on jest tak ssamo pospolity jak inne. Tylko zostal wybrany i zostal VIPem na calym swiecie. Na zwykle przeziebienie takze mona umzec. I tutaj jest problem. Bo zawsze moga wykyc virusa ale on jest nie grozny. Grozny jest tylko wmediach. Pozdrawiam.
Koronogłupawka
21.09.2020 20:20
Najlepszy jest tekst "ozdrowieńcy" czy jakoś tak , prawie jak w filmie " Jestem legendą" :). No cóż "zakażonym" narodem lepiej manipulować. Pozdrawiam tych zdrowo myślących
Robert
20.09.2020 14:18
Covit niby,to wymysł lekarzy ,jak teraz stoją szpitale w dobrej kondycji są
I want to join Occult for money ritual +2347016736329
20.09.2020 07:25
+2347016736329 ZEDICHORAH BROTHERHOOD (usunięte przez administratora) IS A SACRED FRATERNITY WITH A GRAND LODGE TEMPLE SITUATED IN G.R.A PHASE 1 PORT HARCOURT NIGERIA, OUR NUMBER ONE OBLIGATION IS TO MAKE EVERY INITIATE MEMBER HERE RICH AND FAMOUS IN OTHER RISE THE POWERS OF GUARDIANS OF AGE. +2347016736329
SEARCHING ON HOW TO JOIN THE ZEDICHORAH BROTHERHOOD MONEY RITUAL (usunięte przez administratora) IS NOT THE PROBLEM BUT MAKE SURE YOU'VE THOUGHT ABOUT IT VERY WELL BEFORE REACHING US HERE BECAUSE NOT EVERYONE HAS THE HEART TO DO WHAT IT TAKES TO BECOME ONE OF US HERE, BUT IF YOU THINK YOU'RE SERIOUS MINDED AND READY TO RUN THE SPIRITUAL RACE OF LIFE IN OTHER TO ACQUIRE ALL YOU NEED HERE ON EARTH CONTACT SPIRITUAL GRANDMASTER NOW FOR INQUIRY +2347016736329

+2347016736329 OFTEN MANY HAS VENTURED INTO SPIRITUAL MEANS OF ACQUIRING LUXURY BUT ONLY FEW GET TO THE PEAK WHEN IT COMES TO SPIRITUAL WEALTH & LUXURY NOT BECAUSE THEY ARE SPIRITUALLY INFECTED OR UNWORHTY BUT IT’S ON CLEARER VIEW TO THE HUMAN WORLD NOW TO ACTUALLY KNOW THAT IT TAKES A GREAT SACRIFICE AND OFFERING TO PIERCE THE HEART OF THE SPIRITUAL WORLD IN ORDER TO MAKE A RFEQUEST NOT JUST TO MAKE A REQUEST BUT TO GET ANSWERS AND POSITIVE POSITIVE RESPONSE FOR THE SPIRITUAL GUARDIANS OF AGE.

WE THE INITIATE MEMBERS OF ZEDICHORAH BROTHERHOOD HAVE BEEN ABLE TO GAIN A SPIRITUAL CLOSE GUARDED SECRET OF ACQUIRING WEALTH POWER &PROTECTION FOR THE GUARDIANS OF AGE THROUGH THE ORDERS OF THE TEMPLE GRANDMASTER AND OTHER SPIRITUAL LEADERS OF THE GRAND LODGE TEMPLE. +2347016736329

WE KNOW VERY WELL THAT EVERYONE THINKS THEY HAVE ALL IT TAKES TO BE RICH AND FAMOUS NOT MINDING THE FACT THAT ONLY FEW HAS THE ABILITY AND GRACE TO BE WEALTHY, BECAUSE IF MAKING WEALTH WAS THAT EASY EVERYONE SHOULD HAVE BEEN WEALTHY BY NOW. MAKING ENQUIRIES TO JOIN US HERE MIGHT BE OPEN FOR EVERYONE BUT NOT EVERYONE IS ACCEPTED AT THE END OF THE DAY.
