Pokojówka

ciezko jest ale fajna przygoda i wspomnienia na cale zycie ja tam nie zaluje ani troche mimo ze bywalo ciezko a karaluchy latały po podłodze :P

0 / 0

cypryjki sa specyficzne:) czasami krzycza ale bez przesady..., rozne sa osoby zalezy jak sie trafi..., ale lubia czasami podraznic czlowieka, zwlaszcza jak im sie sprzeciwisz to potem lubia Cie podraznic, ukłuć itd..., ja bylam tam 6 miesiecy, wycisneli ze mnie ostatnie resztki sił, daja duzo pokoji, trzeba szybko robic, oczywiscie na poczatku spokojnie jest , pozniej dowalaja pokoje i to najwiecej takich co juz goscie na nie czekaja!!! najgorsze bylo to, ze czesto moglas sie pozegnac z lunchem bo albo ktos czekal na pokoj albo tyle dostalas roboty , ze bys nie zdazyla zjesc!!!! to byla cena za ta kase co zarobilam...

0 / 0

faktycznie cypruchy drą ryje kiedys tak na mnie ryj wydarla jedna z cypryjka sprzątaczka zreszta nie jeden raz dobrze chociaz dobre i to ze nie wiadomo co ona tam gadala po tym grecku a np dobijajace jest tez mycie garów nie dośc ze psychicznie czlowiek ma dosc i drugie ten chlor kto jest uczulony to nie polecam chrostki sie robia swedzi skora schodzi ehh

0 / 0

Nigdy wiecej do pracy jako pokojowka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ani Holandia ani nCypr! W Anglii nie bylam.

0 / 0

a co powiesz o cypryjczykach; co o twoich kierowniczkach, slyszalam ze one strasznie krzycza, napadaja jak sprzatasz i niektore dziewczyny nie wytrzymuja tego zachowania i uciekaja do polski.jak zakonczylas ten kontrakt, czy proponowali ci przedluzenie albo prace w nast.sezonie?podobno on nic nie mowia np. ze masz odebrac kwit z wyplaty czy umowe, czy tak jest wszedzie?o co chodzi...

0 / 0

to prawda! nigdy już na kontrakt z polakami!!!

0 / 0

no tak polacy sa dla siebie jak pies z kotem . w sumie to mysle ze madrzy ludzie to raczej nie jezdza na takie wojaze oczywiscie zdarzaja si ewyjatki ale ogolnie to sa tacy co maja sie za lepszych duzo jest spiec wsrod polakow czy polek tak to jest i pewnie bedzie polska mentalnosc chamstwo i drobnomieszczanstwo.

0 / 0

pracowałam w Limassol,jeśli chodzi o polaków to masakra ( nieżyczliwi są dla siebie), wytrzymalam caly kontrakt ale nie powiem bylo ciężko czasami, zwlaszcza w szczycie sezonu! Co byś chciała wiedzieć>?

0 / 0

hej, w jakim miescie pracowalas, na jakich ludzi trafilas, ile czasu wytrzymalas...opisz jak to wygladalo wg ciebie, napisz jak mozesz na: kaja1008@wp.pl dzieki

0 / 0

wlasnie wrocilam z Cypru, pracowalam tam jako pokojówka, jak ktos ma pytania to czekam:)

0 / 0

Witam, jeżeli możesz chciałam się dowiedzieć więcej o pracy w hotelu. dzięki moje gg 28700483

0 / 0

Akurat mnie to zastanowilo bo raczej gorszego zawodu tam nie mozesz dostac starszna praca moja koleznka pracowala w tym charakterze i juz po miesiacu zrezygnowala. To juz lepiej podszkolic angielski i byc kelnerka praca o wiele przyjemniejsza

0 / 0

a slownictwa branzowego na pokojowke nie musisz umiec bo pracujesz z samymi bulgarkami :(

0 / 0

jesli slabo znasz ang to radze isc na kelnerke bo go work tylko tak (usunięte przez administratora) trzeba umiec, poza tym na pokojowce wytrzymalam 4 miechy i mialam juz dosc gdyby nie zmiana roboty to bym chyba z koszula w zebach po hotelu latala. praca nie dosc ze najgorsza to najmniej platna, jedyny plus to fakt ze konczysz robote o 16 :)

0 / 0

a czemu nie?

0 / 0

wlasnie wrocilam z cypru, pracowalam jako pokojowka i nie polecam tej fuchy :/ tj napisane wyzej (usunięte przez administratora). jak dziki jelen, wszystkiego brakuje a ty zbierasz za to (usunięte przez administratora) pokoj czyscisz 30 min na picus, wszystko lsni a i tak sprawdzajacej "Despo" sie to nie podoba i poprawiasz do bolu w rezultacie w pokoju siedzisz 1h a masz takich 5 i dodatkowo 12 do posprzatania po gosciach ktorzy jeszcze zostaja w hotelu NIEEEEEEEE POLECAM :(

0 / 0

400 EURO?????? TO W pOLSCE ZAROBISZ DUZO WIECEJ NAD MORZEM!

0 / 0

A czemu akurat pokojowki?

0 / 0

Witam! Czy ktos ma juz w planach wyjazd na Cypr w 2010r. na stanowisko pokojówki?

0 / 0

prosze napisac gdzie moge znalezc slownictwo branzowe dotyczace pracy jako pokojowka... dziekuje...

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.