Trenkwalder i InterKadra znacie to ziomki?

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. - 2012-01-09 09:50:20WITAM TO NAJGORSZA FIRMA W NASZYM REGIONIE Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. KRAKÓW TO BANDA OSZUSTUW I ZŁODZIEI CYGANÓW MUWIĘ TO DO SPAWACZY ABY SIĘ NIE WYBIERALI DO PRACY DO SZWAICARI ANI DO FILANDI PONIEWARZ HOCIARZ ZDACIE TESTY TO I TAK NIE BENDZIECIE MIEĆ PRACY W SZWAICARI CZA ZNAĆ BIEGLE JENZYK NIEMIECKI I PISOWNIE TO BANDA OSZUSTÓW JESLI JURZ KTOŚ Z WAS SIĘ WYBIERA TO POPROSCIE O UMOWE TU W KRAKOWIE BO WRUCICIE Z GOŁOM DUPSKIEM I POZDRAWIAMY PANIĄ SABINKE OSZUST NUM 1 Jeśli chcecie jechać na urlop do niemiec z firma Trenkwalder z Krakowa to polecam aha zamiast do pracy ale wezcie sobie pieniądze na powrót bo nie wyjedziecie z niemiec.Niedość ze musicie płacic za busa 300zl to prawdopodobnie firma Trenkwalder z Eisenach płaci w jedna strone 50 euro.To jest jedna banda oszustów!!!!!!.Z powrotem przyjedziecie bez kasy i zostaniecie na lodzie!!!!!!!!!!!

0 / 0

wybiera się ktoś w sierpniu do Skody lub TRW z Inter Kadry ?

0 / 0

do trenkwalder oddział rzeszów..... gdzie moja kasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. - 2012-01-09 09:50:20WITAM TO NAJGORSZA FIRMA W NASZYM REGIONIE Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. KRAKÓW TO BANDA OSZUSTUW I ZŁODZIEI CYGANÓW MUWIĘ TO DO SPAWACZY ABY SIĘ NIE WYBIERALI DO PRACY DO SZWAICARI ANI DO FILANDI PONIEWARZ HOCIARZ ZDACIE TESTY TO I TAK NIE BENDZIECIE MIEĆ PRACY W SZWAICARI CZA ZNAĆ BIEGLE JENZYK NIEMIECKI I PISOWNIE TO BANDA OSZUSTÓW JESLI JURZ KTOŚ Z WAS SIĘ WYBIERA TO POPROSCIE O UMOWE TU W KRAKOWIE BO WRUCICIE Z GOŁOM DUPSKIEM I POZDRAWIAMY PANIĄ SABINKE OSZUST NUM 1 Rany boskie człowieku!!! Jak ty chciales dostac prace w Szwajcarii jak ty nawet po polsku nie umiesz pisać....dramat i wstyd!

0 / 0

WITAM TO NAJGORSZA FIRMA W NASZYM REGIONIE Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. KRAKÓW TO BANDA OSZUSTUW I ZŁODZIEI CYGANÓW MUWIĘ TO DO SPAWACZY ABY SIĘ NIE WYBIERALI DO PRACY DO SZWAICARI ANI DO FILANDI PONIEWARZ HOCIARZ ZDACIE TESTY TO I TAK NIE BENDZIECIE MIEĆ PRACY W SZWAICARI CZA ZNAĆ BIEGLE JENZYK NIEMIECKI I PISOWNIE TO BANDA OSZUSTÓW JESLI JURZ KTOŚ Z WAS SIĘ WYBIERA TO POPROSCIE O UMOWE TU W KRAKOWIE BO WRUCICIE Z GOŁOM DUPSKIEM I POZDRAWIAMY PANIĄ SABINKE OSZUST NUM 1

0 / 0

WITAM TO NAJGORSZA FIRMA W NASZYM REGIONIE Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. KRAKÓW TO BANDA OSZUSTUW I ZŁODZIEI CYGANÓW MUWIĘ TO DO SPAWACZY ABY SIĘ NIE WYBIERALI DO PRACY DO SZWAICARI ANI DO FILANDI PONIEWARZ HOCIARZ ZDACIE TESTY TO I TAK NIE BENDZIECIE MIEĆ PRACY W SZWAICARI CZA ZNAĆ BIEGLE JENZYK NIEMIECKI I PISOWNIE TO BANDA OSZUSTÓW JESLI JURZ KTOŚ Z WAS SIĘ WYBIERA TO POPROSCIE O UMOWE TU W KRAKOWIE BO WRUCICIE Z GOŁOM DUPSKIEM I POZDRAWIAMY PANIĄ SABINKE OSZUST NUM 1

0 / 0

Nie polecam. Miałam pracować przy wykładaniu towaru w jednym z hipermarketów. Umowa była podpisana na miesiąc ,a przepracowałam tylko 1 dzień. Pan koordynator zapewniał mnie,że praca na pewno będzie. I tak zwodził mnie przez jakieś 2 miesiące. Oczywiście nie raczył sam zadzwonić,musiałam to robić sama. Do dziś,mimo zapewnień, nikt się do mnie nie odezwał. A ja przez to straciłam czas i okazję na inną pracę.