ZEDICHORAH (usunięte przez administratora) IS NOT FOR THE RICH OR POOR BUT FOR THE “DESTINED TO BE RICH” IT DOESN’T MATTER WHERE YOU ARE COMING FROM OR WHO YOU THINK YOU’RE, ONCE YOUR DESTINY MATCHES THE SPIRITUAL HEART OF THIS (usunięte przez administratora) YOU’RE CERTAIN TO BE ACCEPTED AND TRANSDFORMED FROM POOR TO RICH OR RICH TO RICHER & POWERFUL.

ALL ZEDICHORAH BROTHERHOOD INITIATE MEMBERS ARE ENTITLED TO EVERYTHING THAT MAKES LIFE WORTH LIVING NO MATTER HOW EXPENSIVE IT MIGHT BE CARS HOUSES LUXURIOUS LIFE BUT ONE THING YOU MUST PUT FIRST IS COURAGE AND BRAVERY BECAUSE THOSE ARE THE KEYS TO UNLOCK TO ONES FORTUNE, AND BEFORE ANY MAN/WOMAN CAN BE ACCEPTED HERE HE OR SHE IS EXPECTED TO HAVE MADE UP HIS OR HER MIND KNOWING THE TASK AHEAD, THOUGH WE DO NOT USE HUMAN BLOOD FOR SACRIFICE BUT DO NOT BE DECEIVED; WE USE ANIMAL BLOOD TO PLEASE THE LORD GUARDIANS OF AGE TO ACCEPT YOU AFTER WHICH YOU’LL BE ENDOWED WITH RICHES AND LUXURY BUT KNOW THAT THERE’S A GRAND PRIZE TO PAY WHICH IS YOU OFFERING YOUR SOUL TO THE LORD LUCIFER AT CERTAIN STAGE {85YRS}………… NOTHING ELSE WILL BE REQUIRED UNTIL YOUR LAST SACRIFICIAL RITE AND MONEY WILL NOT BE YOUR PROBLEM AGAIN UNTIL YOU DIE.

THERE 7 SACRED RULES GUIDING THIS SACRED (usunięte przez administratora) WHICH MAKES IT EASY AND THE BEST FRATERNITY TO BELONG, THIS RULES CAN ONLY BE DISCLOSED TO AN ALREADY INITIATED MEMBER, STRICT MEASURES ARE APPLIED IN TERMS OF KEEPING THE SECRETS OF THIS GREAT (usunięte przez administratora) WHICH INSTANT DEATH, SO IF YOU KNOW YOU CAN’T KEEP SHUT WHEN THE CLOSE GUARDED SECRETS ARE BEEN GIVING TO YOU DURING YOUR INITIATION RITUAL; DO YOURSELF GOOD BY STAYING AWAY OTHER THAN BRINGING CALAMITY UPON YOURSELF AND HOUSEHOLD.

THE ZEDICHORAH BROTHERHOOD WAS FOUNDED IN INDIA BY AFRICAN BROTHERS WHO TOOK DECISION TO CHANGE THE COURSE OF NATURE IN OTHER FOR LIFE TO BE EASY IN THE EARLY DAYS OF ALLAQUATHAMIN, THERE BY MAKING THE HOME OF THE LORD ZEDICHORAH BROTHERHOOD TO BE IN AFRICA, WE HAVE OUR TEMPLES HERE IN AFRICA OF WHICH THE GRAND LODGE TEMPLE HQ IS SITUATED IN A HIDDEN LOCATION IN ASABA DELTA STATE NIGERIA.

