wróć

Opiekunki osób starszych w Niemczech.

Elwira
10.09.2019 20:30
Też jestem z Dobrej Szteli na zleceniu :) nie ma sie do czego przyczepić
marta z.
27.01.2020 15:53
@Elwira: na początku to był na to wielki bum. byłam na zleceniu z dobrasztela i wiecie co? dokładnie taki bubel jak i na innych wyjazdach. zawsze tak było że jak trafi sie dobra rodzina i pdp to jest dobrze ale jak trafi sie na złośliwych ludzi to żadna siła nie zagoni. a sama dobrasztela nie czyni gragancji że bedzie ok, ja sie zawiodłam na nich a przecież tyle sie reklamowali. wiecej na pewno nie skorzystam.
Opiekunka w De
13.02.2020 17:01
@marta z.: Wyjeżdżam do opieki przez Gowork z Warszawy. Za nic nie zmieniłabym tej firmy. To chyba jedyna normalna agencja która ma takie podejście do opiekunek, bardzo dobrze oceniam naszą współpracę. Kto się waha to niech się nawet nie zastanawia.
Ruda
06.07.2020 15:44
@Opiekunka w De: Jeżdze przez Gowork rok na razie nie mam sie do czego przyczepic. Kasa na czas a to dla mnie najwazniejsze.
Bea
24.09.2020 17:35
@Ruda: Jestem na pierwszym zleceniu z Gowork. Niedługo wracam po dwumiesięcznym czasie praca. Na razie współpraca super, mam nadzieję że dalej tam będzie ale jak czytam opinie o firmie to jestem nastawiona pozytywnie :) pozdrawiam wszystkie koleżanki po fachu!
Mariola
20.10.2020 16:34
@Bea: Polecam, pracowałam u nich 3 lata odprowadzają składki emerytalne, zdrowotne czyli wszystko jak powinno być. Super opieka koordynatorki.
Kinga
22.10.2020 11:05
@Mariola: Zlecenia to dobra sprawa ? Czy lepiej założyć Gewerbe i wtedy wyjeżdżać do opieki?
Grażyna
20.10.2020 09:50
Ja zakładłam ostatnio Gewerbe w Carebiuro i powiem ze na prawde super firma. Byłam już kiedys w innych ale to była jakaś katastrofa nonstop problemy i nic nie było na czas, a w Carebiuro jest wszystko tak jak powinno być i oby tak dalej. Na prawde polecam ich z czystym sumieniem.
Bogusława
19.10.2020 08:20
dzień dobry. Chce wyjechać za granice do pracy jako opiekunka, ale musze założyć Gewerbe polecacie jakieś firmy które się tym zajmują?
Schmitt Cedric
06.10.2020 05:15
cześć

Skończ swoje kłopoty i obawy związane z finansowaniem, ponieważ mam kapitał, który zostanie wykorzystany na udzielenie konkretnych pożyczek w krótkim i długim okresie, w przedziale od 1000 EUR do 8 000 000 EUR każdej poważnej osobie, która chce otrzymać tę pożyczkę. Oprocentowanie 2% rocznie w zależności od kwoty pożyczki, ponieważ będąc prywatnym nie chcę naruszać prawa o lichwie. możesz spłacić od 1 do 25 lat maksymalnie w zależności od kwoty pożyczki. miesięczne płatności zależą od Ciebie. Proszę tylko o poświadczone odręcznie potwierdzenie zadłużenia oraz o dostarczenie niektórych dokumentów
nie wahaj się z nami skontaktować mail: schmittcedr@gmail.com

