wróć

Chyba nikogo nie zarażę - wyjazd na święta

Patrycja
26.09.2020 10:39
Jak co roku planuje pojechać do rodziców na święta, oczywiście boje sie, ze gdzieś moge przywieźć wirusa. Widziałam w internecie takie szybkie testy i zastanawiam się żeby na wszelki wypadek kupić.
Zastanawia mnie tylko dlaczego na wszystkich takich stronkach jest napisane że testy dla profesjonalistów, np. tutaj w ramce: https://covid-testy.pl/testy-na-koronawirusa/22-szybki-test-kasetowy-do-wykrywania-koronawirusa-sars-cov-2-igmigg-1-sztuka.html
To dobrze ze dla profesjonalistów? Mogę taki kupić?
Darek
13.08.2020 12:37
www.climedic.pl - maseczki ochronne i rękawiczki
oko
09.04.2020 21:41
To chyba trolle piszą bo większej bzdury nie słyszałem "ojojoj sama na święta będę". Bidula, ciekawe jak będziesz się czuła jak ci rodzice się przekręcą bo ich zaraziłaś. Na miejscu waszych rodziców nie wpuściłbym Was do domu...
josh
28.04.2020 06:53
@oko: Są jeszcze takie rodzice i ich dzieci że wiedzą i czują czy są zdrowi matka zawsze rozpozna swoje dzieckto, gorzej, obcy ludzie, co tu komentować a znajomi jeszcze w miarę ale też wredni glupiomądrzy czasami kierują źle, większej bzdury kto czytał że mąż wyprowadza się od żony kabaret czy jak za dużo polsat paszportu rozdają ktoś by do powiedział może.
ania98
09.04.2020 12:38
Ja też będę jechała do domu na święta, nie chcę siedzieć sama, przyjaciele pojechali już dawno do rodziców, nie mam tu w Gdańsku żadnych bliskich... Nie wychodzę z domu poza tym, że do sklepu, więc bez przesady.