MANY INDIVIDUALS HAS TAKEN THE RISK OF ATTEMPTING #I_WANT_TO_JOIN_ILLUMINATI #I_WANT-TO-JOIN_THE_FREE_MASONS #I_WANT_TO_JOIN_ODD_FELLOWS AND MANY OTHER SEARCH REQUESTS; THOUGH THERE’RE OTHER FRATERNITIES LIKE MENTIONED ABOVE BUT THE BAD NEWS IS YOU CAN NEVER BE LINKED TO ANY OF THIS OCCULTS BY ANYONE UNLESS THEY WANT TO GIVE YOU FALSE HOPES THEREBY EXTORTING FROM YOU. BECAUSE THE ILLUMINATI, FREE MASONS, ODD FELLOWS AND OTHERS WILL COME FOR YOU ONLY WHEN YOU’RE RICH AND FAMOUS, IN OTHER TO USE YOUR INFLUENCE TO GET TO MORE FAMOUS AND WEALTHY INDIVIDUALS AND SECONDLY THESE FRATERNITIES HAS THERE COUNTRIES AND CONTINENT WHERE THEY ACCEPT PEOPLE …E.G EUROPE ASIAN NORTH-AMERICA E.T.C.

AFRICA IS BELIEVED TO BE THE BLACK SHEEP OF THE CONTINENT THERE BY DISREGARDING WHATEVER CONCERNS AFRICA APART FROM EXTORTION AND ILLEGAL EXPORTATIONS OF MAMA AFRICAS MINERAL RESOURCES; THE ZEDICHORAH BROTHERHOOD (usunięte przez administratora) ACCEPTS ANYONE HENCE YOU’RE HUMAN AND YOUR DESTINY MATCHES THE SECRET HEART OF THIS BROTHERHOOD IN ADDITION YOU’VE GOT TO HAVE THE HEART TO DO WHATEVER IT TAKES TO BECOME ONE OF US NOT MINDING YOUR ANXIETY & FEARS.

BECAUSE OF FRAUDULENT ACTIVITIES WE,VE SEALED EVERY ONLINE ENQUIRIES THROUGH FALSE AGENTS OR FALSE CONTACTS PRETENDING TO BE COMING FROM THE ZEDICHORAH BROTHERHOOD TEMPLE MEDIA, FOR THIS REASON IT’S NOW ON THE DECISIONS OF THE TEMPLE GRANDMASTER TO ACCEPT, CONFIRM & CERTIFY ANY INTERESTED INDIVIDUAL WHO HAVE DECIDED TO JOIN THIS BROTHERHOOD UNDER THE SPIRITUAL GUARDIANS OF THE {SGM. LS. CHIEF SIR RAYMOND OGIDI UCHEMBA}….

IF YOU’RE STILL OUT THERE THINKING ON #HOW #TO #JOIN (usunięte przez administratora) #FOR #MONEY #RITUAL FOR WORK-PROMOTION BUSINESS-GROWTH JOB-PROMOTION FAME POWER WEALTH POLITICAL APPOINTMENT AND OTHER GOOD THINGS OF LIFE CONTACT TEMPLE GRANDMASTER TODAY FOR ENQUIRIES TO KNOW IF YOUR DESTINY WILL BE ACCEPTED HERE;

CALL: +2347016736329
bezobjawowy
20.09.2020 07:15
Po 1 jak może być choroba bezobjawowa? to tak jakby powiedzieć że mam sraczkę ale bez objawów...
po drugie, jak można było wierzyć wykonywanym testom skoro na początku nawet nie wiadomo było co to jest ten covid a testy już mieli?
po trzecie co dają maseczki skoro ludzie je noszą a chorują na grypy anginy przeziębienia zapalenia pluć jelitowki itd. a przed covidem, chronią?
po czwarte, kichając i kaszląc w zgięty łokieć, mówią aby nie podawać rąk tylko stuknąć się TYM łokciem...

thomsi
25.08.2020 14:33
Widzę,że zdania są podzielone,ja jednak skłaniam się ku temu,że wirus nie istnieje a jest to tylko naturalna selekcja.W gronie moich znajomych też nikt nie choruje ani nie chorował a można łatwo to przeanalizować jeśli posiadam 10-ciu znajomy i nikt z nich nie choruje na korona wirusa a te 10-ciu ma dziesięciu znajomych wśród których też nikt nie choruje i tak można mnożyć w setki.Wirus podobno jest groźny i atakuje wszystkich to czemu niektórzy chorują bezobjawowo skoro niema objawów to skąd wiadomo że jest chory bzdury!
