Braki kadrowe - pracownicy na l4 w związku z pozytywnymi testami

Kierownik.
25.01.2022 12:11
Cześć,
Pytanie, czy też u Was w firmach są braki w pracownikach? U nas w firmie większość osób zaszczepionych, duża część też po 3 dawkach. Praktycznie wszystkich pracowników wymiotło, ludzie są zaszczepieni a jest gorzej niż w tamtym roku, gdzie nie było tych szczepień. Nie będę się wtajemniczał czy ktoś po tym łagodniej przechodzi czy ciężej bo u nas jest dość różnie, są przypadki gdzie pracownik leży w szpitalu a jest po 3 dawkach. Ale nie o tym, napiszcie proszę jak wygląda to u Was w firmach?

Napiszę szczerze, u wielu pracodawców były mile widziani pracownicy którzy się zaszczepią, właśnie z obawy przed tym że przez niezaszczepionych zabraknie rąk do pracy, dziś mamy większość zaszczepionych na izolacjach. Nie mogę w to uwierzyć. Jak jest u Was ?

Sortowanie

Ania
25.01.2022 14:29
Chyba już wszędzie tak jest. My właśnie z mężem przechodzimy CV19 i to dość ciężko, duszności, gorączką z dreszczami, brak smaku i węchu a jesteśmy po 3 dawkach. :( W firmach których pracujemy ogrom ludzi na L4 i na izolacjach. I żeby było miło, ja pierwsza się zaraziłam od koleżanki w pracy która jest też zaszczepiona - przyszła do pracy z objawami podobnymi do przeziębienia, myślała że to zwyczajne przeziębienie, następnego dnia gorzej się poczuła, dostała skierowanie na test i był pozytywny wynik, później ludzie w pracy zaczęli chorować. Jak domino poleciało.
Dodaj wypowiedź na forum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulamin i jak najbardziej merytoryczny.