Żadnej poważnej abstynencji.
David Collins
27.09.2020 05:41
Oferuję pożyczki: (usunięte przez administratora) +48 732 085 999. Szybka i pewna oferta pożyczki Jestem osobą fizyczną, oferuję pożyczki na kwotę od 25 000 zł do 25 000 000 zł bez protokołu z atrakcyjnym oprocentowaniem 3%. Zainteresowanych prosimy o kontakt: 19dc1964@gmail.com lub (usunięte przez administratora) +48732085999
Tomek
21.07.2020 15:35
Po ponad dwuletnim stażu pracy w Gowork jako opiekun mogę napisać że są okej firmą. Polecam bo dobry pracodawca w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.
Agnieszka
22.07.2020 16:31
@Tomek: Szukam właśnie firmy i chyba spróbuję bo mają dużo dobrych opinii. Może jeszcze ktoś coś?
Klaudia
23.07.2020 20:28
@Agnieszka: Moja druga firma. warunki umowy proste i jasne. Dzwonią dopytują czy okey, wypłata na czas. W poprzedniej firmie kręcili dlatego zrezygnowałam.
Jagna
05.08.2020 13:29
@Klaudia: W 2017 roku trafiłam na oddział w Krakowie i od tamtej pory jeżdże z nimi regularnie, współpraca na 6 z plusem.
Danusia
10.08.2020 16:12
@Jagna: Polecam także :)
marta
01.09.2020 20:44
@Agnieszka: Ja natomiast polecam przejrzeć dobrą sztelę, bo sporo tam ofert fajnych agencji :)
Syla
03.09.2020 15:24
@marta: Dobra sztela to pełno min i nic poza tym. Pogadajcie z dziewczynami opiekunkami ktore na to poszły to wam powiedzą. Ja nie byłam ale jezdziłam busem to trafilam na takie co probowały i u każdej były jakies problemy. To juz mowi samo za siebie.
Pathh
22.09.2020 16:31
@Syla: Zawsze jeżdże z Go work i to jak na razie jedyna firma która zapewniła mi uczciwą umowę. Wcześniej nie miałam szczęścia bo zawsze trafiały mi się jakieś dziwne punkty w umowach i koordynatorzy dziwnie próbowali je tłumaczyć. Z Go workiem byłam na paru zleceniach i za każdym razem wszystko jest fajnie dobrze zorganizowane.
oferta pożyczek prywatnych między osobami fizycznymi
22.09.2020 07:06
Dobry wieczór

Dla każdego, kto chce pożyczki prywatnej na spłatę długów lub realizację swoich marzeń lub projektów i różnych spraw finansowych

proszę skontaktuj się z nami
Możemy Ci pomóc

Whatsaps: +33 755966288

mail: luizaaguiero0001@gmail.com

Kwota pożyczki: ..................?

Okres spłaty: .............?