Ministerstwo Zdrowia codziennie podaje liczbę nowych zakażeń - ale wykonano dopiero 2400 000 testów a jest nas ponad 30 milionów.Codziennie też podawana jest liczba zgonów na koronawirusa i prawie zawsze zmarły miał choroby towarzyszące a to zapalenie płuc,nowotwór,itp.Na te i inne choroby dziesiątki polaków dziennie tylko nie podawano codziennie statystyk. Inne absurdy związane z covid 19:
- najpierw podawano że najbardziej zagrożeni są starsi ludzie od kilku dni to młodzi ludzie są jednak najbardziej zagrożeni
- gdy świat wprowadzała maseczki nasz minister zdrowia wyśmiewał się z maseczek, a w Rosji i na Białorusi namawiano ludzi by pili więcej alkoholu
-ministerstwo kupiło wadliwe maseczki za 5mln.złotych i nikt tego nie sprawdził wcześniej skoro zagrożenie jest tak duże
-kupiono też 1200 respiratorów za 200mln.zł gdyż są one niezbędne do ratowania zakażonych tylko respiratorów do tej pory niema
-otwarto na nowo gabinety stomatologiczne,zakłady fryzjerskie i kosmetyczne ,ale przychodnie już nie bo poco lekarze nas mają leczyć skoro jest pandemia
-ministerstwo zdrowia za pomocą mediów ostrzega nas przed wirusem zaleca ostrożność ale kiedy nadszedł czas wyborów Prezydent i Premier głosili nam że wirus już jest niegroźny już jest w odwrocie,wirus przegrał ze słońcem i wzywali naród by wyszedł z domu i ruszył tłumnie do wyborów
-zamknięto lasy i kąpieliska na wolnym powietrzu a za tydzień otwierają szkoły by zamknąć w klasach młodych czyli tych najbardziej niebezpiecznych pod kontem wirusa...
i tak mógł bym mnożyć w nieskończoność tylko coś tu się kupy nie trzyma coś gdzieś się nie układa w logikę.To tylko moja własna opinia i teoria na temat wirusa a niech każdy ma swoją ,ja nie wierzę.
ann
26.08.2020 11:00
@thomsi: Myślę,że większość ludzi ma takie samo zdanie jak Ty. Wirus manipulacyjny ogarnął cały świat.
Ona
18.09.2020 08:05
@thomsi: A ja myśle ze jak zachorujesz to zmienisz zdanie
Błędny nick
18.09.2020 10:40
nie ma żadnego wirusa ......
nikogo nie spotkałem chorego nikogo chorego nie widziałem lekarze jakich znam nigdy nikogo na korona wirusa chorego nie widzieli, nawet stare babcie pod blokiem gromadza sie bez maseczek i gadaja ze ciekawe kto to taki chory na ten covid bla bla bla bla
i tak caly dzien
Ona
18.09.2020 08:04
A ja niestety przechodzę z okropnymi objawami ,zaczęło się od gorączki przez 5 dni ,bóle całego ciała ,brak siły ,od 3 dni bez gorączki straszne bóle głowy i wycieńczenie organizmu ,kaszel ,duszności ... mam wrażenie ze to się nigdy nie skończy . Jak na to zachorujesz to nie pomylisz tego z grypa czy przeziębieniem ... dramat
Leon
15.09.2020 20:29
Tak tylko że szpital bierze 15 tyś za zgon kto umarł na niby wirusa a po drugie na wirusa chowają za darmo i jak tu rodzina się nie będzie na wszystko zgadzac
Adi
10.09.2020 18:28
Koronawieus.......? Biznes!!!!!
