Koronawirus NIE ISTNIEJE

Nostradamus
22.03.2020 11:11
Ludzie, opanujcie się. Wirus NIE ISTNIEJE. To tylko AKCJA MEDIALNA, żeby pozamykać miasta! I DOPROWADZIĆ DO UPADKU GOSPODARKI! Najpierw kręcą filmy w różnych krajach, a potem na całym świecie, we wszystkich stacjach telewizyjnych każą ludziom opowiadać to samo! W każdym kraju taki konkurs sobie zrobili - jak dobrze uda im się okłamać WSZYSTKICH. Ostatnio zdecydowanie Włochy na prowadzeniu! Udało im się nabrać pozostałe kraje, że zmarło u nich prawie 5 tysięcy ludzi. WYŁĄCZCIE TV, WŁĄCZCIE MYŚLENIE
Baba Jaga
07.04.2020 08:54
Ja widzę, że antyszczepionkowcy mają swoją teorię spiskową, wszędzi ich pełno i wszędzie wypisują, że korona nie istnieje..
Nostradamus
09.04.2020 08:52
Prawda w oczy kole? Oddawaj się dalej swojej lewackiej propagandzie
xdd
20.04.2020 08:39
To na kogo głosować? Tylko Kidawa ma jakąś szansę, żeby pokonać PIS, taka jest prawda
Ej
13.05.2020 21:01
@xdd: Kidawa nie ma szansy z nikim
uaaa
10.06.2020 12:35
@Baba Jaga: A jaką masz pewność, że istnieje? Znasz kogoś osobiście kto jest na to chory? Czy tylko wierzysz ludziom, którzy piszą w internecie i mówią w telewizji, ale jaką masz pewność, że nie kłamią? Nie masz tej pewności, oczywiście możesz mieć swoje zdanie, ale po co okłamywać siebie?

