Werc service

Wypowiedzi pelne gniewu. Ja tez pozegnalam sie z firma. Jesli chodzi o niekompetencje to naprawde trudno oskarzyc konkretna osobe o brak organizacji i caly chaos towarzyszacy pracy w firmie. Satysfakcja przychodzi wraz z przelewem na konto-jesli dla kogos to wystarczajacy powod by wszystko inne odstawic w kat - to polecam.

0 / 0

re:drugi raz taka intratna praca Ci sie nie trafi A skad wiesz, ze nie uda mi sie znalezc lepszej pracy? To chyba nie było przypuszczenie ale zyczenie A poza tym 3 strony negatywnych opinii i dopiero po moim komentarzu 1 pozytywna wypowiedz, moim zdaniem to wysoce podejrzane i mało cwane

0 / 0

miś-tal - 2010-02-10 18:58:59skoro Wszyscy macie rzekome dowody niekompetencji i niedotrzymani warunkow kontraktu...to gdzie ciąg dalszy wsazych roszczeń? Na forum?!Ty mis-tal ladnie to podszywac sie pod cudze nazwisko???

0 / 0

widoczny ale nie połączony z profilem - 2010-04-04 20:24:46Dostałam telefon z tej firmy z propzycja pracy, w rozmowie wszystko wygladało o.k., rozmawiałam włsnie z(usunięte przez administratora) Na szczescie weszłam na ta strone i dowiedziałam sie co jest grane, chciałabym Wam wszystkim podziekowac za wpisy dzieki Wam nie popełniłam błedu. a mogłam wiele stracic- prace moze nie najlepsza ale jednak prace, kontakt z dzieckiem, ktore bym na długo zostawiła, no i nerwy i pieniadze. DZIĘKUJĘSluchasz glupich zawistnych ludzi ja tu pracuje i zarabiam godziwe pieniadze do pracy nie chodze pieszo tylko jezdze sluzbowym samochodem. Mieszkam w sluzbowym mieszkaniu a ci co wypisuja glupoty to z zemsty ze nie sprawdzili sie w firmie. Drugi raz nie trafi sie tobie taka intratna praca.

0 / 0

Trzeba bylo pracowac solidnie a nie teraz bzdury wypisywac.z zemsty

0 / 0

Dostałam telefon z tej firmy z propzycja pracy, w rozmowie wszystko wygladało o.k., rozmawiałam włsnie z(usunięte przez administratora). Na szczescie weszłam na ta strone i dowiedziałam sie co jest grane, chciałabym Wam wszystkim podziekowac za wpisy dzieki Wam nie popełniłam błedu. a mogłam wiele stracic- prace moze nie najlepsza ale jednak prace, kontakt z dzieckiem, ktore bym na długo zostawiła, no i nerwy i pieniadze. DZIĘKUJĘ

0 / 0

miś-tal - 2010-02-10 18:38:55Kochani,nie mogę się zgodzić z żadną z tych wypowiedzi,firma wywiązuje się z danych obietnic a wcześniej wymieniane MENAGERKI są absolutnie kompetentnymi kobietamiWITAMY PANIA MENAGER ,,WERC,, NICK OD NAZWISKA NO I POCHWAŁY PANI(usunięte przez administratora) WEŻ SIE W GARSC I NIE WCISKAJ LUDZIOM KITU.

0 / 0

No i jak tam kochani pracownicy WERC-owcy wszystko widzę ok wszyscy zadowoleni.Gratulacje.

0 / 0

cholera,to sie zmartwile...bylem zainteresowany ta firma,to znaczy wspolpraca z nimi,ale widze ze musze szukac dalej...

0 / 0

No i tyle wasze gadanie ,pogadali ,pogadali a jak przyszło co do czego tyłki pochowali!!!Jesteście żałośni ...bez kręgosłupa ,latawce...mam nadzieje zę luster nie macie w domu bo ot tak obłudnych pewnie juz popękały...

0 / 0

Dużo można tylko trzeba chcieć,a nie idiotycznie zadawać pytanie "a co wy zrobicie?" taka osoba jak ty napewno nic nie zrobi..pozdro

0 / 0

i co niby zrobicie?

0 / 0

masakra czy trzeba bylo napisac ze firma jest niewyplacalna zeby wszyscy sie odezwaali? przecież tam są jakieś kobiety i męzczyżni ktorzy tam pracują ciekawe co oni by mieli do powiedzenia po powrocie z tej firmy moze macie do nich jakiś kontakt? w razie wielkiego dzwonu piszcie jestem z wami ............

0 / 0

skoro Wszyscy macie rzekome dowody niekompetencji i niedotrzymani warunkow kontraktu...to gdzie ciąg dalszy wsazych roszczeń? Na forum?!

0 / 0

trzeba poznać ludzkie charaktery żeby tak śmiało móc kogoś oceniać. Wstydźcie się swoich wypowiedzi!

0 / 0

my na tym forum dyskutujemy o sprawach poważnych a ty nam zasuwasz pierdoły no śmiać się czy płakać.

0 / 0

Drodzy koledzy koleżanki stańmy od jutra od godziny 6.00 i zróbmy strajk włoski lub całkowity do tego czasu aż nam wypłacą pieniądze obiecane nie dajmy sie zastraszyć , rozdzielić . Przecież my mamy swoją godność. Wielki Polak nawoływał do godności pracodawcę, pracowników NIE LęKAJCIE SIę !!

0 / 0

Kochani,nie mogę się zgodzić z żadną z tych wypowiedzi,firma wywiązuje się z danych obietnic a wcześniej wymieniane MENAGERKI są absolutnie kompetentnymi kobietami

0 / 0

Ta firma jest tragiczna pod kazdym wzgledem. Obecnie trwaja zwolnienia i redukcje wynagrodzen, bez zadnej logiki wyzbywaja sie pracownikow. Zreszta tu nikt o zdrowych zmyslach nie przyjdzie- to wariatkowo. Dziwne ze ta firma jeszcze sie utrzymuje na rynku,nie maja zadnego pomyslu na przyszlosc,decyzje podejmowane sa na goraco i bez przemyslenia.Istny cyrk !

0 / 0

Potwierdzam powyższe wypowiedzi. Radzę wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad zatrudnieniem tam aby przemyśleli to dwa razy! To co się tam dzieje to (nie przesadzam)(usunięte przez administratora) ! A najgorzej mają Ci co mają bezpośredni kontakt z MENAGERKAMI (pożal się boże),. Zdrowie można stracić bardzo szybko. W tej firmie nie ma żadnych zasad, kultury i strategii działania. A pracownik jest traktowany strasznie. Jeden wielki bałagan!

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
przedwczoraj, 16:27
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...