Ala ma kota, a kot ma koronawirusa
09.09.2020 15:23
Wierzyć czy nie? Wierzyć, w końcu koronawirusy istnieją od dawien dawna. Czy covid 19 jest tak straszny jak media mówią? Pamiętam marzec, pierwsze ogłoszone w mediach przypadki, pamiętam mierzenie temperatury
po wyjściu z łóżka, strach przed tym, że wszyscy umrzemy, strach przed wyjściem do sklepu, do pracy , nie pojadę w tym roku na wakacje,no never! I co?
Pracuję w firmie , która zatrudnia 1000 osób, zakażonych przez pół roku raptem 6 ( w tym 3 "bezobjawowych" ) Wszyscy mają się dobrze.Jakby zrobić testy wszytskim pracującym, to pewnie zamknęliby zakład pracy.Mam rodzinę poza granicami Polski, ten sam strach siany przez media.Więc jak tu nie wierzyć? Ale oczywiście nikt nikogo chorego nie zna. Pielęgniarka z zakaźnego twierdzi, że zdarzają się pacjenci, ale nie ma tragedii. A więc.. na złość babci nie założę czapki i odmrożę sobie uszy , wyjazd wakacyjny -Śląskie. Byliśmy tam raz, drugi raz, i za kilka dni jadę kolejny raz. Urocze miejsca, a koronawirusy pewnie tak jak wszędzie.
Czy wierzyć? pewnie covid 19 istnieje, ale!!! nie traktujmy Śląska jak czarnej ospy ( mieszkam w centralnej Polsce i nie mam rodziny na Śląsku-dodam). W Polsce ponoć ok.200 osób dziennie umiera z powodu chorób układu oddechowego. Trzeba chronić starszych i tych z mniejszą odpornością, bo każdy wirus dokłada gwóźdź do ich trumny.
Czy wierzyć? wierzyć!
Tolo
06.09.2020 09:04
Słuchajcie moi drodzy Covidianie bo jest was tu trochę, potrzebuję zarazić się covidem to co mam zrobić ?bo chodzę bez namordnika wszędzie gdzie się da i nic a podobno to taka zaraźliwa i śmiertelna choroba. 1.Gdzie te ciała na ulicach? 2.Znasz kogoś chorego?? 3.Dlaczego covid nie zarażał na wiecach wyborczych? 4.Dlaczego nie szukają leku na covid a od razu szczepionki? 5.Dlaczego zdrowym każą wypełniać zaświadczenia o podejrzeniu u siebie covid pod groźbą nie udzielenia pomocy? 6.Dlaczego pozbawili nas podstawowej opieki zdrowotnej na NFZ niby bojąc się wirusa,ale prywatnie już się go nie boją? 7.Czy temperatura jest tylko objawem covid czy naturalną reakcją organizmu przed wirusami? Jest to parę podstawowych pytań które powinieneś sobie zadać.Wyłącz TV, włącz myślenie. Zdejmij kaganiec,nie czekaj na smycz!!!.
może znajda się dla Ciebie covid partty - dobrze szukaj a znajdziesz
09.09.2020 13:34
@Tolo: Zaraził się specjalnie koronawirusem i zmarł. Historia mężczyzny, który wybrał się na “Covid party”, ponieważ kpił sobie z pandemii, wzbudza mieszane uczucia wśród internautów. Z jednej strony szkoda ludzkiego życia, ale taka skrajna nieodpowiedzialność jest wręcz groteskowa w tej historii.
30-latek z Teksasu nie traktował pandemii poważnie, dlatego specjalnie wybrał się na organizowane w trakcie kwarantanny imprezy tzw. “Covid party”. Polegają one na tym, że gośćmi są również osoby u których stwierdzono zakażenie koronawirusem.
Mężczyzna zaraził się specjalnie koronawirusem na tej imprezie, ale nie spodziewał się, że skończy się to dla niego tragicznie. 30-latek, którego tożsamość nie została ujawniona przez pracowników szpitala, przeszedł zakażenie w bardzo ciężkiej formie.
Jego stan praktycznie pogarszał się z minuty na minutę. Po zaledwie dwóch dniach spędzonych w szpitalu, musiał zostać intubowany. Jednak nawet respirator nie był w stanie pomóc mężczyźnie, który ostatecznie zmarł.