Dziękuję Ci
widoczny ale nie połączony z profilem
30.03.2011 12:39
Witam.Czy ktoras z Pan zna firme .To dla mnie b. wazne i pilne!!! MoviTher
Mobile Soziale Dienste
Bozena Maria Karpinski
Bewegungstherapeutin.Zaproponowano mi prace.Chcialam zasiegnac opinii Pan.Dziekuje.Pozdrawiam.
Jadwiga
07.09.2020 22:20
@widoczny ale nie połączony z profilem: (usunięte przez administratora) wraz ze swoim synem, mateusz mrbig wystawia oferty na fb.
Klamia, oszukuja! Beszczelnisc ich nie ma granic!!! OMIJAC I OSTRZEGAC PRZED NIMI!!! PIENIEDZY OCZYWISCIE NIE MAM.DO TEJ PORY
JEZELI ZNAJDZIE SIE WIECEJ OSOB SZYKUJE POZEW ZBIOROWY!!!!
PROSZE DZWONIC 606671304
Ramaa
08.09.2020 16:12
@Jadwiga: Nie znam tej firmy ale jeśli szukasz sprawdzonej to spróbuj przez Gowork. Ja jezdze i jest naprawde ok
Pomorze
30.07.2020 16:16
Hej. Czy zna ktoś bezpośrednio strony niemieckie z ofertami pracy?
Krysia
17.08.2020 15:12
@Pomorze: Zawsze szukam na www.opiekunka.gowork.pl
Milka
24.08.2020 14:48
@Krysia: Dzień dobry, również polecam szukać w GoWork. Niedawno trafiłam na tą firmę, wcześniej pracowałam w innej. Zlecenie dostałam szybciutko, jestem właśnie na nim trzeci tydzień. Wszystko poszło sprawnie :)
marlena
01.09.2020 20:42
@Pomorze: Polecam zajrzeć tutaj https://dobrasztela.pl/, mnóstwo ofert :)
Kasia
27.05.2020 19:41
Na dobrej szteli jest mnóstwo ofert!
Mnie udało się znaleźć dla mnie i dla mamy w tym samym miescie, obie byłyśmy bardzo zadowolone :)
iska
29.05.2020 16:05
@Kasia: zapominacie tylko dodać ze to oferty innych agencji hehe
ewa
02.06.2020 20:07
@iska: A co to ma za znaczenie? Dobra Sztela to ekstra portal, można znaleźć tam prace i mnóstwo fajnych porad- sama korzystałam i jestem zadowolona :)
iska
03.06.2020 16:52
@ewa: jak to co ma do rzeczy? hahaha sie chwalą ze oferują prace. to firmy oferują prace a nie oni. myslicie ze oni to sprawdzają? ehe akurat. poszukajcie sobie wpisow o minach przez dobrasztela. taka ona dobra jak.. szkoda gadac.
Lidiidi
17.06.2020 13:44
@iska: Weszłam na to forum z ciekawości bo pracuje z Gowork i myślałam że znajde tu jakieś normalne opinie o firmie a widze tylko reklame dobrej szteli. Dobra sztela to zbiórka ogłoszeń innych agencji i chyba trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Ale do rzeczy jestem na forum Gowork to o nich napisze. Na firme trafiłam w zeszłym roku przypadkiem (no prawie bo wcześniej słyszałam już o nich). Byłam od tego czasu kilka razy na różnych zleceniach. Nie narzekam, pieniądze na czas i opis stanu zdrowia podopiecznych wszystko gra.
Lidiidi
18.06.2020 12:06
A czemu taka porażka? Uzasadnij chociaż ;)
Agnes
19.06.2020 17:01
Avantimedic jest na czarnej liście agentur bo podobno strasznie (usunięte przez administratora) i słabo płacą. Poziom promediki i konika. Z promediką sama jeździłam to wiem i odradzam a o koniku słyszałam od dziewczny po fachu ale można też sporo o nich znaleźć w internecie. Wszyscy z nich to czarna lista także uwaga.
Liska
22.06.2020 15:33
@Agnes: Nie polecam Avantimedic. Najgorsza firma z jaką pracowałam, tych pozostałych nie znam.
Marta
15.07.2020 16:00
@Liska: Avantimedik są od dawna na czarnej liście
26.08.2011 21:00
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-08-25 21:38:46Pflege 24 Stunden, Norymberga

Pflege 24 Stunden
Mariusz Lankowski
Isoldenstr.1
90461 Nürnberg
tel. 0911 5963959,
0911 4809861
Mobile 01738229513

REFERENCJE
Nasza firma, Pflege 24 Stunden, potwierdza, że Firma NP 2 Konsulting N. Sudnik,
z siedzibą w 71-696 Szczecinie, ul.Kormoranow 14, w okresie od 10 kwietnia 2009 do dzisiaj roku współpracuje z nami.
Zakres współpracy obejmuje:
1. Rekrutacje personelu dla branży opiekuńczo medycznej.
2. Oddelegowywanie pracowników do opieki osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych
3. Przygotowanie dokumentów w celu wysyłania pracowników polskich do pracy za granica
4. Zwieranie umów o pracy wg. standardów unii europejskiej
5. Dokonywanie wypłat dla pracowników
6. Koordynacje zmian pracowników

Rekomenduję firmę NP 2 jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań związanych z delegowaniem i nadzorem pracowników do pracy za granica Polski.

