Usunięcie firmy ze strony GoWork

Jan
24.09.2021 11:59
Dzień dobry ,
Jakiś czas temu zorientowałem się ze ze strony goworku zniknął pracodawca „Envilab eko Norbert Dąbrowski” jakim cudem to możliwe tym bardziej ze ta strona była przestroga dla przyszłych pracowników gdyż większość opinii tam zamieszczonych była prawdziwa i sam miałem nie miła okazje się na tym pracodawcy „przejechać i to bardzo mocno”. Wiec moje pytanie brzmi jak to możliwe ? Trzeba zapłacić żeby prawda została usunięta z serwisu? Widać portal nonprofit jednak jest witryna do wyudzenia pieniędzy ….
Ekspert GoWork
24.09.2021 13:20

Janie,jak zostało wskazane w regulaminie dla pracodawcy, "Nie [ma możliwości usunięcia firmy z bazy]. Prawo do wolności wypowiedzi to jedno z praw umocowanych w Konstytucji, a co za tym idzie, każdy może dowolnie wypowiadać się – także w internecie – na dowolny temat, w tym na temat Państwa firmy. Oczywiście, żadna wypowiedź nie może naruszać praw osób trzecich (...)". W związku z tym, wątek nie mógł zostać usunięty na prośbę pracodawcy ani za opłatą.Janie, może np. firma zmieniła nazwę? Wskazuję hipotetycznie. Warto w tej sytuacji skontaktować się z administratorem sekcji Opinii o pracodawcach, adres mailowy: admin@gowork.pl.PozdrawiamEkspert GoWork


kolega Jana
18.03.2022 06:57
@Ekspert GoWork: firma nie zmieniła nazwy, ale przeprowadziła się kilka ulic dalej na ul. Ks. Bp. Bernarda Bogedaina 3, 50-514 Wrocław. Zwracam się w związku z tym z wnioskiem do administratora, aby przywrócił całą historię wpisów o tym przedsiębiorstwie, jeżeli prawdą jest to co Admistrator tutaj napisał. Pozdrawiam i wypatruję aktywności w tym względzie.

Sortowanie

Iwo
28.06.2022 21:41
Również śledziłem opinie o firmie i niestety opinie niesprzyjające pracodawcy zniknęły.
Maria
01.02.2022 09:57
A jak dodaje się strone firmy tutaj?
gowork to lipa
03.05.2022 13:16
Gowork to lipa - tak jak podejrzewałem gowork nie jest forum sprzyjającym i chroniącym Pracowników.
Skaw
23.11.2022 21:25
To nie jedna taka firma, wpisy z firmy że Skawiny też zniknęły, gość zamiast odzywkami prochami handlował, gowork to ściema i lipa, płacisz to masz pozytywy albo znikasz, nie płacisz to cię gnoją
No bercik !!!
05.03.2022 19:40
Jak ktoś nie opłaca ZUS-u to nie jest pracodawcą z prawdziwego zdarzenia i dlatego pyk ... i znika z Goworka, to miało by logiczne wytłumaczenie, ale przecież powinno być odwrotnie. ...bercik nie płaci to sobie tutaj o sobie czyta prawdę i nóżkami bezsilnie przebiera. A gdzie są te wpisy ? Kto je usunął ?
Dodaj wypowiedź na forum

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulamin i jak najbardziej merytoryczny.