Truskawki w Hiszpanii

skad jestes

0 / 0

Ja kiedyś słyszałam o (usunięte przez administratora) byłam na truskawkach ale jakiś czas temu wszystko zależy od tego gdzie się trafi dla młodej osoby może to być połączenie pracy z zobaczeniem bardzo ładnej Andaluzji warto pojechać i zobaczyć a praca jak wszędzie może być coś nie tak i trzeba się z tym liczyć.

0 / 0

witam:)mieszkalam troche w Moguer nom jakies pol roku.Szef i brygadzista byli ok,Szef ma na imie (usunięte przez administratora) zawsze mozna na niego liczyc jest uczciwy i bardzo pomocny pomagał mi zalatwiac papiery.znam tam duzo polek ogólnie duzo milych ludzi i duzo tez wrednych,mimo tego ze sa polakami nie ma co liczyc na ich pomoc...nie wdawajcie sie tylko kobitki w znajomosc z murzynami albo marokancami ...umiecie liczyc to liczcie na siebie...wszystko wszystkim ale praca w 43stopniach na polu jest bardzo ciezka w dodatku bloto wuzek bez powietrza gumacze na nogach i ciezkie skrzynki teraz to tylko wakacje tam moge spedzic u siostry ktora tam mieszka w moguer juz 6lat nic pozatym.moje gg32393268...Adio...Uno Besito:*

0 / 0

Witam. Czy wyjezdza moze ktos na zbior truskawek od (usunięte przez administratora)- primozg. Wybieram sie tam po raz pierwszy i troszke sie obawiam, czy on jest uczciwy jako posredni? Bardzo prosze o inf na moje gg 8810026 z gory dziekuje.

0 / 0

tak mam zamiar wyjechac na te zbiory ale boje sie ze ten dromader to jakas sciema a mam jeszcze jedna oferte na www.primozg.pl czy ktos o tym słyszał był ? prosze o kontakt gg7072759

0 / 0

witam moglby ktos podac numer na zbior truskawek bardzo prosze jestem spod szczecina i z checia bym pojechal odwdziecze sie to moje gg 7648362 lub mejl lepel@wp.pl z gory dziekuje

0 / 0

Poszukuję pracy w Hiszpanii, wszystkich posiadających jakieś informacje proszę o kontakt. (usunięte przez administratora)

0 / 0

tylko nie jedzcie do hiszpani z dromadera zedra z was kase w dwie strony a puzniej nie ma kto po was przyjechac i musicie na wlasna reke wracac a (usunięte przez administratora) to gnoj i oszust

0 / 0

witam czytam posty no ,no jestem na zbiorach 5 lat w hiszpanii i powiem tyle jak chcecie jechać to o.k tylko jedna zasada pracujcie ludzie u HISZPANÓW a nie u kogo innego a nie bedzięcie płakać ....pozdrawiam wszystkich

0 / 0

Czy wybiera się może ktoś na truskawki z Dromadera w połowie lutego 2011 ?

0 / 0

Czy wybiera się może ktoś na truskawki z Dromadera w połowie lutego 2011 ?

0 / 0

To prawda tam to sa obozy pracy bo bylam i wiem.Nie jedzcie tam bo bedziecie plakac nie raz. polki sa tam wykanczane psychicznie i fizycznie.To jest 4500 km od polski to nie jest tak prosto wrocic.JEZDZILAM 7 lat ale jusz wiecej nie pojade.

0 / 0

w najbliższym czasie to niemożliwe, pracę mam, ale żeby coś odłożyć- nie da się, za dużo wydatków. Ale kiedyś sobie pojadę na wakacje do Hiszpanii. Pozdrawiam:-)

0 / 0

przyjedz to zobaczysz;)

0 / 0

hej! jezdziłam kiedyś trzy lata w okolice Moguer. co tam ciekawego słychać? jeszcze dużo naszych tam jest?

0 / 0

hej ja jestem z okolic suwalk. rowniez czekam na wiadomosc od maria.

0 / 0

A o mężach nie zapomnijcie

0 / 0

jedzie ktos ze szczecina??? w polowie marca

0 / 0

Blanca, popytaj sie w swoim oddziale OHP, oni sie tym zajmuja.Sa jeszcze biura pracy jak Dromader, ale tam pobieraja op�ate za wyjazd.

0 / 0

Szukam jakiejkolwiek pracy w Hiszpani(moze by na krotki okres) ,ale na hiszpanskim kontrakcie. macie jakies namiary ? Z gory dziekuje.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.