Sortowanie

Rado
23.06.2020 06:06
Normalnie śmiech na sali widzę ze telewizja i inne media robią swoje czyli pranie mózgu jak to czytam. Jestem ze Śląska i widze ze tu jest jedna nagonka głównie na kopalnie pozytywne wyniki mają nawet ci co byli akurat na urlopach na żądanie bo zapili dzień wcześniej ale widnieli na oblozeniach czyli grafikach. Wiec nie śmierdzi to kłamstwem? Bo moim zdaniem bardzo i tyle na ten temat nie chce komuś robić prania mózgu jak media ale przyznaje racje tym którzy próbują przynajmniej sami się trochę nad tym zastanowić i wyciągnąć wnioski .pozdrawiam i zdrowia życzę
Andrea
24.06.2020 10:28
@Rado: Ja nie żeby podważać twoją wypowiedź bo absolutnie się z tym zgadzam,jednak mam takie pytanie, bo to fakt ostatnio zrobili nalot na woj śląskie a konkretnie na kopalnie czyli górników i ich rodziny,masa górników z rodzinami zostali przetestowani tymi pseudo testami,wyniki były pozytywne czyli co?odizolować górników tzn pozamykać w domach na dwa a może i więcej tygodni bo to choroba zakaźna no i są chorzy, i teraz moje pytanie a czym was drodzy górnicy leczyli jakieś tabletki,antybiotyki a może zastrzyki braliście ? no bo jak człowiek jest chory i musi zostać w domu to recepta z lekami jest podstawą do wyleczenia się, a tu co zamknęli ich w domach na dwa a może i więcej tygodni potem przyjechali panowie no albo panie kosmici(tki) zrobili kolejny wymaz i okazuje się że ot tak bez leczenia choroba przeszła, już górnicy mają wyniki ujemne są zdrowi co? no to na czorta nam przychodnie i szpitale potrzebne przecież jak człowiek jest chory to posiedzi w domu ze dwa tygodnie i samo przejdzie potem może wracać do pracy czyż nie?no i właśnie taka to straszna choroba i epidemia którą można wyleczyć bez żadnych leków, wystarczy tylko przez jakiś czas posiedzieć w domu. Ha ha ha ta epidemia to kpina jaki rząd taka epidemia.
Rozemniel100
03.07.2020 14:26
@Rado: Święta racja. Osobiście znam osobę- górnika ktory nie poszedł na wymaz a okazało się potem ze ma wynik pozytywny. Na nic tlumaczenia ze nie byl. Cała rodzina kwarantanna. Oczywiscie nikt sie do nich nie zglosił ani nic. Tylko policja sprawdzala czy siedzą w domu. Potem czekanie na kolejny wymaz. Łacznie chyba 4tyg siedzieli w domu. Haha smiechu warte. Czyż nie jest to wszystko chore??
Wielce tvpis mowi wirus trwa uwazajcie jest b. Niebezpieczny a tymczasem zero jakiegokolwiek rezimu. Wesela do 150osob pff chore. Te wiece wyborcze gdzie człowiek na czlowieku ale do wyborow pokazywali w tvp jak to ludzie w kolejce stali w odstępach maskach szkoda, że jeszcze rękawiczek nie mieli, jakies cyrki komisja odprawiała. To samo sklepy pootwierane dawno były, gdzie masa osób a fryzjerzy dalej pozamykani....
Najlepiej rozdwac pieniądze nierobom na prawo i lewo i tym kupić ludzi
Patologia i (usunięte przez administratora)
Ja sama z mężem od tego glupiego rządu nic nie dostajemy. Tylko nam zabiera. Bo dzieci jeszcze nie mamy. Pracujemy uczciwie. Ale coż zeby byc bogatym w tym kraju pracowac się nie opłaca. Lepiej miej kilkoro dzieci siedziec na (usunięte przez administratora) i brać pieniądze za nic ot taka polityka.
Na wakacje pojedziemy za granice. Bo przeciez zadnego bonu nie dostaniemy....
Chore to jest co tu duzo mowic
Wierzcie ludzie dalej w Dude i jego pomysły a zrujnujecie ten kraj do reszty.
Aga
04.07.2020 14:11
@Rado: Chorowałam cały czerwiec. Lekko nie było. Nie życzę nikomu przez to przechodzić.
Janio
11.07.2020 11:53
@Aga: Tylko czy winna temu była korona czy co innego.? Bo nagle wszyscy przestali miec przeziębienie lub grypę. NIgdy w życiu nie przechodziłaś chorób w sposób uciążliwy?
Nick
17.07.2020 14:15
@Aga: Jakie miałaś objawy ? Dawaj
xxx
22.07.2020 12:24
@Aga: jakie leki zastosowano i jakie były objawy? - czy już wszystko minęło?
Alina
28.07.2020 09:04
@Rozemniel100: Wiesz co żal mi Ciebie.Tylko pretensje.Ja nam dzieci i to 500 zł to kropla w morzu potrzeb ,jakby to było nie wiem co
Czasem mi na jedne zakupy nie wystarcza.Kazdy ma inne potrzeby Nam dziecko i to super pomoc ,ale bardzo skromną jak dla mnie.Jednsk hxk ma się dziecko to trzeba wcześniej myśleć.Niechcesz jechać tu na wakacje.Jedz i dokładają innym Państwa.Niech się bogacą
Ci co mają ograniczone mydlenie obrażają się n byle co.
pyff
18.10.2020 01:16
@Alina: Mam 3 osobową rodzinę i na zakupy- pełne, zdrowe, z warzywami i owocami wydaje 2x w tygodniu około 80 zł, mas 100.. Co trzeba kupować, żeby 500 złotych na jedne zakupy nie wystarczało? Whiskey blue label za 350 od sztuki czy insze specjały z gwiazdką??A przecież zakupy, żeby były świeże robi się przynajmniej 2x w tygodniu.. gdzie ty kobito te zakupy robisz, podaj ludziom, żeby wiedzieli, gdzie taka drożyzna..
gość
02.09.2022 20:28
@Rado: To prawda telewizja dobre pranie mózgu zrobiła ludziom. Jaki kit wciskają a ludzie łykają jak pelikany haha. Lecą po kolejną truciznę.To jest droga do śmierci
mikasa
24.12.2022 22:36
@Andrea: COVID-19 To RADIO SPEKTRUM 5G
prorok
16.01.2021 17:22
jedzeniem się nikt ze sklepu nie zarazi
plik003
02.10.2020 07:04

DONALD TRUMP MA KORONAWIRUSA!!!


