praca w PFM GROUP

ALEKSANDER STOJEK TELGAM OSZUST<br /> <br /> <br /> ostrzega się potencjalnych klientów TELGAM z okolic JASŁA<br /> <br /> przed działaniem tego oszusta......<br /> <br /> bo was oszuka, jak oszukał innych<br /> <br /> <br /> --------------<br /> <br /> uwaga na tego oszusta<br /> <br /> chciał oszukać inwestorów giełdowych i zrobił dla siebie emisję po 21 groszy<br /> <br /> chciał oszukać<br /> <br /> - Adama Łanoszkę<br /> - Leszka Sobika<br /> - Krzysztofa Moskę<br /> <br /> i sam został wydymany :)))<br /> <br /> ale ostrzega się potencjalnych i obecnych klientów TELGAMA<br /> <br /> aby<br /> <br /> uważali na tego oszusta !<br /> <br /> <br /> Aleksander Stojek<br /> <br /> Marek Stojek<br /> <br /> Katarzyna Stojek<br /> <br /> Eugeniusz Stojek<br /> <br /> oszustwo<br /> <br /> TELGAM<br /> <br /> JASŁO<br /> <br /> STOJAK - WROCŁAW<br /> <br /> <br /> GOOGLE

0 / 0

HAHAHA<br /> jak ktoś uwierzył w pierwsze dwie strony cukierkowego pisania bredni jak mniemam przez tą samą osobę, to na prawdę szacunek. <br /> Widać gołym okiem, odpowiedzi co parę minut, styl pisania, ogólny zachwyt. <br /> Dno dno i 3 metry mułu.<br /> No ale jak się ma doradców finansowych,(świeżo po spotkaniu z takowym jestem) który pojęcia nie ma jak się wyznacza kursy walut, to wcale się nie dziwie że trzeba promować się na forum.<br /> ogólnie kpina

0 / 0

Nie wiem czy ktoś w ogóle zauważył, ale na pierwszej stronie wszystkie te pozytywne posty napisane są jednego dnia, w kilkuminutowych odstępach... wnioski wyciągnijcie sami :D

0 / 0

Pani Magdalenko tam przyjmują wszystkich nawet bez wykształcenia, wiem bo byłem na rozmowie, i z tego co słyszę od ludzi to trzeba naciągać ludzi na kasę, mi się to nie podoba i nie biorę się za to.

0 / 0

po prostu rewelacja same pozytywy tylko całować po nóżkach, tylko ciekawe czemu przenieśli się do Krakowa skoro tak dobrze im tu było ? czemu mają mini biuro, nie stać ich na większe skoro tyle zarabiają ? i ciekawe czemu nie było wyjazdu do Dubaju ................................. ? pewno im kasy zabrakło :)

0 / 0

PFM GROUP to rewelacyjna firma. Po za tym że można dobrze zarobić, Ci co najwięcej zarabiają, a co z tym idzie najwięcej pracują, są nagradzani w formie np. wyjazdów motywacyjnych. Sam chce na taki wyjazd pojechać. Widziałem filmy i zdjęcia i naprawde extra. Polecam PFM GROUP

0 / 0

Orientujecie się może jakie trzeba mieć wykształcenie aby tam się dostać, i czym<br /> w ogóle człowiek się tam zajmuje??

0 / 0

PFM GROUP GÓRĄ!!! PFM GROUP GÓRĄ!!! PFM GROUP GÓRĄ!!!! PFM GROUP GÓRĄ!!!!

0 / 0

PFM GROUP bardzo ciekawa firma, w końcu jakieś forum o którym chba nie wie konkurencja i nie piszą bredni na nasz temat. Polecam tą firmę wszystkim zainteresowanym branża finansową. Warto spróbować

0 / 0

Byłam w ten weekend na szkoleniu firmy PFM GROUP i jak na razie wszystko jest ok. Najważniejsze że są na szkoleniu dwudniowym dokładnie omówione warunki współpracy oraz to kiedy podpisywana jest umowa z firmą i kiedy można spodziewać się pierwszej wypłaty. Nie mogę powiedzieć o tej firmie złego słowa

0 / 0

Zaje..... zarobki.... Polecam wszystkim, Umowa podpisywana po pierwszych dwóch tygodniach pracy, co jest mówione dokładnie na dwudniowym szkoleniu. Do zobaczenia na szczycie

0 / 0

PFM GROUP to świetna firma. Właśnie zacząłem z nią współprace i naprawde jest ok. Polecam wszystkim, oczywiście zainteresowanym branżą finansową....

0 / 0

Bardzo ciekawa firma. Zacząłem niedawno z nimi współprace i jest świetnie. Polecam wszystkim którzy chcą zarabiać ponad przeciętną. Pozdrawiam

0 / 0

Bardzo ciekawa firma. Zapraszam do współpracy!!!! Naprawde warto

0 / 0

Bardzo fajna firma, polecam wszystkim!!!! WARTO

0 / 0

Cześć, byłam właśnie na rozmowie w tej firmie. Miałam się zapytać co mam o niej myśleć, ale po tych komentarzach zacznę z nimi współprace. Szkoda że nie dam rady teraz jechać z nimi na szkolenie tylko w styczniu. POZDROWIENIA dla Panów z PFM GROUP

0 / 0

Cześć, byłam właśnie na rozmowie w tej firmie. Miałam się zapytać co mam o niej myśleć, ale po tych komentarzach zacznę z nimi współprace. Szkoda że nie dam rady teraz jechać z nimi na szkolenie tylko w styczniu. POZDROWIENIA dla Panów z PFM GROUP

0 / 0

Bardzo ciekawa firma naprawde polecam. Byłem na szkoleniu dwudniowym w kilku innych firmach zajmujących się pośrednictwem finansowym, ale żadna nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak PFM GROUP. Co jest najważniejsze, umowa w PFM jest podpisywana zaraz po podjęciu współpracy, co w innych firmach graniczy z cudem i czasem kończy sie na wypałcie prowizji należnej dla doradcy pod stołem. Jeżeli szukasz firmy z którą chcesz się związać na stałe, PFM GROUP jest dla CIebie.

0 / 0

No nieźle nieźle. Fajnie tak słyszeć ciekawe informacje i zadowolenia. Polecam bo sam jestem współpracownikem tej firmy. Pzdrawiam wszystkich z PFM

0 / 0

Bardzo dobra firma doradcza, jestem jej klientem i ciesze sie z profesjonalnej obsługi. Wiem że ma zamiar rozszerzyć swoją dzisłalność na terenie całej Polski. Jestem z wami chłopaki i życze powodzenia.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
przedwczoraj, 16:14
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
2 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
5 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...