Royal Club Touristic

ALEKSANDER STOJEK TELGAM OSZUST<br /> <br /> <br /> ostrzega się potencjalnych klientów TELGAM z okolic JASŁA<br /> <br /> przed działaniem tego oszusta......<br /> <br /> bo was oszuka, jak oszukał innych<br /> <br /> <br /> --------------<br /> <br /> uwaga na tego oszusta<br /> <br /> chciał oszukać inwestorów giełdowych i zrobił dla siebie emisję po 21 groszy<br /> <br /> chciał oszukać<br /> <br /> - Adama Łanoszkę<br /> - Leszka Sobika<br /> - Krzysztofa Moskę<br /> <br /> i sam został wydymany :)))<br /> <br /> ale ostrzega się potencjalnych i obecnych klientów TELGAMA<br /> <br /> aby<br /> <br /> uważali na tego oszusta !<br /> <br /> <br /> Aleksander Stojek<br /> <br /> Marek Stojek<br /> <br /> Katarzyna Stojek<br /> <br /> Eugeniusz Stojek<br /> <br /> oszustwo<br /> <br /> TELGAM<br /> <br /> JASŁO<br /> <br /> STOJAK - WROCŁAW<br /> <br /> <br /> GOOGLE

0 / 0

pracowałam dla RCT w 2010 i rzeczywiscie, niektórzy kase dostają bezproblemowo, niektórzy nie, tez zależy to od właścicieli hoteli, którzy sami czasem nie płacą, a wtedy trudno cokowiek wyegzekwować. trzeba pilnowac, by dostac sie do dobrego hotelu.<br /> ALI BABA- w którym hotelu pracowałeś?

0 / 0

WASILIJ TEZ CI SI PODOBAL??

0 / 0

I JAK DOSTALES KASE?

0 / 0

JAKI KONTKRAKT PODPISAŁAŚ.. PRZECIEZ TAM NIE MA ŻADNEGO KONTRAKTU... - ROYAL CLUB TOURISTIC TO MAFIA JEST...

0 / 0

Ja mialam i kategorycznie odradzam. chcesz szczegoly? mioj mail elia@op.pl

0 / 0

hej... pracowałam dla tego pracodawcy cały sezon. Ogólnie praca animatora jest bardzo fajną pracą ale nie dla tego cwaniaka. Wiele osób które pracowały dla niego na wyspie KOS do tej pory nie otrzymało swojej kasy... owszem niektórzy otrzymali jakaś część jeszcze w trakcie pracy ale jak na standardy greckie to kasa śmieszna i teraz wszystcy oczekujacy na cala nalezna wyplate sa zdani na siebie. Posredniczka nie jest niczemu winna. Wydaje mi się że tez pracuje dla niego, myślę że tez musi otrzymac od niego pieniadze, nie jej wina że kiedyś została tą pośredniczką bo sie wydawał uczciwy a on sam teraz olewa wszystkich. A chociażby nie wiem jak byśmy sie starali nie wpłyniemy na to co robi ten samolubny (jak każdy inny) tunezyjczyk. Ja już dawno zrezygnowałam z pisania do(usunięte przez administratora). Ale racja... coś trzeba z tym zrobić i uchronić innych ludzi od tego oszusta. Bo daje nam nic nie warty contract w którym i tak nic się nie zgadza z rzeczywistoścą...

0 / 0

apeluje do oszukanych osób z grecji o kontaktowanie sie na stronie wspólnymi siłami musimy zakończyć te oszustwa. Osobiscie dotarłam juz do kilka osob pokrzywdzonych przez ten Royal Club a szczególnie przez pośredniczkę wspolnymi siłami napewno uda nam sie cos zdziałac

0 / 0

Ludzie nie wierzcie w te dobre komentarze bo to piszą osoby ktore chca zwabic ;ludzi ja tam byłam zostałam oszukana nie zapłacili mi pieniędzy a ciężko pracowałam od rana do nocy byłam traktowana jak smiec i wyjechałam z niczym szczescie ze rodzice kupili mi bilet przestrzegam wszystkich nie jedzcie do grecji jako animatorzy przez (usunięte przez administratora)

0 / 0

Ewelino! Która podszywasz się pod innych ludzi, nie chodzi o prace! CHODZI OTO ZE PRACUJESZ TAM A CI NIE PŁACĄ!!!!!!!! Groża Ci ze cie wyrzucą jak tylko coś powiesz na ten temat! chodzi o oszustwa! A NIE O TO ZE TRZEBA PRACOWAĆ!

