FIRMA "KO-KA " Z WĄCHOCKA KTO ZNA???

ALEKSANDER STOJEK TELGAM OSZUST<br /> <br /> <br /> ostrzega się potencjalnych klientów TELGAM z okolic JASŁA<br /> <br /> przed działaniem tego oszusta......<br /> <br /> bo was oszuka, jak oszukał innych<br /> <br /> <br /> --------------<br /> <br /> uwaga na tego oszusta<br /> <br /> chciał oszukać inwestorów giełdowych i zrobił dla siebie emisję po 21 groszy<br /> <br /> chciał oszukać<br /> <br /> - Adama Łanoszkę<br /> - Leszka Sobika<br /> - Krzysztofa Moskę<br /> <br /> i sam został wydymany :)))<br /> <br /> ale ostrzega się potencjalnych i obecnych klientów TELGAMA<br /> <br /> aby<br /> <br /> uważali na tego oszusta !<br /> <br /> <br /> Aleksander Stojek<br /> <br /> Marek Stojek<br /> <br /> Katarzyna Stojek<br /> <br /> Eugeniusz Stojek<br /> <br /> oszustwo<br /> <br /> TELGAM<br /> <br /> JASŁO<br /> <br /> STOJAK - WROCŁAW<br /> <br /> <br /> GOOGLE

0 / 0

UWAGA TA FIRMA TO ZŁODZIEJE I OSZUŚCI NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGNĄĆ ! ! !

0 / 0

W niedalekich od Wąchocka Starachowicach jest też podobna ,,agencja<br /> pracy\&quot;[usunięte przez moderatora] Wysyła ona do pracy do Niemiec do Frankfurtu nad Menem.<br /> Zarobki na miesiąc 600 euro netto,pod odliczeniu,,mieszkania\&quot;,które jest budą dla psa,robisz non-stop-sobota i niedziela za te 600 euro.<br /> Ostrzegam Was!

0 / 0

Nie oczerniajcie ludzi bezpodstawnie.Jestem im szalenie wdzięczna za to,że mogłam wyjechac do pracy !! A to ,że biora zaliczke to chyba normalne .Wy pracowalibyscie harytatywnie ?<br /> Praca jak praca nie łatwa ,ale dobrze płatna i pracodawca płaci i to jest najważniejsze.

0 / 0

Hej.Dostał ktoś już dokładny termin wyjazdu?Jak na razie dostałem tylko legitymacje ubezpieczeniowa z Niemiec czyli prawdopodobnie jest to legalna praca!

0 / 0

LOL!!!!!!!!!!No i co z tego ze ciucholand?Na stronie pisze ze zajmują się nie tylko załatwianiem ludziom pracy ale również i branża handlową!

0 / 0

To jest ciucholand na Wielkiej Wsi koło Wąchocka......<br /> Żenada.......

0 / 0

WIDAĆ NAIWNI JESZCZE SĄ.........

0 / 0

[usunięte przez moderatora] Na razie nikt nie ma żadnego dowodu ze ta firma jest oszustwem.Z tego co wiem w zeszłym roku sezon był bardo slaby i dlatego bardo dużo ludzi nie pojechało bo nie bylo co zbierać i wszystkie pieniądze zostaną zwrócone pod koniec roku.

0 / 0

PODAJE LINK DO PRACY BEZ POŚREDNICTWA TYCH [usunięte przez moderatora] KO-KA. NAJLEPIEJ APLIKOWAĆ BEZPOŚREDNIO DO:<br /> http://www.arbeit-thiermann.eu/index.html

0 / 0

LUDZIE, NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ FIRMIE KO-KA Z WĄCHOCKA!<br /> MOŻECIE ODPOWIEDZIEĆ BEZPOŚREDNIO NA OGŁOSZENIE PRACODAWCY, PO CO WAM TACY POŚREDNICY-[usunięte przez moderatora] ?<br /> JA Z KOLEGĄ WPŁACIŁEM IM PIENIĄDZE PRAWIE ROK TEMU, OBIECYWALI PRACĘ, ZE TRZEBA CZEKAĆ, AŻ W KOŃCU PRZESTALI ODPISYWAĆ,ODBIERAĆ TELEFONY I PIENIĘDZY NIE ZWRÓCILI. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! MY SPRAWĘ ZGŁOSILIŚMY NA POLICJĘ./

0 / 0

otrzymalam tez oferte ale do pracy w niemczech wszystkich ktory wiedza cos na temat tej firmy prosze o kontakt [usunięte przez moderatora]

0 / 0

skąd ta pewność?

0 / 0

hej , ja dzisiaj sie dowiadywałam o prace z tej firmy i dostałam formularze e-mailem ale wpłata ma być 50 zł , a inni piszą o 100 zł ...to chyba obniżyli koszta .;)

0 / 0

Ja tak samo tez niema pracy w kulki polecieli a 100 skasowali a teraz dalej robia ludzi w konia zenada

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-05-10 13:30:49???????????????ja czekałem za wyjazdem od ubiegłego roku zaliczkę wpłaciłem <br /> i do dziś dnia ani pracy ani pieniędzy

0 / 0

ak w ubiegłym roku wpłaciłem 100zl zaliczki i do dziś nie otrzymałem propozycji wyjazdu. Pracę sam sobie znalazłem i wystosowałem pismo o zwrot zaliczki ( transport ani praca nie doszła do skutku zupełna cisza z ich strony) zamiast zwrotu pieniędzy otrzymałem list z pogróżkami zastraszający mnie art 212 por 1 i 2 kara grzywny i pozbawienia wolności do lat 3.<br /> Za powód podali że z Niemiec wysyłane było jakieś pismo do mnie w spawie pracy którą rzekomo odrzuciłem<br /> ale nie mają żądnego potwierdzenia odbioru listu bo go nigdy nie dostałem.

0 / 0

Ja sie do nich zgłosiłem pisali ze mamy podpisana umowe a teraz nie wiadomo czy przyjda wogle te dokumenty wiec pozostaje czekać ale słabo to widze

0 / 0

OSZUŚCI !!!

0 / 0

kto pracował w 2009 sezonie?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...