Cypr 2010

Witam wszystkich, w tym roku kolejne spotkanie z pracodawcami odbędą się 3 i 4 lutego 2011 w siedzibie GOWORK.PL w Warszawie. Zainteresowanych zapraszamy do nadsyłania swoich aplikacji na adres: cypr@gowork.pl Część z Państwa posiada już doświadczenia z wyjazdów do pracy w Hotelach czy to w Limassol, Ayia Napie czy innych miejscach. Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska: pokojówka, kelnerka/kelner, recepcjonistka oraz masażystka. Komunikatywna znajomość j. angielskiego jest warunkiem koniecznym. Pozdrawiam Ewa Grzechuła 022 622 13 09 cypr@gowork.pl

0 / 0

Nie wim dlaczego Gowork tak mało płaci przeciez na własną rękę mozna wiecej zarobic.A propo wiesz jak się odbywaja targi pracy??co trzeba wiedziec czy trzeba dobrze znac ang.czy ktos tłumaczy i o co pytaja.

0 / 0

boze co to jest 400 E za ciezka prace pokojowki......przykre, i dostajesz codzienne gowniane frytki na lunch, a na sniadanie chlebek tostowy z maslem, dzemem, serem i tak caly czas....dobrze jezeli w ogole zjesz.

0 / 0

To jakis traf albo łut szczęścia.

0 / 0

ja pracowałam w 2010 roku i nie bylo zadnych problemow z kasa, wyplacali czeki po 400 euro, nic mi nie ucieli

0 / 0

Tak ja byłam w 2008 roku na sezon na pokojówke biuro Gowork sprawdzone dla mnie jest ok.Ale jest kilka uwag mianowicie wtedy mielismy zarabiac 400euro na miesiac a tak naprawde to raczej nikomu się nie zgadzała wypłata niewadomo dlaczego,ucinali z czeku po 20 euro czasami mniej kiedy chodzilismy wyjasniac sprawę to wszyscy chowali głowę w piasek udawali głupków że nic nie wiedzą i zeby szukac winy gdzieś indziej.

0 / 0

W tym roku 500 eur

0 / 0

oczywiscie ze te same, od 3 lat nic sie nie zmienia

0 / 0

ja pracowalam w tamtym roku, agencja ok jest, tylko za dużo pobierają kasy na bilet lotniczy ale pozatym to są ok. praca ciężka ale można zaoszczędzić,płacą miesięcznie 400 euro, a po 6 miesiącach wypłącają Ci 600 euro dodatkowo i zwracają za bilet lotniczy. Ciekawa jestem czy w tym roku stawki są takie same.

0 / 0

mam pytanko czy ktokolwiek z was ktory byl juz na cyprze przez Go work poleca ta agencje ??????????? bo duzo osob mowilo ze na cyprze male zarobki i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

0 / 0

hejka ja by�am kilka lat temu przez GoWorkw Ayia Napa. By�o ci�zko na pocz�tku ale nikt sie przeciez na wczasy nie wybiera tylko do pracy. najgorszy pierwszy tydzie�, bo myslalam żeby to rzuci�, ale potem by�o bosko. Najwazniejsze to byc pewnym siebie i robic swoje. Praca potem tez byla fajna bo sie duzo dzia�o. Ja by�am kelnerk�, wiec jak potrafisz zagadac do klienta to i napiwki by�y niez�e, bo pensja go�a to taka �rednia. Jak ktos pierwszy raz chce jechac to Gowork bo sprawdzona. jest mnóstwo agencji, gdzie wysy�aj� do jakichs ma�ych knajp gdzie masz duuzo gorzej, a tu kulturka, hotele i miejsca super. Pozdrawiam

0 / 0

no siema ART pierwsze pytanie : ile trwa rozmowa i podpisanie umów?(jadę do goworka), w godzine mnie załatwią? z tego co już wiem zaproponowali mi wstępnie robotę w limassol jako pomoc na kuchni w 5*hotelu ,jak wyglądają zmiany na tym stanowisku po ile się pracuje ,pewnie paru ziomków się przewinęło za twojej kadencji heh jak to z autopsji wygląda:) ? pozdro jeszcze z PL 3 sie

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-12-22 08:57:59siema ART podaj maila mam do ciebie pare pytań pozdroSiema! Nie szastam prywatnym mailem na forum, ale jakby co, to pytaj smialo oficjalnie i w widoczny dla wszystkich sposob.:) Pozdro i nara, Art.

