PIECZARKI-BELGIA

prosze o numer telefonu do Pani (usunięte przez administratora) pragne podja prace w firmie przy zbiorze piezarek wczesniej pracowalam w holandi

0 / 0

witam serdecznie nie wiem czy nadal jest to ogłoszenie aktualne do pieczarek jeśli tak to chętnie skorzystam z pracy mam doświadczenie w tej dziedzinie pracowałam w Polsce i dwa razy w Holandii mam 40 lat jestem osobą spokojną i pracowitą jeśli szuka pani pracownika to chętnie skorzystam pozdrawiam Mariola

0 / 0

Witam przypadkiem trafiłam na Twoją wypowiedź. Bardzo bym chciała o bliższy kontakt na temat firmy w Morsele.

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-13 16:11:18Pracowałam w Belgii przy pieczarkach w miejscowości Morsele firma D smet. Mają też pieczarkarnie na Beveren z 20-letnim ponoć stażem. Była to praca z pośrednictwa pani(usunięte przez administratora), teraz też również jej męża (usunięte przez administratora) Wywieźli nas na zadupie bez sklepu. Pracowałam miesiąc czasu w okresie świątecznym bez dostępu do sklepu. Prosiłyśmy panią(usunięte przez administratora) o to żeby nas zawiozła po zakupy do się na nas wypieła. Zjawiła się gdy się dowiedziała że chcemy we dwie zjechać do domu, bo musiała zgarnąć od nas kasę, 100 euro od głowy co miesiąc. Teraz też po 50 euro dla męża za odebranie e-maila od potęcjalnego pracownika. Nie dajcie się kobiety nabrać to oszuści. nie wypłacą wam tyle pieniędzy ile zarobicie. Miała być praca na godziny po 6 euro okazało się że zapłacili za kilogramy chodź do dziś nie wiem ile za kilogram. Pracowałam w holandii, wyrabiałam normę i jeszcze miałam nad kilogramy płacone bo miałam nadwyżkę na godzinę. (usunięte przez administratora)!!!Mogła ,by mi pani podać e-mail ponieważ potrzebuje więcej informacji pilne bardzo

0 / 0

radze wam kochani szczerze z całego serca nie jedzcie do Belgi przezyjecie koszmar zycia !!!!!!!! wole pracowac w polsce za 1500 zl niz tam za 5000 zl i byc poniżanym glodnym wywiezionym na jakas wioche bez dostepu do zycia i świata belgijczycy to naród chory (usunięte przez administratora) wiem cos na ten temat daje slowo

0 / 0

o prosze ja po dlugiej nieobecnosci na tej stronie czytam i oczom nie wierze to co pisza to prawda oszusci ja do tej pory kasy nie otrzymalam jestem obecnie w Dani ale wracam za miesiac i dalej ta sprawe poprowadze bo juz wczesniej pisma wyslalam do szefostwa i nic ale nie daruje dlatego ciesze sie ze sa ludzie ktorzy innych ostrzegaja naprawde nie dajcie sie zwiesc pieknym slowom i udawanej minie (usunięte przez administratora) i tego nieroba(usunięte przez administratora).Moze wrescie ktos cos zrobi zeby dac im popalic i ta przekleta pieczarkarnia padnie bo szkoda tylko kobiet ktore tam pracuja i sa wykorzystywane,jeszcze jedno dziwie sie dlaczego tego faktu nikt nie zglosi do ambasady lub gdziekolwiek aby to skontrolowac ,no tak boja sie kochani nie ma co ja ruszam z kopyta i mam zamiar dac popalic im za to jak ciezko charowalam na nich i marne grosze dostalam to tyle narazie kobiety do boju nie pracowac na Morsele to wykanczalnia(usunięte przez administratora) troche kultury bo jestes wulgarny i to juz jest powod aby ludzie zaczeli myslec ze tam naprawde dzieja sie dantejskie sceny itp.

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-14 20:07:54Zenon - 2011-06-14 19:57:53widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-06-13 21:16:48a z kad taka pewnosc po jakiej ja jestem szkoleChcailbym poprzec wypowiedzi poprzednie. moja zona wrucila z Belgii, przezywala tam koszmar. wrucila choc nawet nie dostala do konca pensji za ostatni miesiac. opowiadala o pobiaranych tam oplatach - 100euro na miasiac. za nic.tylko komu je dala bo nie mi masz nr tel do mnie to zadzwon aby wyjasnic te sprawePani (usunięte przez administratora)...przecież to Pani zbiera te pieniadze i niech sie pani nie wypiera, bo to juz nudne!

