sprzątanie wBELGII I HOLANDII

Mozna prosic o jakies namiary do tej pracy jezeli jest to nadal aktualne.Obecnie szukam pracy i potrzebuje wiecej informacji.Co gdzie i za ile. nr1paula@yahoo.es

0 / 0

No dobre pomysly jestem za tym drugim z nogami bo juz bylem na policji i nic nie moga zrobic poniewaz to byla oplata za przygotowanie dokumentow a nie za miejsce pracy a wiedz powiedzieli mi ze maja zwiazane rece a wiedz tylko my

0 / 0

Witam Proponuję połączyć siły i zgłosić to do prokuratury. Za pomocą nr konta znajdą (usunięte przez administratora) i wreszcie nauczą rozumu.

0 / 0

ja tez juz bylem i po przeczytaniu maila z ogloszeniem dostalem odp. cytuje "ale pan nie placil za zalatwienie pracy tylko za przygotowanie dokumentow i nikt panu nie obiecywal pracy a wiedz nie popelniono zadnego przestepstwa" i tak to u nas dziala no trudno sie mowi nastepnym razem czlowiek bedzie ostrozniejszy

0 / 0

Tak bardzo ładnie jest tam opisane wszystko ale tak jak juz ktos tu napisal jest malutki szczegul ze to oplataz nie za zalatwienie pracy tylko za przygotowanie dokumentow i w takim pszypadku jest to koniec pracy

0 / 0

co tera zjezeli juz te dokumenty wyslalam czy cos mi moze grozic

0 / 0

hej ja tez wplacilam te pieniadze i co najlepsze kontaktowalam sie orzez telefon, przez jakis czas byl wlaczony ale nie odbierano go wiec pokusilam sie na smsa, noi odzew byl taki ze wyslal mi informacje na tememt tego co jest potrrzebne, no to zrobilam to, ale do dzis dzien niemam odpowiedzi wiec zdaje mi sie ze to bedzie konkretna lipa, ale jesli chodzi o moj kolejny ruch to czekam do jutra jesli nie bedzie odzewu tez to zglosze do odpowiednich ludzi.

0 / 0

Ludzie ostrzegam przed tego typu ogloszeniami !!!!! Sama niedawno zostalam oszukana przez Miesiele znanego tez z innych nazwisk!!!!! On nie jest glupi tak was zakreci ze nie polapiecie sie czy to prawda czy sciema!!!! Ja nigdy bym nie pomyslala ze to bedzie oszustwo gosciu byl tak wiarygodny dzwonil prosil o przeslanie dokumentow i takie tam kontakt byl z nim swietny sam dzwonil do ludzi !!!! Tylko tydzien przed wyjazdem poprostu cisza telefon nie odpowiada na maile nie odpisuje i tyle po pracy!!!!!! Ten gosciu nie ma sumienia ludzie pozwalniali sie z pracy zeby jechac do pracy do holandii a tu takie oszustwo!!!!!!!!!!!!!!!!! Pamietajcie ze jesli ktos chce jakie kolwiek pieniadze przed wyjazdem nie wazne czy 10 , 40 czy 80 zł to i tak (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie pła przed podpisaniem umowy!!!!!!!

0 / 0

ale jestescie durni!!!pisze sie wam ze to oszust ze traciecie czas nie chodzi o kase ale o czas mozecie znalezc inna robote w tym czasie!!wspomnicie moje slowa po niby spotkaniu 29.12.09 badz3.01.2010.ten facet nie pamieta nawet kogo oszukuje do mnie wyslal maila znowu mimo ze go zglosilam na policje!!!!!!

0 / 0

Witam proszę mi napisać coś o tej firmie sprzątającej w Holandii bo mój syn tam się wybiera do pracy

0 / 0

witam wszystkich to co piszecie jest bardzo logiczne i wydaje sie prawdziwe ale niestety jestem taka ze mam w sobie taką cienka nitke niedowierzania. czy naprawde to jest oszust? czy ktoś z was już wpłacił pieniądze i nic z tego wszystkiego nie wyszło? naprawde po przeczytaniu waszych postów oraz tego co jest w emailu zwrotnym od tego kolesia (w którym wydaje sie pisze chyba uczciwie) nie wiem co robić a naprawde potrzebuje pracy od zaraz a w kraju nistety jest bardzo mało ofert pracy. pomozcie napiszcie coś jeszcze wiecej jakis szczegolow

0 / 0

Tak wyjezdzam i dostrczylem temu panu dokumnety przetlumaczone a wiedz nie ponioslem zadnych oplat no a jezeli sie okarze to niewypalem no to trudno bede szukal dalej

0 / 0

Dawid:a ty może tesz wyjeżdzasz do tej pracy?>

0 / 0

Ludzie jak mi jest was szkoda wystrczy czytac ogloszenie ze zrozumieniem kto chce to wlaci a kto nie to nie wplaci

0 / 0

Powiem krutko jeżeli to jest sciema to i tak nic z tego poniewaz to jest oplata za przetlumacznie dokumentow a nie za zaltwienie pracy a wiedz jak nawet to ktos zglosil to nic z tego nie bedzie bo to logiczne ze to nie gwarantuje miejsca pracy

0 / 0

Jakie zabezpieczenie !!!Przed czym ?Ludzie nie załatwiajcie pracy za granicą przez osoby nieznane.Jest tyle agencji załatwiających pracę za granicą na które można wejść,złożyć aplikacje-spokojnie sprawdzić.Nie dajcie się naciągać.To co wysyła ta osoba ,to ładnie napisana bajka,nic więcej.

0 / 0

Sam nie wiem co mam o tym myśleć...zlorzylem wczoraj paiery niby spotkanie organizacyjne 29 grudnia w jednym z Gdańskich hoteli a podpisywane umowy mają być 3.01.2010 sam nie wiem

0 / 0

Jacy wy jestescie glupi ze ktos was w balona zrobil to nie znaczy ze wszyscy tak postepuja ja osobiscie dzis sie widzialem w holandii z panem (usunięte przez administratora) i wiem ze mam prace na 100% a jezeli ktos slucha opini jakis tam ludzi to prosze bardzo ale ja wirze i wiem ze to nie jest zadna sciema bylem dzis w siedzibie firmy w holandii w Apeldoorn i powiem kruciutko jezeli ktos jest chetny to bez wachania moze zaryzykowac

0 / 0

a macie moze jakies namiary na jakas fajna prace?? z gory dziekuje i pozdrawiam

0 / 0

witam wszystkich czytajac wasze opinie to chcialbym sie dowiedziec czy ta firma pana(usunięte przez administratora)ogole istnieje i czy ktos juz wyjechal za jego posrednictwem? prosze o odpowiedz bo juz sam nie wiem co myslec!!

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...