omf-praca

pomijajac reklamacje to jeden wielki burdel z ktorym nikt sobie nie radzi, a pani "koordynator" omf ma to gdzies i sama sie do tego przyczynia.

0 / 0

A TAK WOGOLE TO DZIEJE SIE TAM COS CIEKAWEGO POZA POSTOJEM ???

0 / 0

chyba jednak nie, nowa \\\"pani kierownik\\\" jest upierdliwa jak wrzód na tyłku nic tylko ją kopnąć ...

0 / 0

sam/a jestes jak jedna wielka porazka PRACOWAC SIE NIE CHCE ALE NAZEKAC CZEMU NIE

0 / 0

KOGO MASZ NA MYSLI PISZAC LUDZIE Z KLASA BO CHYBA NIE SIEBIE.......................ZA ROBOTE BYSCIE SIE WZIELI nieroby

0 / 0

myslałem/łam ze jest to strona dla ludzi z klasa a nie dla frajerow !!!!!!!

0 / 0

PRZYNAJMIEJ PRACUJE A TY NA BEZROBOCIU SIEDZISZ I NAZEKASZ

0 / 0

HEJ TY CO.............. ZAPOMNIALES/LAS DODAC ZE PEWNIE CIE WYRZUCILI POWODZENIA W NOWEJ PRACY

0 / 0

Praca w zakładach z obcym kapitałem to praca gdzie nie szanują pracownika. Byle by tylko oni wyszli na swoje. Kierownictwo to najczęściej ludzie nie znający się na rzeczy. I jeśli nie zmieni się podejście, że zadowolony pracownik , integrujący się z zakładem to dobry pracownik a kierownictwo nie zamieni swojego podejścia do ludzi to się nic nie zmieni.Ja przepracowałem 30 lat na produkcji i do dziś spotykam się z ludźmi z którymi pracowałem i choć bywało rożnie to wspomnienia są miłe.

0 / 0

WYPRASZAM SOBIE JA TAM PRACOWAŁAM I WIEM JAK BYŁO I WIEM JAK NADAL JEST, ZREZYGNOWALAM-ŁEM SAM-A. OBECNIE W NOWEJ PRACY JESTEM NA 3/4 MAM UMOWE O PRACKE I WIECEJ ZARABIAM NIZ U WAS NA CAŁY ETAT UMOWA ZLECENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

JAK ZWYKLE NAJWIECEJ DO POWIEDZENIA MAJA CI CO TAM NIE PRACOWALI ALBO SIE(usunięte przez administratora)..... I ZOSTALI WYRZUCENI ŻENADA

0 / 0

pisze sie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

0 / 0

lepsza taka praca niz siedziec w domu i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] plaszczyc!!!!!!!! w kazdych zakladah teraz rbia normy.... Nie macie co robic tylko wypisujecie bzduryy. Jak nie macie co robic do za przeproszeniem dup... sobie pogrzebcie....

0 / 0

popieram

0 / 0

popieram

0 / 0

popieram !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

ludzie wam od stycznia chca dac prace na akord i płatne od sztuki!!!! a to jest po to zebyscie robili jak najwiecej i pokazali ile mozecie zrobic !!! a pozniej po 2 miesiacach zniasa akord a normy zosotana i jak zescie g....... zarabiali tak bedziecie g....... zarabiac tylko ze normy beda wieksze i nawet do kibla nie pojdziecie sie odlac!!!! nie dajcie sie robic w czlonka!!!!!

0 / 0

ale wy ludzie jestescie pogieci!!!!! nawet nie wiecie byly premie swiateczne ale dostaly je tylko 3 osoby ( 2 z biura i pani koordynator) a wy zapieprzacie na ich premie !!! parodia!!! ale oni i tak maja co miesiac premie i to jest wasza zasluga !!!gratulacje

0 / 0

ty palancie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

0 / 0

bez komentarza

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
2 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
4 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...