Bank Millennium- warszawa Praca

siema, jedzie ktos na szkolenie w poniedzialek 23.07.12? :)

0 / 0

witam jedzie ktos na szkolenie do warszawy 2 lipca 2012 ja jestem z torunia pozdrawiam

0 / 0

jedzie ktos na szkolenie 06.02? moj mail egieron83@o2.pl

0 / 0

Witam. Jedzie ktos moze na szkolenie 13 lub 16 stycznia?

0 / 0

a z jakiego miasta jedziesz?

0 / 0

ja jade. Odezwij sie na maila: pawel-ekspert1@wp.pl

0 / 0

Hej, a moze ktos jedzie z Podlasia na szkolenie do Wa-wy od 9 stycznia 2012? prosze o kontakt.

0 / 0

30 listopada? Dostałam informację, że szkolenie jest od 5 grudnia ;)

0 / 0

hej czy jedzie ktoś na szkolenie 30.11., piszcie na gg 39105810

0 / 0

Hej ja jadę 16. Odezwij się na maila gos23biedr@wp.pl

0 / 0

no jak gdzie szkolenie jest w warszawie i zaczyna sie 16.11.2011 przeciez szkolenie trwa 13 dni roboczych!! czyli jasno wynika ze moze zaczynac sie w srodku tygonia :)

0 / 0

szkolenie 16 w środku tygodnia ? gdzie jest to szkolenie ?

0 / 0

witam jedzie ktos 16 listopada na szkolenie z millenium??? jak cos to gg:123552

0 / 0

W niedzielę 13 listopada 2011 jadę pociągiem z Poznania do Warszawy na szkolenie do Millennium. Najprawdopodobniej TLK koło południa. Pzd

0 / 0

witam czy ktos sie wybiera 13 listopada z poznania na szkolenie???

0 / 0

m.t - 2011-09-16 19:50:05ja planuje być 21.09 na 7:15 więc chyba się nie uda spotkać chyba że też masz taką możliwość by być rano w dniu szkolenia:(Ja jade z chorzowa wiec moge sie z kims umowic ;) podawajcie ludzie maile albo nr gg. Jak cos moj mail to little22m@o2.pl Tez zamierzam jechac w niedziele.

0 / 0

Basia Hej ja jadę na szkolenie 17.10.2011r. jeśli ktoś jedzie z katowic to piszcie na baska@autograf.pl

0 / 0

czy czeka ktoś na informację z centrali kiedy ma się odbyć następne szkolenie, ja czekam już ponad 2 tyg i nie wiem kiedy mogę spodziewać się wyjazdu, ma ktoś jakieś info?

0 / 0

a ile trwa te szkolenie:>??

0 / 0

nie wiesz czy bilety interregio są też rozliczane? pewnie tak skoro intercity.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
wczoraj, 16:57
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
tydzień temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...