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-01-13 16:11:18Pracowałam w Belgii przy pieczarkach w miejscowości Morsele firma D smet. Mają też pieczarkarnie na Beveren z 20-letnim ponoć stażem. Była to praca z pośrednictwa pani(usunięte przez administratora), teraz też również jej męża(usunięte przez administratora). Wywieźli nas na zadupie bez sklepu. Pracowałam miesiąc czasu w okresie świątecznym bez dostępu do sklepu. Prosiłyśmy panią (usunięte przez administratora) o to żeby nas zawiozła po zakupy do się na nas wypieła. Zjawiła się gdy się dowiedziała że chcemy we dwie zjechać do domu, bo musiała zgarnąć od nas kasę, 100 euro od głowy co miesiąc. Teraz też po 50 euro dla męża za odebranie e-maila od potęcjalnego pracownika. Nie dajcie się kobiety nabrać to oszuści. nie wypłacą wam tyle pieniędzy ile zarobicie. Miała być praca na godziny po 6 euro okazało się że zapłacili za kilogramy chodź do dziś nie wiem ile za kilogram. Pracowałam w holandii, wyrabiałam normę i jeszcze miałam nad kilogramy płacone bo miałam nadwyżkę na godzinę. P(usunięte przez administratora)!!!!!!!!!Oj nareszcie ktoś odważył sie napisać prawdę. Zbierają opłaty...nie daj Boże nie zapłacisz! I żyją sobie jak pączki w maśle! Jest tam taka pani(usunięte przez administratora)...robi z siebie taka dobra duszę ale to tylko pozory! Uważajcie. szukajcie pracy z dala od niej!

0 / 0

podaj swoj ,napewno odpisze

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2011-03-17 16:56:10a to ciekawe bo ja znam kilka przypadkow ktorym nie zostaly wyplacone i wlasnie mamy zamiar wyegzekwowac te pieniazki niebawem osoby zainteresowane sie przekonaja ze nie warto ich oszukiwac .A koszty beda znacznie wieksze jak niechcieli oddac tego co sie nalezy .Wiec nie pisz jak sie nieorientujesz w sprawie .Warto byc uczciwym ,uczciwosc poplaca.witam . podała bys e-maila bo jestem zainteresowana wyegzekwowac swoją kase.

0 / 0

o ciekawe co pisza bylam tam i wiem ze nie wszystkim placili jak nalezy dlatego omijac te firme dlugim lukiem

0 / 0

a to ciekawe bo ja znam kilka przypadkow ktorym nie zostaly wyplacone i wlasnie mamy zamiar wyegzekwowac te pieniazki niebawem osoby zainteresowane sie przekonaja ze nie warto ich oszukiwac .A koszty beda znacznie wieksze jak niechcieli oddac tego co sie nalezy .Wiec nie pisz jak sie nieorientujesz w sprawie .Warto byc uczciwym ,uczciwosc poplaca.

0 / 0

Własnie słyszałem ze wszyscy co pracowali w 2010r to do grudnia mają wypłacone i wszystko jest OK. Własnie moja znajoma tam jest i pracowała 3 msc i ma zapłacone i jeszcze została na 3 .wiem nie wiem o co chodzi z tym wszystkim.

0 / 0

Witam ponownie widze ze nic nie skutkuje wiec trzeba chyba ruszyc sprawe dalej zainteresowani wiedza o co chodzi i okogo dluzej czekac nie bede dalam szanse na zalatwienie sprawy ale nadal nic nie mam jeszcze trzy dni do piatku zobacze swoje konto jesli puste nadaje bieg sprawie douslyszenia pani(usunięte przez administratora)

0 / 0

Przeczytaj wcześniejsze posty. Tam wszystko pisze.

0 / 0

celina3@amorki.pl prosze o kontakt...jestem zainteresowana ta praca

0 / 0

dobrze zrobilas bo ja dopiero co z tamtad wrocilam i nie masz czego zalowac,

0 / 0

Chyba Pan Bóg nade mną czuwa, bo miałam tam jechać, ale w ostatniej chwili zrezygnowałam. A kontaktował się ze mną (usunięte przez administratora)(tak mi się przedstawił).

0 / 0

Witam potrzebuje namiary na pieczarki chetnie pojade tylko nie wiem jak to zalatwic bo nie mam zadnych numerow podaje puchu1988wp.pl bede wdzieczna.pisac

0 / 0

bardzo dziekuje za taka informacje ,napewno bardzo sie przyda i skutecznie ja wykorzystam.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
6 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...