Attika

Czesc. Dostałam namiar do jakiejś osoby albo agencji pośredniczącej w pracy w Grecji. apnatalia@tlen.pl nie wiem kompletnie jaka to agencja i na czym to polega. Mógł by ktoś napisać jeśli ktoś wie ? Chciałabym wyjechać do Grecji do pracy w tym roku a kompletnie nie wiem przez jaka agencje.

0 / 0

hej też jadę do pracy z biurem Attika, jak ktoś chętny na lot 8.07 to zapraszam do towarzystwa. gg 9050912

0 / 0

Dzięki za pozdrowienia ;) również pozdrawiam XD

0 / 0

Brzmi super. Też wysłałam im swoje cv i dali dość wyczerpującą odpowiedź mailową zapraszając do przyjazdu, ale trochę obawiam się sama jechać. Jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem na koniec czerwca z Attiką, to dajcie znać na gg 5775836.

0 / 0

ja byłam w ubiegłym roku w Grecji i korzystałam z usług ATTIKI... polecam z czystym sumieniem... u mnie w hotelu były 4 polki... 3 pokojówki i jedna barmanka/kelnerka (ja z koleżanka i 2 dziewczyny tez razem) - biuro nie rozdziela dziewczyn, które przyjeżdżają razem (inne biura dla porównania - nie dawały takiej pewności) - odbierają Cię z lotniska - czy tam autobusu... - poźniej organizuję bilet na promi odwożą Cie do portu skąd płyniesz na wyspe na której masz pracować - załatwiają żeby na tej wyspie odebrał Cie pracodawca - jeśli przybywasz w weekend albo w dzień w który nie ma promu na wyspe - załatwiają tanie zakwaterowanie w hotelu.. - nie pobierają opłat za pośrednictwo pracy od Ciebie tylko od pracodawcy (inne biura życzą sobie na dzień dobry 200euro) - są z Tobą w stałym kontakcie... nie mam tu na myśli, że dzwonią raz w tygodniu pytać czy wszystko okey - ale jak coś się dzieje i zadzwonisz to odbiorą i postarają się pomóc... - szef biura na początku wygląda dość groźnie i takie sprawia pierwsze wrażenie, ale po kilku minutach okazuje się bardzo ciepłym troskliwym człowiekiem ("chcecie cos do picia", "jesteście głodne", "czegoś wam potrzeba") i "Pan" polski asystent też bardzo w porządku...(usunięte przez administratora) podsumowując - jakbym miała w tym roku znów jechać przez biuro to na pewno przez to samo... p.s. POZDROWIENIA DLA MAĆKA - JEŚLI ZDARZY SIĘ, ŻE BĘDZIE TO CZYTAŁ; ) a co do samej pracy to już zgadzam się z przedmówczynią zależy na jakie szefostwo trafisz... gadałam z innymi Polkami poznanymi w attice , które popłynęły na inne wyspy... i jedne narzekały inne były radosne... ale to chyba też troche kwestia podejścia do tematu i charakteru... bo wygląda to mniej więcej tak, że jedziesz do Aten .. idziesz do Attiki oni przedstawiają Ci oferty jakie mają dostępne - ja swoją wybrałam spośród dwóch tylko na zasadzie, że "nazwa tej wyspy jest ładniejsza" :) i było si :) pracowałam w hotelu gdzie po drugiej stronie ulicy była piękna piaszczysta plaża i ciepłe morze...

0 / 0

jakby ktoś chciał więcej info to atomiczek@st.swps.edu.pl :)

0 / 0

A ja byłam i przeżyłam :) W Grecji naprawdę WSZYSTKO zależy od szczęścia, można trafić beznadziejnie a można zajebiście. A biuro ok, odebrali z lotniska, znaleźli pracę itd. Ale jak ktoś jest odważny to proponuję jechać samemu, nie przez biuro bo można zarobić więcej o jakieś 300 Euro. Powodzenia!

0 / 0

Właśnie też sie nad tym zastanawiam,dlaczego wszyscy pisza że jadą ,a nikt nie pisze jak jest? Bardzo prosze żeby ktoś kto pracował./pracuje dla biura Attika opisał jak jest, jak wyglądaja warunki etc? Dzięki wielkie :)Ew. kontakt na priv gg 701 86 26

0 / 0

HEJ JESLI KTOS CHCIAŁABY SIE WYBRAC Z RZESZOWA LUB TARNOWA KONCEM LIPCA POCZATKIEM SIERPNIA ODEZWIJCIE SIE PILNIE NA GG 2156685.!!!!

0 / 0

WITAM czy ktos jedzie 23 lipca z tego biura do pracy ja wybieram sie z kolezanka moje gg 8217999

0 / 0

Dziewczyny! Moja koleżanka, z którą się umawiałam już jest na miejscu. Póki co agencja się wywiązuje, gościu sympatyczny, więc nie ma się co bać, nie będzie tak zle, mam nadzieję, że pracodawcy też okażą się w porządku! Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za siebie i za Was. Do zobaczenia gdzieś tam, w Grecji... !

0 / 0

do mnie dzisiaj napisała maila ta firma żebym posłała cv ze zdjęciem. zobaczymy co zaproponuja...

0 / 0

ja jade 4 raz doGrecji (ale pierwszy z tym biurem) z kolezanka 9lipca w nocy i 10lipca bede w Atenach, oprocz tego,że bedą czekać z kartką z moim nazwiskiem nic więcej nie napisali pomimo moich pytań. Czy komuś odpisali coś więcej?? to moj nr gg 2647647

0 / 0

wlasnie dzwonilam do nich pare dni temu i okazalo sie ze na początek lipca maja full , mam jechac 16 lipca- mam autokar z wrocławia, jeżeli jakaś dziewczyna jedzie tez w tym terminie proszę odezwij się będzie nam rażniej razem pozdrawiam

0 / 0

też chcę pojechać do pracy z tego biura niestety nie mam z kim wiec szukam tutaj jakiejs dziewczyny, ktora tez nie ma z kim jechac i boi się sama... moje gg 11191682

0 / 0

Ja lece 5 lipca z Warszawy, tez sama.Może ktoś chetny?2862485

0 / 0

Hej ja jestem z Leszna mam naimie Kasia.tez jestem zainteresowana wylotem do tej Grecji ale sie obawiam :(

0 / 0

jeśli chcesz się przyłączyć do nas to pisz atomiczek@st.swps.edu.pl ;)

0 / 0

hej Iza, ja jadę z jeszcze jedną dziewczyną około 10, też jestem z Wrocławia :)

0 / 0

czy ktoś będzie z attiki w Atenach 1 lipca ? ponieważ jade sama kontakt gg 3930431

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...