Uwaga firma oszust Prentex składanie długopisów

Skręćcie mi pręta wy frajery je'ane

0 / 0

witam ja również dzisiaj miałam tym Borkowskim wysłać tą kopertę ze znaczkiem ale coś mnie tknęło żeby poszukać coś o nich w necie i trafiłam na wasze komentarze,dobrze ze jest taka strona ze piszecie o tych oszustach. Ale mam jeszcze pytanie czy ktoś słyszał o firmie ROMOX piszą żeby wpłacić 8 zl za paczkę i to jest wplata jednorazowa ale coś nie mogę ich znaleźć w necie

0 / 0

hej a ja do nich wlasnie dzisiaj dzwoniłam i kazal mi wyslac koperte ze znaczkiem pocztowym i miał mi przysłac papiery do przeczytania jeju dobrze ze przeczytałąm wasze opinie teraz wiem ze to oszusci jeju jak tak mozna żerować na ludziach któzy naprawde chca zarobic pare groszy widocznie nic mu nie zrobili bo dalej działą i oszukuje ludzi,wielkie dzieki pozdrawiam

0 / 0

teraz już chcą 40 zł. ściema jak nic, zarabiają na naiwnych, a te zajecia które oferują nie są opłacalne. dobrą fuche sobie wymyślili, nie ponoszą żadnych kosztów a ciągle ktoś im wpłaca pieniądze. kontakt tylko telefoniczny

0 / 0

czy ma ktoś do nich adres email?

0 / 0

Wysłałam e-maila do Media Plus składanie długopisów ale po przeczytaniu negatywnych opinii,zrezygnowałam z dalszych działań.Wiem że te wszystkie prace chałupnicze to 90%oszuści,ale jak człowiek jest bezrobotny to liczy na cud,ze może jednak to nie ściema.Mój brat z 10 lat temu(jeszcze nie było internetu)tylko z gazety dał się tak nabrać na 50 zł,ale widzę że do tej pory ludzie się na to łapią.W tv wszędzie mówią nie wysyłać nikomu kasy,pracodawca oferuje pieniądze a nie jeszcze bierze od Ciebie.Ja nie zdążyłam im wysłać listu ze znaczkami itd,poza tym w dobie internetu oni bawią się w listy,ale to po to właśnie jest,że jak już pofatygowałeś się iść na pocztę,wydać parę groszy to będziesz chciał tą sprawę załatwić do końca,czyli potem wpłacić też te 49,czy jakoś tam.

0 / 0

Mieszkam w Warszawie i takiej firmy pod tym adresem NIE MA!!!!!!

0 / 0

ktoś to konto przecież założył w banku

0 / 0

zadzwonilam do firmy panstwa BORKOWSKICH, KAZALI PRZYSLAC KOPERTE ZE ZNACZKIEM I ADRESEM. ODESLALI MI \"INFORMATOR\" A W ZASADZIE JEDNA KARTKE KSERO GDZIE NA KONCU BYLO NAPISANE ZE TRZEBA WPLACIC 35 ZLA ZA JAKIS KOLEJNY INFORMATOR DOKŁADNIE : za wysłanie pakietu INFORMATORA FIRM WRAZ Z OFERTAMI PRAC DODATKOWYCH jestesmy zmuszeni POBRAC OD pANSTWA OPŁATĘ W WYSOKOŚCI 35ZŁ . OPŁATA TA MA NA CELU OGRANICZENIE OSÓB DO LUDZI POWAZNYCH I NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANYCH.\" HAHAHAHHA NIEZŁA ŚCIEMA CO? OCZYWISCIE O UMOWIE ANI OD LUGOPISACH NIE MA MOWY... NASTĘPNI ZŁODZIEJE I OSZUŚCI. NIE DAJCIE SIE NABRAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

Czy ktoś coś wie o tej firmie? i czy ten kubex jest sprawdzony?

0 / 0

Na chwilę obecną jest jeszcze KUBEX - niesprawdzony pod kątem oszustwa lecz zasadniczo ogłoszenie na gumtree wygląda jak skopiowane żywcem z tego co podajecie \"pitu pitu, 8 zł, 700 zł za skręcenie 500 długopisów\"

0 / 0

Takich to tylko do mamra!!!! No tak ale Polska jest krajem takim, gdzie taki (usunięte przez administratora)zubek jest bezkarny. Jak dobrze ze pomyslałam o tym, zeby najpierw sprawdzic co to w ogóle jest za firma. Ale wpisując podany w ogłoszeniu adres e-mailowy wyskoczyła mi m.in. ta stronka. Dziekuje wszystkim za ostrzezenia :)

0 / 0

Czy ktos wie na temat firmy DEWOX? która oferuje składanie długopisów,byc może to ten sam kolo sie ogłasza tylko juz pod inna nazwą

0 / 0

Jeżeli on jest z Katowic to nie on wszystkich(usunięte przez administratora)br /> ale on będzie na 100% już więcej nikogo nie na bierze. Z takimi cze ba inaczej.

0 / 0

Mnie najbardziej zastanawia to, że nikt nie spytał tego wariata jak miał wyglądać ten identyfikator chałupnika i co miało się z nim zrobić - przykleić na czole, wszczepić pod skórę jak chip psu a może wsadzić w d... Prawie dwa tysiące ludzi (to fakt) zapłaciło (usunięte przez administratora) za coś, czego nikt nigdy nie widział. Co odważniejsi przed zapłaceniem prosili o zdjęcie długopisu (czyżby go nigdy nie widzieli?) - a przecież kupowali identyfikator!

0 / 0

ja tez sie dalam nabrac i jak na zlosc wplacilam 18 zl no coz pospiech jest wskazany przy lapaniu pchel a nie przy oddawaniu swoich ciezko zarobionych pieniedzy jakiemus durniowi!!ale niech sie zapcha ta kasa mam nadzieje ze przyjdzie dzien kiedy sie role odwroca i ktos jego zrobi jeszcze bardziej w konia nizeli on nas wszystkich!! 3-majcie sie i jak bedziecie cos wiedziec czy go zwineli dajcie znac pozdrawiam

0 / 0

hej o kurcze ja niestety dalam sie nabrac nie wiem co mnie nabralo czytam takie ogloszenia i nigdy nie daje sie nabrac a tu nagle cos mnie skusilo chyba te niskie 8 zl. I wlasnie dzis chcialam wyslac meil do tej firmy ale niestety konto zablokowane i trafilam na to forum szkoda w sumie 18 zl nie pieniadze ale to okropne do czego ludzie sa zdolni

0 / 0

No to ładnie.. A ja się dałam nabrać tylko gdy robiłam przelew wyskoczył mi komunikat że podany numer konta jest nieprawidłowy, pisałam do nich maila nawet że podali złe konto na stronie i żeby przesłali mi prawidłowe, ale poczta na interii wróciła mi "list" z powodu "Podane konto jest zablokowane administracyjnie lub nieaktywne".. Tak więc chciałam znaleźć inny kontakt do nich i na szczęście trafiłam tutaj.. masakra.. dobrze że nie chciało mi wysłać pieniędzy do tego oszusta..;/

0 / 0

Oj jak dobrze,że zawsze szukam w necie czy taka firma to nie bujda! Dajcie znać czy go zwinęli .

0 / 0

Wplacalas cos?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
21 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...