Doświadczona kadra firmy NP 2 oraz potencjał i sprawność organizacyjna gwarantują nam i naszym klientom zadowolenie i wysoki poziom wykonywanych usług.

Z przyjemnością polecamy firmę NP 2 jako partnera w biznesie, w zakresie pośrednictwa pracy i realizacji zadań z tym związanych.

Mariusz Lankowski
Pflege24Stunden Personalvermittlung
to bylo na ich stronie tez,dzwon bezposrednio,po co ci posrednicy???UWAGA NA LANKOWSKIEGO
Zewa
07.07.2020 17:54
@widoczny ale nie połączony z profilem: Uwaga, uwaga na pana Lankowskiego. To tylko pośrednik wyśmiewający problemy opiekunek na zleceniach. Taki pseudopartner z Medipe.
Rozy
06.07.2020 17:48
Pracuje w firmie Gowork od 6 lat jako opiekun osób starszych. Współpraca przez cały okres przebiega pomyślnie. Firma profesjonalnie podchodzi do rozwiązywania problemów. Jestem w stałym kontakcie z konsultantem, jak i zarówno kierownikiem firmy. Nie miałam problemu z wypłacalnością firmy. Miejsca pracy dobierają do preferencji pracownika. Polecam!
gehalt.pl
02.07.2020 18:50
Szykuje się kolejna fala migracji, polecam polskie biuro rachunkowe https://gehalt.pl
Barbara
26.06.2019 18:14
Witam, słyszałam ze Gowork organizuje kurs niemieckiego dla opiekunów. Czy ktoś w nim uczesniczył? Warto??? Właśnie się zastanawiam nad tym czy nie spróbować....
Rama
27.06.2019 18:40
@Barbara: Słyszałam o tym kursie, koleżanka moja uczestniczyła w nim jakieś 2 lata temu. Z tego co wiem była zadowolona i dostała po tym szybko prace. Nadal wyjeżdża jako opiekunka i z tego co mówiła zarabia obecnie dużo więcej.
Eulalia
02.07.2019 19:47
@Rama: Uczestniczyłam w tym kursie rok temu. Trafiłam na miłą grupę, było nas kilka osób i z tego co wiem chyba wszyscy wyjechali przynajmniej raz na zlecenie. Ja byłam dwa razy w DE od tej pory i potwierdzam że wiele treści okazało się przydatnych. Kurs był prowadzony fachowo i w miłej atmosferze. Ja polecam, warto.
PannaMarianna
15.07.2019 15:36
@Barbara: Witam, w kursie nie uczestniczyłam ale dowiadywałam się na ten temat trochę i czytałam opinie. Podobno oferuje sporo i można się na nim solidnie podedukować. Zamierzam się zapisać i już dzwoniłam w tej sprawie do Warszawy. Mam nadzieje że ten kurs ruszy bo pokładam z nim spore nadzieje.
casa-blanca
23.07.2019 12:50
@PannaMarianna: byłam na kursie opiekuna medycznego. fajnie prowadzone, warto bo potem przydaje sie w pracy.
Ula
18.08.2019 06:58
@Barbara: nie wiem, widzialam oferty ale chyba slabo platne...na dobrej szteli mam prace za 1600e. a ciezka tak samo przeciez...
Riri
21.08.2019 14:53
@Barbara: Nie umiwme powiedziec, ja szukalam na dobrej szteli bo jezdzimy na zmiane z siostra. Warunki zapewniaja naprawde dobre, godziwe wynagrodzenie i troszcza sie o pracownika.
wszedzie to samo
26.08.2019 20:56
@Riri: czytam tak te forum i czytam i każdy sie reklamować tylko umie. ta cała dobra sztela widze to sie drzwiami i oknami wpycha. niedługo was jeszcze w lodówce znajde.
Danusia
29.08.2019 15:51
@Barbara: Kurs polecam, uczestniczyłam w nim latem rok temu, odbywał się w ładnym miejscu. Nauka przebiega intensywnie ale warto się wziąć bo jeśli komuś zależy to się nauczy. To był dobry początek bo po roku mam już prawie komunikatywny niemiecki i różnica jest kolosalna.
Ewa H.
26.11.2019 21:25
@Danusia: Ja kiedyś też byłam na tym kursie bo jak rozumiem chodzi o ten w Klepaczewie? Jeśli ten macie na myśli to ja pamiętam go dobrze. Prowadzenie ok, przygotowanie ok, miło spędzony czas i mili ludzie. Warto pojechać i się przekonać samemu
Honka
27.01.2020 15:49
@Ewa H.: Dzień dobry, zastanawiam się czy warto się zapisać na ten kurs. Widze że dużo pozytywnych opinii ma tutaj i w internecie ogółem.
Grażyna
29.01.2020 19:01