0 / 0

no super wyplaty, jak dzwonilam ile na godz, to powiedzieli ok 4,50hehehe nie polecam, sama zrezygnowalam

0 / 0

ta firma to dziadostwo, wysłałem CV, błyskawicznie zadzwonili, pojechałem do agencji żeby tylko wypełnić jakiś dziadowski test na inteligencję, po czym pani powiedziała, że w ciągu 2 tygodni ktoś zadzwoni, tymczasem minęło półtora miesiąca. strata czasu i paliwa ! nie polecam

0 / 0

Witam, jeżeli chodzio region śląska to raczej powiedziałbym ze jest to praca na sms. Koordynator wysyła sms z informacją o ofercie pracy, zazwyczaj w tym samym dniu, w którym ma się zacząć, kilka godzin wcześniej. Mało tego prosi o kontakt tylko telefoniczny. Chyba oszczedzają!? Ostatnio nie miałem na koncie i nie mogłem oddzwonić :/ dla mnie chore.. Pozatym w ofertach pisze, że elastyczny czas pracy, dopasowany do możliwości pracującego. I gó.no prawda. Najlepiej żeby być gotowym na każde wezwanie. Bo jeśli ci nie pasuje to na kolejną ofertę możecie dłuuugo poczekać. W przypadku gdy komuś coś wypadnie i da znać conajmniej 24h wcześniej to usłyszy wielkie niezadowolenie, zamiast podziękowac za info i wziąść kogoś innego bo podobno chętnych jest pod dostatkiem. A są tacy którzy wogóle nie dają znać, nie przychodzą w jakiś tam jeden dzień i jest dobrze. Co do kasy to nie wiem bo czekam na przelew. Ale słyszałem różne opinie.. Mój znajomy dostał mniej o 50 zł i od 1,5 mies nie może się doprosić o resztę. Ale ogólnie uważam, że to wszystko od koordynatora zależy. Mialem okazję poznać Agencję Pracy Tymczasowej - Interim i Pani Magda jest po prostu super, przede wszystkim dobrze zorganizowana i kompetentna. Pozdro.

0 / 0

omijajcie z daleko-[usunięte przez moderatora]

0 / 0

firma istnieje kasa punktualnie pracuje tam od sierpnia 2010 i nie narzekam odeszli ludzie tak ale sa nowi tamci swoja firme otworzyli,zmienia sie bo za chate zaczynaja odliczac a to juz czasem fachowcom!!zaznaczam fachowcom sie nie oplaca

0 / 0

Chyba coś się Tobie pomyliło-200 euro więcej? Ja pracuję w tej firmie ponad 2 lata i o żadnej podwyżce nie słyszałam,chyba że mówisz o innej formie zatrudnienia tj. na kontrakt ale nie 200 euro tylko 100 euro więcej a jak zgodzisz się na odprowadzanie składek od najniższej krajowej to dostaniesz 150 euro więcej niż na umowe o prace,ale to są dwie różne umowy więc nie wypisuj takich głupot na forum ,pozdrawiam

0 / 0

jak taki burak zna angielski na tyle żeby byc barmanem, jak polskiego nie zna

0 / 0

dawid - 2011-04-30 22:50:10czy to prawda, ze bardzo źle się dzieje w interkadra? podobno firma plajtuje, odeszli wszyscy pracownicy zajmujacy sie zagranicą, firmę przejął nowy właściciel. To prawda?też słyszałem że źle się dzieje, bo naprawde ludzie od nich odeszli, (wiem to z dobrego zródła) ale firma jeszcze chyba nie plajtuje, ale na pewno to juz nie ta sama firma co wczesniej..

0 / 0

witam, nic złego się nie dzieje. Moja Mama pracuje jako opiekunka w niemczech poprzez Interkadre. owszem odesżło kilka pracowników z firmy ale dział Francuski jak i Niemiecki nadal działają a braki w obsadzie zostały w ciągu kilku dni uzupełnione. firma daje nawet 200 euro więcej dla opiekunek w niemczech co zaprzecza pogłoskom o bankructwie Polecam Interkadre!!, nie ma się czego obawiać

0 / 0

czy to prawda, ze bardzo źle się dzieje w interkadra? podobno firma plajtuje, odeszli wszyscy pracownicy zajmujacy sie zagranicą, firmę przejął nowy właściciel. To prawda?

0 / 0

( usunięte przez administratora ) z Interkadry wysłała mnie do pracy jako opiekunka osób starszych do Anglii. Na miejscu okazało się, ze nie mam gdzie mieszkać, pracodawca nic nie wiedział o moim przyjeździe i nigdy nie podpisał kontraktu, który otrzymałam z Interkadry. Obecnie sprawa jest skierowana do sądu pracy. Pomoc prawna Inerkadry ograniczyła sie do niczego!!! Chcecie więcej wiedziec piszcie:( usunięte przez administratora )

0 / 0

Trenkwalder end partner jest solidną agencją polecam

0 / 0

interkadra opóźnia się z płacą; za 82 godziny roboty dostałam 155 zł i nie mogę się dodzwonić do koordynatorki bo mnie przekierowała do Szczecina

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...