Dr Jane Appleby, dyrektorka ds. medycznych teksańskiego szpitala wyjawiła jakie były ostatnie słowa zmarłego.
Myślę, że popełniłem błąd. Sądziłem, że to głupi żart, kaczka dziennikarska, ale to nieprawda.
Mężczyzna parę minut później zmarł.
Ja
08.09.2020 18:18
Szczepionki na covid nie zabija was tylko na siłe zrobia z was wegetarianinami,zmienia wasze dna i nie bedzieciecie juz produkowac aminokwas który pomaga trawić mięso!!!!to plan gatsa na ratowanie swiata
do półinteligent
09.09.2020 13:25
@Ja: Nie wierzę w ten plan, ale było by super. I tak ten czas nadejdzie i przestaniemy mordować niewinne zwierzęta. Jak nie w tym to w następnym wieku
Niki
08.08.2020 07:32
W sezonie 2018/2019 na grype zachorowalo 3.692.199 mln, z czego zmarlo 143 osoby. Na covid do dnia 6.08.2020, zachorowalo 49.515, a zmarlo 1774 osoby. Z tego mamy-poslugujac sie prostym dzieleniem, ze na grype zmarlo 143:3.692.199x100%= 0.0038730307% osob chorych. Natomiast na covid
1.774:49.515x100%=3,5827527%. Wiec jesli tyle osob zachorowaloby na covida co na grype w sezonie 2018/2019, to byloby 0.035827527x3.692.199=132.283 tys. osób martwych. Podane liczby pochodzą z Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Panstwowego Zakladu Higieny a obliczenia własne.
Z moich obliczeń wychodzi, że covid niesie więcej śmierci niż zwykła grypa, co udowadnia fakt że covid to nie zwykła grypa. Te dane mógłby podważyć tylko jeden dowód: komisyjna dezycja patomorfologow że 1774 osób zmarło na chorobę inną niż covid a tego dowodu brak. A zatem będąc członkami zorganizowanej struktury jakim jest państwo bez przeprowadzenia antydowodu na powyższe tezy, wszystkie Wasze poglądy są jak krzyk dziecka we mgle.
RObin
08.08.2020 10:09
@Niki: Posłużyłeś się danymi zmanipulowanymi. Szpitale mają płacone po 13 000$ za przyjęcie pacjenta z Covid a 39 000$ za zalecenie respiratora 39 000$. Podczas gdy przyjmując normalnego pacjenta dostają 5000$. Mówię o USA. Jak chcesz znać prawde o poziomie śmiertelności to dowiedz się jaka była na statkach- tym wycieczkowym z Yokohamy i tym USNavy z Korei. Uśmiejesz się nad tym, jak dałeś się zmanipulować mediom!
Spieszę z odpowiedzią
08.08.2020 12:55
@RObin: Na Diamond Princess zakażonych było 712 osób, z czego 14 zmarło, co daję nam 1,9% ludzi, którzy wsiedli na statek o własnych siłach, aby popłynąć w rejs i tego rejsu nie przeżyło...Na MS Zaandam zakażonych było 9 osób, z czego dwie zmarły... Przepraszam, ale jeśli uważasz statki wycieczkowe za umieralnie, gdzie ot tak sobie umiera prawie 2% pasażerów, to gratuluje pomyślunku... Koleżanki wujek zmarł w wyniku powikłań COVID-19, na EuroMOMO są dostępne statystyki śmiertelności z różnych Europejskich krajów, tam możesz sobie porównać wykresy z różnymi poprzednimi latami... Obejrzyj co Chińczycy odwalali na początku pandemii, jak zaspawali ludzi w domach... Uważasz, że zamyka się 11 milionów ludzi w domach na 2 miesiące, aby chronić przed zwykłą grypą? Do jasnej cholery, świetnie się gospodarka rozwijała, szło wszystko we w miarę dobrym kierunku, nagle ktoś sobie wymyślił pandemię, a żeby zrobić z nas (usunięte przez administratora) Ty wiesz co się zacznie jak ludzie głodni będą i bez pracy? Burdy, strajki, zamieszki, kradzieże i rozboje... Super opcja... Wirusy mogą bytować w organizmie nosiciela i nie wywoływać choroby, bo zwyczajnie organizm ma dobrą odporność... Ale niech