@Honka: Poczytaj opinie wyżej. Dziewczyny piszą dużo dobrego o tym kursie a poza tym podobno można w nim uczestniczyć za darmo jeśli jesteś bezrobotna. Warto sprawdzić jak to działa.
kawka
03.02.2020 18:19
@Honka: widze że ostatno kilka osob chciało sie zapisać. jestem na grupie gowork na fb i tam ogłaszali to. podobno kurs jest bardzo dobry
Lucy
19.02.2020 14:17
@kawka: O kursie tez slyszalam że jest ok . Gdybym nie znala juz niemieckiego to bym sie chetnie zapisala bo podobno jak ktos jest na bezrobociu to mozna za darmoche . Najlepiej jest sie zadzwonic zapytac .
Beata
09.03.2020 17:12
@Lucy: Hej :) kojarze ten kurs, opowiadała mi jedna pani która mnie kiedys zmieniała na steli (od niej też znam firme GoWork). Podobno bardzo dobrze przygotowuje do pracy opiekunki nie tylko słownictwo ale też są tam jakieś przygotowania do pracy z seniorami. Tak słyszałam i ta pani bardzo ciepło opowiadała o całej firmie. Mysle że na nastepne zlecenie pojade właśnie z GoWorkiem.
Agg
20.04.2020 19:56
@Beata: Byłam na tym kursie o którym piszecie. To było dwa lata temu latem a od tamtej pory wyjeżdżam z goworka do niemiec. Super przygotowanie na początek bo reszta jak komuś zależy żeby jezyka sie nauczyć no to już trzeba na wyjazdach łapać różne zwroty ale podstawy można opanować bez problemu. Polece ten kurs każdmu kto sie zastanawia czy warto, WARTO.
Ewa
29.06.2020 11:33
@Agg: Hej! Ten kurs niemieckiego od Gowork to super sprawa, byłam rok temu jak zaczynałam robić w opiece i kompletnie nie łapałam podstaw. Fajnie bo tam jest od razu pare godzin na których uczą nas praktyki. Reszta no to język. Bardzo ładne zielone miejsce to od razu i nauka i wypoczynek od codzienności.
Sandy
27.05.2020 15:28
Hej jestem pierwszy raz na zleceniu z gowork. Rekrutacja przebiegla szybko, wyjazd miałam tydzień później. Na razie wszystko ok :)
iska
29.05.2020 16:08
@Sandy: Kiedys jezdzilam z Goworkiem ale przerwalam z powodu zdrowia. teraz mysle o powrocie do opieki i na pewno wybiore tą firme bo super wspominam koordynatorow. :)))
madzia
31.05.2020 20:08
@iska: To zajrzyj na dobrą sztele, jest tam teraz mnóstwo ofert:)
Anka
08.06.2020 12:14
@Sandy: A jaka stawka bo widzę że mają bardzo niskie stawki w ofercie
Irka
08.06.2020 15:52
@Anka : Hej, porównaj te stawki z innymi firmami, dokładnie takie same a tu masz gwarancje że firma jest ok. Jeżdżę też z nimi, często przeglądam i porównuję oferty, istnieją od lat i nigdy się nie zawiodłam.
Sandy
10.06.2020 14:33
@Irka: Zgadzam się, stawki podobne jak w innych firmach za to mają fajne bonusy. Teraz na lato można niezłą premię złapać.
Monika
23.06.2020 15:30
@Sandy: Stawki może i podobne ale firma jest ogółem lepiej zorganizowana. Pracowałam w dwóch innych a ta jest trzecia. Tu wszystko sprawnie w trzy dni miałam ofertę, tydzień później już w DE. W poprzednich firmach jakoś to wszystko toczyło się wooolniej ślimaczym tempem. Cały czas brakowało dokumentów a to coś innego znajdywali.
jaroo
19.06.2020 06:55
serwus , czy zna ktoś agencję pracy Comfort Care z Krakowa ul. Bosacka 18 lub z nią pracował, otrzymałem ofertę pracy od tej firmy z dobrą stawką 2000E , jednak nie mogę znaleźć żadnej opinii na temat tej agencji pracy, proszę o info
Kalina
29.04.2020 18:11
