wróć

Opiekunki osób starszych w Niemczech.

tereha_59
18.01.2010 08:00
skad wy wiecie ze agencje biora taka kase za nasza prace.ja bylam juz w 3 agencjach i wiem na pewno ze rodzina placila im co miesiac 400 euro(widzialam faktury i pytalam) a ja dostawalam swoja kase od rodziny.teraz szukam czegos nowego i interesuje mnie tem Modrzynski. ile sie u niego zarabia?ja szukam juz czegos wiecej niz 1400.
anonim
18.01.2010 07:50
a jakie sa zarobki u tego modrzynskiego przy dobrej znajomosci jezyka i 5-cio letnim doswiadczeniu w tej pracy.mnie interesuja zarobki od 1400 w gore.czy mozecie podac wiecej konkretow.teresa.
anonim
18.01.2010 07:50
a jakie sa zarobki u tego modrzynskiego przy dobrej znajomosci jezyka i 5-cio letnim doswiadczeniu w tej pracy.mnie interesuja zarobki od 1400 w gore.czy mozecie podac wiecej konkretow.teresa.
aga
17.01.2010 21:19
mdt Marcel Modrzynski 04131248957albo 56 koncowka
emilek1
17.01.2010 10:13
prosze jeszcze o namiar na tego Modrzejewskiego,bo jakos niemoge znalezc,DZIEKI I MILEGO DNIA ZYCZE.
emilek1
17.01.2010 09:04
witam ,ja prosilam na namiary jakiejs firmy .Pani AGA podala mi ten namiar BARDZO DZIEKUJE PANI.jezdzilam kilka razy do opieki w Niemczech przez posrednikow ,najgorsza byla JUSTYNA ktura mieszka w Niemczech i bierze characz pokryjomu tak zeby nikt niewidzial nawet jej fagas .Chcialabym wyjechar na poczatku lutego do pracy ,slabo znam jezyk niemiecki ,ale tam gdzie bylam to byli zadowoleni z mojej pracy .POZDRAWIAM
as
16.01.2010 19:52
Witam.Promedica24 w Bydgoszczy oferuje bezpłatny kurs nimieckiego.Mam pytanko czy ktoras z pan korzystała z takiej oferty?nie zna jezyka a chciał bym podjac prace opiekunki.dziekuje
aga
16.01.2010 16:54
pani aneczko ten pan nie pracuje juz z paniami z jeleniej gory.trzeba dzwonic do niego do niemiec
jasia
16.01.2010 14:01
czy któras z pań ma infrmacje na temet agencji SORGENLOS
ogłaszają nabór - pozdrwiam
Aneczka
16.01.2010 13:19
do aga..........serdeczne dzieki za podpowiedz. Znalazłam stronke : MDT Agencja Posrednictwa Pracy w Jeleniej Gorze ,podobno wspołpracuja ze soba .Mam nr telefonu wiec podzwonie sobie .
Powiedzcie same : do czego doszło w Naszej kochanej Polsce......żeby kobiety musiały wyjeżdżać za granicę i walczyć o lepszy byt dla dzieci i rodziny....Matki powinny być przy dzieciach...ach...szkoda pisac .Ja też mam rodzinę ,wyjeżdżam i zostawiam ich....serce sie kraje .
Jeżeli mowa o zmienniczkach to ja miałam super babke .Przez ponad rok obie jezdziłyśmy do samotnego Pana .Warunki super ,rodzina z klasą ....niestety Pan zmarł .
Ale czarną liste można kontynuować !!!!!!!!
Niejednej życie uratujemy.
aga
16.01.2010 12:36
pani aneczko w tej chwili nie wiem gdzie mozna znalesc ten kwestionariusz ale zadz do niego bo jak ja jechalam to mial posrednictwo w polsce w tej chwili nie wspolpracuje juz wz tymi paniami prace oferuje sam .jest jego e-meil na linku napisac do niego gdzie znalesc druk cv,bardzo mily pan,mowi po polsku i po niemiecku.
aga
16.01.2010 12:27
ja czekalam niecaly tydzien bardzo szybko dal moje dane rodzinie niemieckiej ktora sie ze mna skontaktowala wiem ze ma duzo ofert..dzwonic prosze do niego.powodzenia
Opiekunka ze stazem:)
16.01.2010 12:03
Lucyś przeczytaj sobie moja wypowiedz wyzej. Wiem co tez potrafią nasze zmienniczki.Pozdrawiam.
