EPLC CO TO ZA FIRMA? JECHAŁ KTOŚ Z NIMI DO PRACY????

też jestem zainteresowany jak teraz działa firma

0 / 0

czy ta firma organizuje jakies wyjazdy teraz?

0 / 0

Anna - 2016-10-27 23:33:30EPLC Z BYDGOSZCZY TO JUZ JEST DNO. NIE POLECAM. BYŁAM W ANGLII NA ZBIORACH. SMRÓD I BRÓD W KEMPINGACH, ROBOTY NIE MA NA TYDZIEŃ I SIEDZISZ NA DUPIE, PLUSKWY W MATERACACH, BUŁGARZY I RUMUNI DOOKOŁA, POBIERAJĄ PIENIADZE ZA GAZ, PRĄD, ZAKWATEROWANIE I DOWÓZ DO PRACY. CO INNEGO MOWIA TU W POLSCE PRZED WYJAZDEM A CO INNEGO JEST TAM NA MIEJSCU. SZKODA NERW I ZDROWIA. LEPIEJ ZNAJDZCIE SOBIE PRACE TU W POLSCE ZA NAJNIZSZA KRAJOWA ALE NA NORMALNYCH WARUNKACH. MASAKRA TO EPLC.Nie wiem gdzie byłaś, ale my byliśmy od nich na zbiorach malin od września 2 miesiące i było tak jak mówli, akord zarobki ok 250 do 300 funtow itp. opłaty za karawanę, prąd itd były przedstawione na spotkaniu przed wyjazdem, poza tym jest to norma w Anglii. Robota nie była w cale taka ciężka jak mówili. Pozdr.

0 / 0

EPLC Z BYDGOSZCZY TO JUZ JEST DNO. NIE POLECAM. BYŁAM W ANGLII NA ZBIORACH. SMRÓD I BRÓD W KEMPINGACH, ROBOTY NIE MA NA TYDZIEŃ I SIEDZISZ NA DUPIE, PLUSKWY W MATERACACH, BUŁGARZY I RUMUNI DOOKOŁA, POBIERAJĄ PIENIADZE ZA GAZ, PRĄD, ZAKWATEROWANIE I DOWÓZ DO PRACY. CO INNEGO MOWIA TU W POLSCE PRZED WYJAZDEM A CO INNEGO JEST TAM NA MIEJSCU. SZKODA NERW I ZDROWIA. LEPIEJ ZNAJDZCIE SOBIE PRACE TU W POLSCE ZA NAJNIZSZA KRAJOWA ALE NA NORMALNYCH WARUNKACH. MASAKRA TO EPLC.

0 / 0

Pisze do osob, ktore nie byly dotad za granica i nie znaja praktyk posredników. Pisze jako mloda osoba, ktora tez do niedawna wyjezdzala za granice i na rozne rzeczy juz sie natknela. Ludzie zastanówcie się nad tym dwa razy i bardzo uważajcie. Byliśmy dziś we Wrocławiu na spotkaniu kwalifikacyjnym i połowa osób wyszła z sali, jak padło że trzeba zapłacić 1000zł za samą opłatę do agencji. Facet prowadzący spotkanie był chamski dla gości, kręcił jeśli chodzi o stawke i warunki (ni to akord ni to godzinówka, przestoje w pracy, ze sa jakies dziwna progi na podatki). Połowa osob wyszla z sali. Ludzie wezcie pod uwage, ze Irlandia jest aktualnie w zapasci, obcokrajowcom jest tam ciezko. Sa wysokie ceny w sklepach i oplaty. Pomimo ze zarobisz 10 euro na godzine, to wydasz tam bardzo duze na utrzymanie-wiem bo mam tam rodzine. Bylem juz w Niemczech nie przez agencje (a Niemcy stoja o niebo lepiej od Irlandii) i na lepszych warunkach i nie da sie tam zarobic tyle co oni oferuja tutaj, jest to sciema. Poniesiecie oplaty na kilka tysiecy zlotych i po kilku miesiacach moze Wam sie zwroci ten koszt lub zarobicie jakies grosze. UWAZAJCIE NA POSREDNIKOW; CZYTAJCIE UMOWY; UCZCIWE AGENCJE NIE POBIERAJA ZADNYCH OPLAT ZA SWOJE USLUGI !!!!

0 / 0

też planuję wyjazd i nie wiem czy to nie ściema z tą agencją.ktoś ma wyjazd w marcu 2016.poradzcie coś.

0 / 0

Napiszcie wkoncu cos konkretnego..czy lipa czy mozna jechać i zarabiać.nie jedzie sie do irlandi aby leżeć chyba każdy to wie kto choc raz w życiu cieżko pracował .zalezy mi na konkretach i czy firma jest oki.

0 / 0

1313

0 / 0

Mój chłopak był w tym tygodniu na spotkaniu w Rzeszowie w sprawie wyjazdu do Irladnii, opinie są naprawdę różne może ktoś powiedzieć jak tam obecnie jest?<br />

0 / 0

Szukam numeru z podkarpcia co do was dzwonia czy mozecie jechac na farme do irlandii na zbiory prosze tez chcialbym pojechac zarobyc na zbiorach w Irlandii

0 / 0

zbieracz - 2015-03-01 20:32:46Jak chcesz to jedź zbierać,<br /> ale za free, FREE, reEE, FrEE, jesze jak? za FrEe.tak popieram , biora 1500zl , i potem rece umywaja ,,w tym biurze liczy sie tylko sztuka za kase ,,pozdro do tych co kumaja

0 / 0

znalazłem ostatnio ciekawą stronę z wieloma ofertami pracy - rekrutacyjnarewolucja.pl! zajrzyj tam i sprawdź na prawdę warto!

0 / 0

Jak chcesz to jedź zbierać,<br /> ale za free, FREE, reEE, FrEE, jesze jak? za FrEe.

0 / 0

burak co robi dla eplc

0 / 0

Cześć :) byłam w tym roku na Rock Farm w Wielkiej Brytanii i mogę polecić :) wszystko było zgodnie z umową. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to piszcie na gg:24066791 albo na maila patusia.c@interia.eu<br /> <br /> Pozdrawiam :)

0 / 0

bez przesady,robota jest dla tych co chca pracowac i mozna zarobic. a co do bulgarow to szczerze powiem lepiej czasami jest z nimi nich z &quot;bracmi&quot; polakami haha. rozmawialam z innymi jak przyjeachalam i powiedzieli krotko, koszty agencji powinny sie zwrocic bez transportu w tydzien, reszte masz na swoje - i tak bylo bo pierwsza wyplata na reke byla 185 funtow. a roboty w kraju nie mialam od 4 m-cy wiec wszystko zalezy z jakiego punktu siedzenia patrzysz - hej.

0 / 0

lukasz - 2014-08-29 16:40:42wyjazd 3 wrzes. na rock farm kto jedzie?kochani nie wieżcie ,,oni tylko kasuja gruba kase a robota tam w realu nie do zarobienia i nie do wytrzymanbai z bułgarami? jedz przeko9naj sie , duzo juz sie osob sparzyło

0 / 0

wyjazd 3 wrzes. na rock farm kto jedzie?

0 / 0

to w koncu jest ta praca w tym rock farm mam wyjechac niby 1 wrzesnia a jeszcze do mnie nie dzwonili a wszystkie papiery juz maja i pieniadz przelane

0 / 0

kto wyjezdza 1 wrzesnia do rock farm<br />

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...