Witam drogie opiekunki i opiekunów Mam pytanie czy też macie problemy z rodzinami w Niemczech które Was świadomie glodzą w pracy ?mam traumatyczne przeżycia z tamtąd ostatni wyjazd był koszmarny od 4 lat wyjeżdżam do Niemiec a mianowicie córka podopiecznej była chyba chciwa przeokropnie chytra głodówka w pracy bywało i tak wydzielala jedzenie mięsa na śniadanie Ona kroila wszystko podawała najgorszy był obiad 1 jogurt naturalny 150 gram na 2 osoby dzieliła dzisdek i babcia dostawali więcej chociaż to ja pracowałam do firmy zgłosiłam ok poskutkowało bylo jedzenie i znów kombinować zaczęła po miesiącu mnie wywalila bez powodu inną na wymianę niby ze chce co myślicie o tym wszystkim ?może glodzic bedzie kolejną ofiare w tym obozie zaglady dobrze ze mi firma pomocy udzieliła bo mdlalam i ciągle mi krew z nosa szła córcia chleb chwalila się ze wypieka i Dla głodnych dzieci z Afryki zawozi z męzusiem może Myślała ze Polska to Afryka? W SZKOLE PRACOWAŁA W FINANSACH TAKI PRYMITYW WSTYD OCZYWIŚCIE JEJ WYGARNĄĆ MUSIAŁAM ZE POLSKA TO NIE AFRYKA NA 2 RAŻ NIECH POSZUKA OPIEKUNKI TAM SKORO MA NAS ZA BIEDAKÓW POLAKÓW BYŁO MI PRZYKRO bo nie tak powinna traktować polską opiekunkę głodząc ją w pracy nie mam nic do innych nacji ale z chciwości świadomie glodzic Kogoś i chwalić się ile to dobra robie Dla innych w Afryce powinna zacząć od zmiany siebie sorry ale jak to pisze to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera...pozdrawiam nie
Daisy
05.05.2020 13:05
@Kalina: nie miałam tak żeby mnie ktoś głodził. trochę mi się wierzyć nie chce w to co piszesz no ale niech ci będzie. jedyne z czym się spotkałam to parę napięć z rodziną dziadka bo nie zawsze oni są sympatyczni ale powiedziałam o tym firmie i bez problemu załatwili co trzeba. potem już całkiem inaczej było i rodzinka przestała się wtrącać a ja robiłam co do mnie należy.
ewa
06.05.2020 16:58
@Daisy: Jestem w szoku o czym piszesz!
Ja nigdy nie miałam takiej sytuacji, ale zawsze szukam przez sprawdzone źródło- Dobrą Sztelę.
Alex
07.05.2020 15:11
@ewa: ta strona dobra sztela jest nafaszerwana minami!!!! Nie wierzcie w to co wypisują. Próbowałam jechać ja i próbowała jechać moja koleżanka i co??? I obie wylądowałyśmy przez nich na minach. ja jeszcze miałam potem problem z powrotem i wcale nic się nie zgadzało z opisem zlecenia. NIE POLECAM BO JEDEN WIELKI BAJZEL!!!!!
Matylda
12.05.2020 18:32
@Alex: Jestem w szoku! Na prawdę? Ja osobiście byłam już z nimi dwa razy i żadna nieprzyjemna sytuacja nie miała miejsca! Wręcz przeciwnie, wszystko za mnie załatwili i pomagali na każdym kroku :)
Alex
15.05.2020 16:01
@Matylda: widocznie traktują ludzi wybiórczo. na pewno nikomu ich nie polecę bo mam złe doświadczenia.
wiktoria
16.05.2020 16:06
@Alex: Też byłam przez dobrasztela na wakacjach do opieki nad starsza Panią... było ok :) jak się uspokoi sytuacja to w tym roku też podratuje budżet wyjeżdżając, ludzie mają różne oczekiwania a praca z ludźmi nie należy do łatwych.
Alex
20.05.2020 13:26
@wiktoria: praca nie nalezy do łatwych ale zaraz nie wrzucajmy jej do najgorszych zawodow swiata. powiedz to facetowi co tyra na budowie. skoro dobra sztela wie ze to taka trudna to po co jeszcze naszym kosztem sie wzbogaca i jeszcze dorzuca miny. nie polecam tam szukac niestety.
Natt
25.05.2020 15:38
@Alex: Czytam opinie o Dobrej Szteli i widzę że zdania są mocno podzielone. Słyszałam o tej stronie. Może kiedyś. Na razie jednak pracuję z firmą Gowork i nie narzekam. Jeśli współpraca będzie układać się jak dotąd to na pewno planuję zostać z nimi na dłużej. Wszystko dobrze zorganizowane, ciekawe zlecenia.
Marta
26.05.2020 08:39
@Natt: Witam chce pierwszy raz wyjechać do opieki ale boję się ze firma może wysłać w inną stronę jak to może się okazać po przekroczeniu granicy były już takie przypadki jak np.do Wloch więc poleć mi jakąś dobrą firmę bo nie znam
Anka
08.06.2020 12:19
@Kalina: Zdarza się wyjazdy to los na loterii wszystko zależy od firmy albo pomogą albo nie
Anka
08.06.2020 12:22
@Alex: Dzięki za ostrzenie bo chciałam z wyjechać z dobra sttela pozdrowienia
04.04.2011 16:38
widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-04 17:23:49widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-04-04 15:53:41znam Pflegepool 24