taki wirus trafi na podatny grunt, albo ta odporność u danej osoby spadnie... Stres, przeziębienie, okres, inne infekcje... I nagle człowiek choruje... Oczywiście, że główne żniwa będzie mieć wśród osób słabych, chorych, o obniżonej odporności, bo organizm nie jest w stanie się bronić... Oczywiście, że można mieć w sobie wirusa i nie zachorować na COVID-19, bo zdrowy, silny, młody człowiek zwalczy tą infekcję... Ale wejdzie do sklepu czy kościoła, kichnie, kaszlnie, zacznie gadać przez telefon... I może zabić kogoś, kto stoi obok, bo ta osoba tej odporności nie posiada, a nie ma kto jej pomóc, albo takie półmózgi jak tutaj, wmawiają jej, że epidemii nie ma... No i ludzie to między sobą powielają, powtarzają, krąży to sobie... Osobiście nie znam nikogo kto by zmarł ze starości, albo dożył 100 lat... Nie znam nikogo kto zmarł na grypę! Ani nikt z moich znajomych nie zginął w wypadku i nie znam żadnej ofiary tsunami!!! Ani trzęsienia ziemi, ani nie widziałam nigdy trąby powietrznej, mogę w nieskończoność wymieniać takie przykłady... Co nie zmienia faktu, że wirus jest, że zabija, że ma śmiertelność podobną do hiszpanki, koło 1%, czyli jedna na 100 zakażonych osób może umrzeć... i wśród tych statystyk, 90% to będą osoby starsze i schorowane... Że w Belgii jeszcze parę miesięcy i umrze 1 na 1000 mieszkańców, w wyniku zakażenia w ciągu tego roku... Ja nie znam wszystkich na świecie, mam koło 500 znajomych... W sumie rozmawiam może ze 20... Nie wiem ile ludzie tu mają znajomych i ich znajomi znajomych, ale przepraszam, jednak mamy dość okrojone środowisko, w tym roku nikt z moich znajomych nie zachorował i nie umarł na raka... Cud, raka nie ma! :) To, że zasłonimy oczy, nie sprawi, że problem zniknie... Tylko ten problem trzeba odpowiednio zdefiniować... Jak chcecie oglądać trupy walające się na ulicach? Poczekajcie, aż przeciąży się służba zdrowia... Jak ludzie nie włączą myślenia i nie nauczą się odpowiednio analizować danych i statystyk, to taki będzie finał... Nikt nie każe nikomu zamykać się w domu, ale niech nikt na siłę też nikogo z tego domu nie wyciąga i nie wmawia, że jest super... I nie naraża innych osób... Jeśli wirus jest wymyślony? To super!! Nic nam nie zagraża, dobra informacja, pare miesięcy pracy i staniemy na nogi... Ale jak nie jest zmyślony, to ciekawe, kto weźmie na siebie odpowiedzialność za innych...
Lila
21.08.2020 10:22
@Niki: A ile testów robi się na Covid? ! Skoro bardzo dużo osób przechodzi bezobjawowo i nie wiedzą o tym to nie są ujęci w statystykach, więc śmiertelność jest zapewne na takim samym poziomie co sezonowej grypy
NOR
29.08.2020 23:13
@Spieszę z odpowiedzią: Akurat glupie myślenie z tymi znajomymi.... chorych na raka zna każdy, niestety, mial kogos w rodzinie, słyszał u znajomych itp. Nie musi miec w znajomych. Popytaj po rodzinie, pewnie max 20 osob i znajdzie sie ktoś z nowotworem(może juz przebytym, lub niestety - nieżyjący już), popytaj u 100 osob o COVID - nikt nic nie wie, ma w dupie,jezdzi na plaże, do klubów, restauracji, pracuje, spotyka sie ze znjomymi i co? nadal żyje i jest zdrowy:)
nick
31.08.2020 12:12
@Spieszę z odpowiedzią: nic nie jest zmyslone!!!! koronavirus byl jest i bedzie. Grypa jest grozniejsza od niego
do Lila
09.09.2020 13:14
@Lila: w przypadku grypy jest dokładnie to samo, większość przechodzi bezobjawowo i nie są uwzględniani w statystykach.