Izabela
08.10.2020 00:59
@plik003: Bo mu pewnie dużo więcej kaski zaoferowali
Darwin
11.10.2020 21:21
Stado aroganckich i zakompleksionych ignorantów , szczepić - nie szczepić , koronawirus jest - nie ma , czy Wy ludzie myślący , reprezentanci gatunku homo sapiens naprawdę nie możecie pojąć jednej istotnej rzeczy ? Szacunku do własnego państwa i wspólnoty ? Czy Wy wielcy polacy przez małe "p" naprawdę uważacie że dziecinnym przekomarzaniem i brakiem szacunku wobec siebie nawzajem coś poprawicie a może stworzycie ? Jak ktoś wierzy niech wierzy ta wiara nie jest w niczym lepszą jak jej brak , ale szanujcie czyjś strach , jeśli ktoś boi się że się zarazi co Wam szkodzi założyć do niego maskę ? Zadbać o dobro wspólne ? Nikt ale to nikt na tym nie ucierpi .
To nie polityków wina jak jest , politycy tylko żerują na naszej bucie i niesnaskach , to my im dajemy a nie oni biorą.
A tak na marginesie, widziałem komentarze odnośnie tego że nie można być nosicielem, można i to wielu chorób nawet grypy .
Obudźcie się ludzie , wróćcie do rzeczywistości i pielegnujcie to o co nasi dziadkowie walczyli , nie uplakujcie się nad losem to nie poprowadzi nigdzie .
Pozdrawiam
K. Darwin
bilk
12.10.2020 08:22
@Darwin:

no właśnie !!! ludzie przeciwko czemu tak naprawdę wy się buntujecie ??? bo jak na razie to przeciwko zdrowiu waszych najbliższych !!!


Pandora
10.12.2020 12:40

Do tej pory wierzyłam w koronawirusa ale teraz juz przestalam. Tak serio, bo w Indiach odkryli już nową chorobę (300 osób w szpitalach, jedna zmarła... wymioty, omdlenia, napady padaczkowe wśród objawów a przyczyna nieznana...), wcześniej u Niemców. I będą tak odkrywać ciągle, wymyślać szczepionki i wybijać nas nimi po kolei. Ja myślę że to wcale nie jest żadna nowa choroba tylko po prostu jakaś nowa odmiana grypy. Co myślicie?


LAMAR
17.12.2020 23:41
@Pandora: DZIWNY MASZ SPOSÓB MYŚLENIA NA ŚWIECIE CO CHWILA POJAWIA SIĘ JAKIŚ WIRUS COVIT 19 NIE JEST PIERWSZYM ANI OSTATNIM WIRUSEM Z POJAWIENIEM SIĘ NOWEGO NIE OZNACZA ŻE TEN STARY JUŻ NIE ISTNIEJE LUB NIE JEST JUŻ GROŹNY ALBO WIERZYĆ W NIEGO CZY NIE OCZYWIŚCIE NIE ZMUSZAM CIĘ BY W NIEGO WIERZYĆ LEPIEJ ŻYĆ JEST BEZTROSKO ALE POWINNAŚ PRZESTRZEGAĆ ZALECEŃ PAŃSTWA CO DO COVIT 19
bu
30.12.2021 18:15
@LAMAR : (usunięte przez administratora) ciebie i zalecenia takiego państwa cepie
Strona 2 →
Dodaj wypowiedź na forum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulamin i jak najbardziej merytoryczny.