Jadwiga Frankiewicz
Eva Zielewski-Lastowiecki
Steinstraße 23a
53604 Bad Honnef

a to na dzialalnosc? jak zatrudniaja?
Byłam na stronie tych pań , nie można wysłac zapytania bo pokazuje się błąd nie podają maila kiepski z nimi kontaktpflegepool24@web.de
Lusia
05.06.2020 03:52
Halina Olsztyn
26.05.2020 07:40
Ja od ponad 4 lat pracuję z "Masovia Care Sp. z o.o. Sp.k." i jestem bardzo zadowolona, podstawa to wynagrodzenie wypłacane terminowo i możliwość wyboru miejsca pracy. Nie miałam nigdy problemu z rozwiązywaniem sytuacji problemowych, kontaktu z firmą.
Marta
01.05.2020 13:22
Witam,

reprezentuje platformę dla opiekunów seniorów w Niemczech Pflegasus. Pracujemy nad jej rozwojem i potrzebujemy Waszej pomocy. Chcemy, aby spełniała Wasze oczekiwania i byście chętnie z niej korzystali. Czy mogłabym prosić o odpowiedzenie na kilka pytań w tej ankiecie: https://www.surveymonkey.com/r/CDLH7CH? Jest ona w pełni anonimowa i pozwoli nam stworzyć miejsce, przez które łatwo i przyjemnie znajdziecie swoją przyszłą pracę na terenie Niemiec. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zechcą poświęcić pięć minut.

Pozdrawiam,

Marta z Pflegasus