Dd
11.07.2020 15:08
Banda (usunięte przez administratora) z was ????‍♀️ Ja choruje juz prawie 4 miesiace, bo zachorowalam na koronawirusa i nie moge wyzdrowiec, nie zycze kazdemu, na pewno byscie w to uwierzyli gdyby to i was dopadlo. A to ze tego nie widzicie nie znaczy, ze tego nie ma!!! Az zal to czytac
hahaha
21.07.2020 15:03
@Dd: Skąd wiesz że masz tego wirusa....bo pan lekarz ci tak powiedział????
D
13.08.2020 17:17
@hahaha: No to teraz modne go mieć przecież
Gocha
09.09.2020 19:54
@Dd: Ja męczę się trzeci miesiąc i końca nie widać ????
Znam lek na covid
08.09.2020 18:15
Koniec ich wielkiej pandemi,uleczyłem sie tabletkami ospamox 75firmy sandoz!!!!
Gdzieopinie
07.09.2020 20:04
Czemu na necie nie ma zadnych wpisow osob choru jacych na covid? Przeszukalem internet szukajac przyczyn dlugiej goraczki i ani jednego wpisu! Jest choc jedna osoba w polsce ktora choruje i moze to potwierdzic?
Totylkoja
07.09.2020 09:34
Koronka nie istnieje lub jest to zwykly wirus,ktory nie jest grozniejszy od innych wirusow. Moj kumpel mial wynik pozytywny i mowil,ze stracil smak i węch. Następny bezobjawowo..a stara baba umiera na cos innego,ale zrobia Jej test ,ktory wyjdzie pozytywnie i nikt sie nie moze klocic??? I kolejna ofiara koronki...tak samo wielkie sieci sklepow typu Biedronka. Kasjer ma stycznosc CODZIENNIE z tysiacami osob..ale koronka chyba nie lubi biedronki po prostu i wybiera inne miejsca. zenada..jakich czasow my dozylismy. Prawdziwi Polacy walczyli za Polske,za Nasza wolnosc zeby tteraz zwykly polityk mowil co mamy robic,decydowal o zyciu i smierci? Hańba
Maria
06.09.2020 20:23
Więcej ludzi umiera na inne choroby,aniżeli na wymyśloną koronę. Nie ma chorób bezobjawowych,to wie każdy lekarz. Zamykanie ludzi w domach dobre było w średniowieczu, mamy 21 wiek, dostęp do internetu. W wielu krajach ludzie buntują się przeciwko bezprawnym restrykcjom i wychodzą na ulicę ,demonstrują. W polskiej Tv tego raczej nie pokazują. Włączcie myślenie.
Świadomy
05.09.2020 21:28
Do tego wszystkiego dochodzi fakt, że lekarze przyjmują pacjenta online... Śmiech na sali.
Online to można sobie w gry pograć a nie oceniać stan zdrowia pacjenta i do tego przypisywać mu leki.
Dlaczego się nie mówi o ofiarach, które straciły życie przez takie porady online?
Nawet małe dzieciaczki padły ofiarą tego chorego prawa...
To normalne że ludzie starsi umierają śmiercią naturalną każdego dnia i to są duże liczby ale czemu są podpinane pod koronaświrusa?
Brzydzę się tym wszystkim i żal mi ludzi, którzy wierzą w te kłamstwa TVPis i TVNiemieckiej bo są po prostu pozbawieni własnych mózgów i stwarzają zagrożenie dla Polski