lucyś
16.01.2010 10:09
ja jechałam przez pośredniczkę panią anie i musiałam odpalić 250euro za prace a po characz przyjechał jej brat w nocy żeby nikt nie widział , dałam bo zależało mi na pracy wiecie bezrobocie rachunki i dzieci w domu najgorsze jest to że robią to polki na polką
teraz pracuje w domu w miarę normalnym tylko moja zmienniczka której dałam prace zaczyna obgadywać i wymyślać niestworzone historie dzwoni do mnie i mi opowiada jest to dlamnie przykre bo kolejny raz się zawiodłam na zmienniczce a wyjeżdzam za 2tygodnie i boje się co tam zastane jechać musze bo pracy nie mam , straszne zostawiam dzieci dom meża i słysze tylko płacz dzieci boje się ze zostawiam męża somego i zstanawiam się jak dłógo facet to wytrzma bo jeżdze od 3 lat kocham swojego męża smotność to cięża próba a ja już nie mam siły próbować
Aneczka
16.01.2010 09:38
Witajcie.
Podpowiedzcie mi prosze ,w ktorym miejscu jest ankieta dla opiekunek u p.Modrzynskiego.
Ja ostatnio wyjechalam na czarno ,przez posredniczke....skasowala 150 euro za znalezienie pracy ( taki upominek jednorazowy dla Niej ) mialam pecha ,bo bylam tylko miesiac....ta babcia do szpitala poszla....a ja mialam wypłate pomniejszona. No coż ,wiemy na co sie decydujemy.
ewa
15.01.2010 23:34
prosze mi odpowiedziec pani ago jak długo pani czekała na odpowiedz
mdt Modrzynskiego.pozdrawiam serdecznie
anonim
15.01.2010 23:14
aga - 2010-01-16 00:11:04mozesz ale nie wiadomo gdzie trafisz niekiedy sa oferty gdzie starzy mowia po polsku albo angielsku.ja tez jak przyjechalam nie znalam jezdze pare lat nauczylam sie wiem ye bez jezyka ciezko ale jak ktos chce to ksiazki i uczyc sie,trudno mi tobie powiedziec ze bedzie ci lekko [[musisz szukac agencji a z tymwykorzystaniem to zalezy gdzie trafisz
aga
15.01.2010 23:11
mozesz ale nie wiadomo gdzie trafisz niekiedy sa oferty gdzie starzy mowia po polsku albo angielsku.ja tez jak przyjechalam nie znalam jezdze pare lat nauczylam sie wiem ye bez jezyka ciezko ale jak ktos chce to ksiazki i uczyc sie,trudno mi tobie powiedziec ze bedzie ci lekko [[
anonim
15.01.2010 22:02
aga - 2010-01-14 18:12:47witam ja jezdze z mdt od Modrzynskiego na necie ma swoje dane ja jestem zadowolona moja kolezanka tez jezdzi i ma tez super prace.Tam nic nie placisz za zalatwienie i ty dostajesz do reki pieniadze albo na konto jak chcesz .zwrot kosztow podrozy tez placa.musisz do niego meilem wyslac CV masz na jego stronie nr tel tez.kiedys wspolpracowal z paniami z Jeleniej Gory ale teraz on operuje praca ma ciekawe oferty musisz tylko dobrze wypelnic Cv i swoje wymagania tam podajesz tez mies zarobek ja tyle co podalam mam.dni takie jak wielkanoc i inne swieta koscielne wazne narodowe niemiec masz 100procent platne takze polecam.ale nie decyduj sie na promedika i intercare oszusci pozd powodzenia postaram sie podac dane modrzynskiegoczy nie znajac niemieckiego tez mozna tam pracowac ,czy raczej nie ma szans?bardzo potrzebuje kasy i chwyce sie wszystkiego. tylko boje sie byc wykorzystana przez biuro. pozdrawiam cieplutko
Opiekunka ze stazem:)
15.01.2010 17:09
Moi kochani opiszę wam tez jak potrafią odpłacic sie polskie opiekunki w zamian za dobre serce.Otoz jezdze juz 10 lat na wlasną rekę do niemiec.Ostatnio z siostrą mialysmy babcie bardzo chorą ktorej dni byly policzone.W tym czasie przyszla do mnie sasiadka mojej babci prosic mnie abym znalazla jej kogos do opieki.Nie majac nokogo zadzwonilam do znanego przewoznika zeby mi kogos znalazl jednorazowo.I znalazl.Pani zgodziala sie na jednorazowy pobyt.Nasza babcia w tym czasie zmarla. Dzwonie do tej osoby co ją wsadzialam na tą prace a ona mi na to zebym zapomiala o tej pracy bo ja zmieni kolezanka..Powiedziala ze mam kontakty to zebym sobie szukala.Zaznaczam ze nie wzielam ani grosza za prace.I CO POWIECIE?????