Kurs kadrowo płacowy

Witamy serdecznie, w ostatnim dniu szkolenia odbywają się egzaminy końcowe. Jeśli egzamin nie zostanie zaliczony, uzyskają Państwo wynik negatywny, mają Państwo możliwość w ramach podstawowej ceny kursu przystąpienia do egzaminu poprawkowego. z poważaniem zespół Gowork.pl

0 / 0

Co się dzieje, jeśli nie zda się egzaminu po kursie?

0 / 0

Zamiast kursu można też zrobić studia podyplomowe w tym kierunku, tym bardziej jak ktoś jest bezrobotny to może wziąć dofinansowanie na takie studia. Na stronie (usunięte przez administratora) można o tym znaleźć informacje.

0 / 0

polecam wersję z tabletem!! bo to są fajne, porządne tablety a nie jakieś byle co, mnie się bardzo przydaję wciąż po kursie, serio :) w tych czasach ułatwia wiele spraw, a nie dość że dużo się nauczyłam, to mam gadżet-pamiątkę, i to nie jakąś smycz czy długopis ;) różnica w cenie nie jest jakaś drastyczna, warto!

0 / 0

ukończyłam zaocznie finanse i rachunkowość ale nie mogłam długo znaleźć pracy ani jakiegoś stażu, więc żeby nie tracić czasu i nie "wypaść z obiegu" zdecydowałam się zainwestować i wybrać na kurs goworku i polecam, przede wszystkim dużo praktyki (moze kurs to nie praca w biurze ale na szkoleniu pracujesz z prawdziwymi dokumentami itp) i wszystko jasno wyłożone - nie zawiodłam się. szukam teraz pracy ale po uzupełnieniu wiedzy powiem, że jestem pewniejsza siebie.

0 / 0

Witam serdecznie, Proponujemy Państwu szkolenie kadrowo-płacowe od podstaw . Niestety w swojej ofercie na ten moment nie posiadamy szkolenia z kodem zawodu kierownik ds. kadr i płac. Niewykluczone jednak, iż w niedalekiej przyszłości nasza oferta również zostanei wzbogacona o taki kurs. Z poważaniem Zespół Gowork.pl

0 / 0

Dzień dobry czy po waszym kursie kadrowo płacowym (specjalista ds SPECJALISTA DS. WYNAGRODZEŃ+SPECJALISTA DS. KADR) planujecie stworzyć drugi stopień tego kursu by dostać certyfikat KIEROWNIK DZIAŁU KADROWO-PŁACOWEGO kod zawodu 121201 tak jak to robią inne firmy szkoleniowe Gdyż potrzebny mi kod zawodu Kierownik działu kadrowo-płacowego by rozszerzyć swoje usługi biura rachunkowego o biuro kadrowe

0 / 0

Aktualne zmiany w prawie pracy - wybierz nasz kurs i poznaj najnowsze zmiany w 2013 roku. Zespół Gowork.pl

0 / 0

Witam serdecznie, Nasze szkolenia są to kursy od podstaw. Jeśli Pan posiada wiedzę dotyczącą kadr i płac oraz zna obsługę programów , sądzę iż będzie to odpowiedni kurs do przypomnienia oraz uzupełnienia sobie wiadomości. Jeśli jest Pan zainteresowany uzyskaniem dyplomu i zaświadczenia, aby móc przystąpić do egzaminu końcowego powinien Pan uczestniczyć w minimum 60 % zajęciach i oczywiście zdać egzamin z wynikiem pozytywnym . Zespół Gowork.pl

0 / 0

Witam serdecznie, Aktualny termin szkolenia kadry i płace w trybie dziennym Warszawa to 16.09.2013- 04.10.2013 . Zachęcamy do zapisu. Zespół Gowork.pl

0 / 0

Dzień dobry chciałbym zapytać o kursy Kurs kadry i płace od podstaw w Katowicach na jaki najlepiej się zapisać w przypadku gdy umie obsługiwać płatnika i symfonie kadry i płace (miałem to w szkole na technikum rachunkowości po łepkach ok 20 godzin zegarowych w sumie ) a potrzebuje tylko papier dyplom specjalista ds wynagrodzeń i kadr . Ile procent zdaje potem egzamin kończący kurs

0 / 0

Czy wiadomo już w 100% czy intensywny kurs kadrowo płacowy dzienny ruszy 9.09.13 w Warszawie?

0 / 0

Najbliższy kurs kadrowo-płacowy we Wrocławiu w trybie weekendowym rozpoczyna się 7 września. Zespół GoWork.pl

0 / 0

Kiedy rozpoczyna się najbliższy kurs kadry i płace we Wrocławiu? Interesują mnie zajęcia weekendowe.

0 / 0

Witam serdecznie, Oczywiście jest to termin aktualny, zachęcamy do rejestracji. Nic nie wskazuje na to abyśmy nie rozpoczęli szkolenie w terminie , jeśli jednak taka sytuacja będzie miała miejsce, a Państwu kolejny wyznaczony termin nie będzie odpowiadał, oczywiście zwrot wpłaconych środków przysługuje. Zespół Gowork.pl

0 / 0

Witam, czy są jeszcze wolne miejsca na intensywny kurs kadrowo-płacowy KP1 w systemie dziennym w Warszawie 26.08-13.09. Czy wiadomo już czy w tym terminie kurs się odbędzie? Czy w przypadku gdyby kurs się nie odbył, to będą mi zwrócone pieniądze,bo tylko ten termin mi pasuje? Pozdrawiam

0 / 0

Witam serdecznie, Zapraszamy na kursy kadrowo-płacowe w Gowork.pl . Proponujemy dostępne terminy wakacyjne oraz terminy już WRZEŚNIOWE. Zespół Gowork.pl

0 / 0

Witamy serdecznie, Oczywiście szkolenia kadrowo-płacowe są organizowane od podstaw. Jeśli nie miała Pani wcześniej styczności - kurs kadrowo płacowy 120 h w trybie weekendowym badz dziennym będzie jak najbardziej odpowiedni. Zachęcamy do rejestracji.

0 / 0

Interesuje mnie kurs kadrowy - czy jest on dla osób które wcześniej nie miały z tą tematyką styczność? Nie pracowałam wcześniej , nie mam żadnego doswiadczenia

0 / 0

Witam serdecznie, zapraszamy na kursy kadrowo-płacowe. W ofercie dostępne już terminy wakacyjne. Zespół Gowork.pl

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...