0 / 0

siema ART podaj maila mam do ciebie pare pytań pozdro

0 / 0

Witamy!!! zespół GOWORK.PL składa Państwu wszystkim najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne, a także wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania CV w j. angielskim ze zdjęciem na następujące stanowiska: - Pokojówki/Chambermaids - Barmanki/ Barmani/ Restaurant Service - Kelnerki/Kelnerzy/Restaurant Service - Room Service - Kucharzy/ Cooks,( Kitchen Area) - Pomoc kucharza/ Helpers, Cleaners ( Kitchen Area) - Housemen ( Housekeeping Department ) - Portierzy/Hall Porters, - Recepcjonistki/ Receptionists - Pracownicy techniczni/Technicians - Masażystka / Masseurs - Recepcjonictka Spa/ Receptionists Spa - Fryzjerska/Hairdresser - Ratownik Wodny/ Pool Attendants ( Holders of EU “Pool Life Guards Certificate” ) Oferujemy: -kontrakt na minimum 6 miesięcy - bezpłatne zakwaterowanie - pełne wyżywienie (min. 3 posiłki dziennie) - wynagrodzenie ok. 500-650 Euro netto/miesiąc - ubezpieczenie pracownicze - zdobycie cennego doświadczenia - bonus finansowy na koniec kontraktu Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV w j. angielskim wraz z załączonym zdjęciem (mile widziane również referencje w j. angielskim) z nazwą stanowiska w temacie wiadomości na adres: cypr@gowork.pl Więcej informacji pod numerem telefonu 022 622 13 09 Przypominamy, że wymogiem koniecznym jest min. komunikatywna znajomość j. angielskiego.!!!! Pozdrawiamy Zespół GoWork.pl

0 / 0

A skąd wiesz gdzie jedziesz?z tego co wiem to najpierw są rozmowy z pracodawcami cypryjskimi a dopiero pózniej podpisanie umowy.

0 / 0

ja z tego co wiem jadę do limassol przez jako pomoc na kuchni do jakiegoś 5*hotelu ,jak wyglądają zmiany na tym stanowisku po ile się pracuje i co konkretnie robi pomocnik -domyślam się co:) ale co konkretnie ,jak to wygląda z autopsji osób które tam są,zakres czyności itede pozdro

0 / 0

zgadzam sie jedyny plus i czego mozna pozazdroscic to pogody :P

0 / 0

HEJKA!!! Pozdrovy dla wszystkich z Grand Resort z tego minionego juz sezonu.:)) Raz jeszcze powtorze dla wszystkich, ktorzy marza o pracy na Cyprze teraz zima - powiem jedno, jest bardzo ciezko, miasto spi i jedyna robota to kelnerzy, kelnerki, barmani, barmanki, bo jesc i pic trzeba przez cala zime i glownie na te stanowiska jest zapotrzebowanie. Reszta znow od marca-kwietnia. A w styczniu beda znow targi - przynajmniej szefostwo z Grand Resorta (moj poprzedni pracowdawca) sie na nie wybiera (bodajze 16stycznia) znow szukac jeleni za 400euro plus zarcie i zakwaterowanie z karaluchami.:) Milej zimy, u nas +24-26stopni i slonko nadal swieci - to chyab jeden z niewielu wszelkich plusow wyspy, ktory oczywiscie nie wynagradzas wszystkiego.:) Mozna pytac o inne rzeczy mnie hehe.:) Pozdro i nara, Art.

0 / 0

Hej:) Ja wybieram się 11 lipca do 30 sierpnia... Fajnie by bylo załapać coś w rodzaju animatora dla dzieci - ktoś już pracował na tym stanowisku? jak jest? pozdrowionka:)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...