0 / 0

o Boze.. ludzie... jesli wyjezdzacie z zamiarem wakacji a nie pracy to sie nie dziwcie ze sie wam nie podoba... praca animatora to nie wakacje... to praca... jesli nie chcesz ciezko pracowac dla wlasnej satyswakcji bo jestes w grecji(cieple kraje itp) to nie podejmuj tej pracy... ja jestem w grecji od konca kwietnia, wiadomo, latwo nie jest, musisz ciagle dawac z siebie maximum... jesli chcesz byc dobry w tej pracy musisz sie ciagle starac a nie gadac ze to jest nie tak i tamto jest nie tak. ja w polowie ta prace kocham a w polowie nie lubie... to chyba jak z kazda praca... ale jesli wykonujesz swoja prace dobrze to naprawde tutaj jest swiertnie. wiec nie sluchajcie tych (usunięte przez administratora)w ktorzy mysleli ze wyjechali do lekkiej pracy na wakacje... jest wielu animatorow ktorzy wykonuja ten zawod wiele lat... i nie rezygnuja... ja tez bym chciala w przyszlym roku znow tu pracowac.. uczyc sie wiecej... ta praca jest dla ludzi pozytywnie nastawionych do zycia , aktywnych, zakreconych.. wiadomo ze czasem zdazaja sie przypadki ze ludzie trafia w zly czas i sa jakies komplikacje... ale takie jest zycie-a nie firma...wiec... zapraszam do wspolpracy z ta firma, to jest naprawde wielkie doswiadczenie w twoim zyciu ktore napewno przyda Ci sie w przyszlosci...

0 / 0

Nie dajcie się złapac,ta firma to oszustwo,wszyscy sciemniają i tyle. Nie wierzysz,wyjedz i zobaczysz jak to jest kiedy każdy ci mówi ze zaraz mozesz stad wyleciec bez kasy itp. Zero jakich kolwiek praw,zadnych umów,kontraktów,wszystko upozorowane. a tak naprawde szukaja ludzi zeby pracowali za darmo....

0 / 0

Martin, możesz dać jakiś adres mailowy do siebie?

0 / 0

Mastichari Bay... Swietny hotelik, praca ok, w grupie 2 animatorow z Polski, pomagaja we wszystkim.

0 / 0

tez dostałam tam oferte pracy i właśnie rozważam wyjazd. Jesli kots ma jakies informacje proszę o pilny kontakt i opinie!!! grzechuwarta@poczta.pl

0 / 0

Czy byl lub jest ktoś może w Hotelu Mastichari Bay na Kosie? Jak tak to bardzo prosiłabym o jakieś informacje.

0 / 0

Zapomnijcie o Aegan View z wyspy Kos - pracowałem tam i wyjechałem z tego walniętego miejsca.Managerka Joanna to wredna cwana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jej ojciec- Mr.Apocratess to szmaciarz który do wszystkich (nawet kobiet) zwraca się słowami &quot;malaka&quot;.<br /> W jedną niedzielę powiedziałem Apocratessowi prosto w ryj - nie zwracaj sie do mnie jak do psa...o on na to: bravo Martin,a teraz wynoś się...<br /> I na tym skończyła się moja przygoda z tym hotelem.Teraz zamierzam iść do sądu i wystąpić o zwrot ciężko zarobionych pieniędzy...<br /> Mój nr. - 512968586 - jeśli ktoś potrzebuje info.

0 / 0

hej Ola, ja wrocilam wlasnie z Zorby nie bylo zle,ale duzo niedomowien,duzo nieporozumien a do dzisiaj mi nie zapłacili...

0 / 0

Cześć! Własnie dostałam ofertę pracy do hotelu Zorbas Hotel na Kos&#039;ie. Jak było? Jestem pełna obaw co do firmy. Czy można ich jakoś sprawdzić? Jak podobał Ci się hotel i okolica? Proszę o szybką odpowiedź.<br /> Ola

0 / 0

- 0 zł za przelewy…<br /> - 0 zł za prowadzenie konta…<br /> - 0 zł za kartę do bankomatu…<br /> - 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet, WBK, Cash4you, e Card…<br /> - 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą…<br /> <br /> WWW.KONTOMBANK.STREFA.PL

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
3 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
4 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
tydzień temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...