HOLANDIA - PRACA DLA ELEKTRYKOW HYDRAULIKOW MALARZY

jestem elektrykiem mam doświadczenie i chętnie bym pojechał ale nie znam języka Mój numer to (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam. Poszukuje pracy w swoim zawodzie za granicą . Jestem zainteresowany pracą dla Instalatora Urządzeń Sanitarnych CO I GAZ. Podejme pracę na dłuższy okres czasu ( stała ) . Posiadam prawo jazy kat. B i A oraz własny samochód. Mam 23 letni okres doświadczenia zawodowego. Posiadam również doświadczenie w zakładaniu baterii słonecznych, solarnych. NIE ZNAM JĘZYKA OBCEGO, język angielski w niskim stopniu. Kontakt(usunięte przez administratora) Bardzo zależy mi na tej pracy. Jestem sumienny i solidnie wykonuje powierzone mi zlecenia zlecenia.

0 / 0

Witam, mam doświadczenie w pracy jako elektryk z uprawnieniami 1 KV ukończone technikum 5letnie zakończone świadectwem z maturą ponadto posiadam samochód i prawo jazdy kategorii A-B Jestem zainteresowany tą ofertą. W przypadku zainteresowania Moją osobą proszę o o kontakt (usunięte przez administratora)

0 / 0

SZUKAM PRACY JAKO ELEKTRYK tel(usunięte przez administratora) posiadam doświadczenie przy montażach elektrowni słonecznej pracowałem w Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii :Uprawnienia elektryczne do 1kV, potwierdzone Zaświadczeniem .Nie znam języka niemieckiego ale nigdy nie stanowiło to dla mnie problemu

0 / 0

HYDRAULIK

0 / 0

Witam czy ogłoszenie odnosnie pracy dla hydraulikow jest aktualne tel (usunięte przez administratora)

0 / 0

Szukam Pracy w Holandii jestem elektrykiem z 8 letnim doświadczeniem. Bede do konca czerwca w Kessel (5995) i od lipca szukam stałego zatrudnienia. (usunięte przez administratora)

0 / 0

Jestę hydraułikiem z umiejętnością spawania autogen hl045 .Pracowałem przy montażach wentylacji wraz z wodą lodową,c.o,kon-wod,instalację gazów tecnicznych Muj numer to (usunięte przez administratora)

0 / 0

Jestę hydraułikiem z umiejętnością spawania autogen hl045 .Pracowałem przy montażach wentylacji wraz z wodą lodową,c.o,kon-wod,instalację gazów tecnicznych Muj numer to(usunięte przez administratora)

0 / 0

czesc szukasz jeszcze hydraulikow do pracy w holandi pozdrawiam i odp to moj numer(usunięte przez administratora)

0 / 0

witam wykonuje prace hydrauliczne podłączenia wodne zimna ciepła woda, CO, ogrzewanie podłogowe ze sterownikiem, biały montaż, jestem odpowiedzialny za wykonaną pracę chciałbym skorzystać z waszej oferty (usunięte przez administratora)

0 / 0

witam mam świadectwo pracy jako monter instalacji sanitarnej wykonuje podłączenia instalacyjne wodno-kanalizacyjne oraz co, rozdzielacze do ogrzewania podłogowego ze sterownikiem, jestem odpowiedzialny za wykonaną pracę

0 / 0

Jestem zainteresowany pracą w Holandi lecz tylko na biało i jako instalator c.o. woda,gaz,kanalizacja.Prowadzę swoją działalność od maja 2000r i posiadam uprawnienia na kotłownie i inst. gazowe.Mój adres e-mail to esiek@poczta.onet.eu lub nr tel. (usunięte przez administratora). Nie znam języków obcych. Pozdrawiam i czekam na ofertę.

0 / 0

witam jestem zainteresowany wjazdem do prace do holandii jako hydarulik posiadam 6-7 lat doświadczenia i prowadzę jedno osobową działalność posiadam własny samochód i własne narzędzia tel: (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam jestem zainteresowany tą ofertą w zawodzie elektryk posiadam autu,uprawnienia elektryczne ważne,posiadam także własne mierniki itp. Proszę o kontakt pod nr(usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam.jestem hydraulikiem od 12 lat jestem zainteresowany wyjazdem za granice prawo jazdy kat.B. Moj numer telefonu (usunięte przez administratora).Pozdrawiam

0 / 0

Miro66 - 2008-06-23 17:32:11POszukuje elektrykow hydraulikow , malarzy do pracy w Holandii . Mile widziana znajomosc jezyka obcego i wlasny samochod . Zarobki i warunki socjalne do uzgodnienia .Kazimierz Jestem zainteresowany praca jako elektryk w Holandii.Jestem inz.elektrykiem z wiololetnim doswiadczeniem,angielski komunikatywny (usunięte przez administratora)

0 / 0

szukam pracy jako hydraulik duze doswiadczenie.dzialalnosc w polsce.muj tel;(usunięte przez administratora)

0 / 0

witam czy dalej jest aktulalna oferta pracy u pana bo zajmuje sie malowaniem i wszystkim co ma wspolnego wykonczeniowka prosze o kontakt na adres swierek4@wp.pl pozdrawiam

0 / 0

Witam. Mam trzynastoletnie doświadczenie w zawodzie jako hydraulik i jestem zainteresowany Pana ofertą. proszę o kontakt. (usunięte przez administratora) pepe86@wp.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...