Beetsma,Van Koppen & Van Eijk -ZNA KTOS MOZE TE FIRME LUB WYJEZDZAL Z NIEJ

Witam podejmę współpracę z osobami wyjeżdżającymi do pracy w Niemczech. Posiadam niemieckie karty z internetem na sprzedaż w dużej liczbie. Oferuję bardzo niską cenę za zakup sporej liczby kart, które można rozprowadzić na terenie zakładów. Cena za jaką osoba chętna do współpracy będzie chciała sprzedać karty zależy tylko od niej. Oferuję możliwość ustalenia indywidualnie terminu płatności za towar bez konieczności wykładania gotówki. Cena jaka mnie interesuje to 10 euro za 5gb internetu, reszta to czysty zysk osoby zainteresowanej. kontakt: niemieckiekarty@onet.pl

0 / 0

Prawda prawda święta prawda ta firma to nieporozumienie, szkoda czasu ,nerwów i pieniędzy- a do firy jak szukacie osób ,które opłacą wam za kolosalne kwoty pokoiki w hotelu to może zmienicie branżę na wynajem?

0 / 0

W biurze w Polsce mówią coś innego a gdy przyjeżdża się na miejsce czeka cię całkiem co innego. Wprowadzają ludzi w błąd.! A problemy z transportem do pracy są codziennie. Nie mówiąc o tym że im więcej godzin masz tym więcej płacisz za mieszkanie, bywa że nawet 400 euro. Jedna wielka porażka. Ludziom którym odpowiada praca za 220 euro to piszą pozytywne komentarze, albo dają dupy w biurze.

0 / 0

Nie polecam tej agencji. To jakaś kpina w jaki sposób traktują swoich pracowników. Trzeba czekać aż ktoś łaskawie po ciebie przyjedzie po pracy bo mają tylko jednego busa i czasem czeka się na nawet 2 h na transport.! Nie mówiąc o tym że nie ma dużo godzin czasem siedzi się nawet tydzień na hotelu bez pracy. A za jeden dzień wolnego gdy zgłosisz tzw zeeka trzeba zapłacić im 17euro. Odradzam !!! Ta agencja to straszne gówno. Nie sądzę że utrzymują się na rynku dłużej niż 2 lata. Jedna wielka porażka.

0 / 0

Nie polecam to co tutaj sie dzieje to jakis koszmar ta agencja to żenua, bylem w kilku oddzialach tej pseudo agencji,bardzo malo godzin,wiecznie zanizane wyplaty nacpani kordynatorzy na kazdym parku oraz w biurach i nie pisze tutaj o paleniu,niewyksztalceni i niekompetentni piszacy z błedami ludzie,ktorzy powinni isc na odwyk nie pracowac w pseudoagencji ktora nic nie wie o tym jak to powinno wygladac,czlowiek traktowany jak przedmiot z godziny na godzine przeprowadzki,wiecznie gotowosc do pracy na telefon,nawet najgorszemu wrogowi nie zycze takiego traktowania szkoda zachodu i miech czekasz na wyplate - 600 euro bo dostajesz kary za cos co Ciebie w ogole nie dotyczy

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Beznadziejne biuro... Wy...ali na kase... Ale to nie tylko mnie ! Poszukaj sobie artykuj z tamtego roku ilu ludziom nie wyplacili pieniedzy... Nawet telewizja była... Nie pauj sie w g.wno!

0 / 0

Ja jeżdżę do pracy do Niemiec już kilka dobrych lat i zawsze z jedną agencją http://www.activemedica.eu i sobie chwalę. Nigdy mi się nie zdarzyło by coś było nie tak, a teraz po tylu latach to sami do mnie dzwonią jak mają coś fajnego. Ja z własnego doświadczenia polecam.

0 / 0

Hejka! Slyszalam ze Van Koppen & Eijk teraz w Poznaniu z produkcja stroikow startuja... Ktoś sie orientuje w temacie??? Macie jakieś info na temat tej firmy w Polsce i prace jaka oferuje?

0 / 0

Masz rację -stanowczo odradzam ludziom uczciwym, porządnym pracowitym -szukajcie innego biura tu jest jeden wielki kant

0 / 0

jeśli jedziesz przez to biuro to nie sensu,jestem tu od dwóch miesięcy ,pracy nie ma w pokojach pełno ludzi jeden na drugim,obiady zupełnie do kitu.RADZE nie jedź,wybierz inne biuro!!!!

0 / 0

Ja pracuję przez Van Koppena od pół roku.Do dziś było spoko,kasa na czas ale schody sie zaczynaja bo podpisali umowe na rok a prace dali na pół roku.Nie zapewniaja dalej prcy ,nie chca rozwiazywac umów bo płacą kary a ludzie siedza na domkach i nie maja pracy ani kasy na jedzenie.Zeby od ludzi ściągnąc kase za domek wysyłaja ich na zbieranie śmieci ŻENADA albo kaza wypisac bezpłatny urlop na 3 miesiace.Masakra to co sie dzieje.Ludzie maja rodziny ,dzieci do utrzymania a oni maja to w dupie .I martw sie człowieku co dalej.Jak rozwiażesz sam umowe to nie masz zasilku ani w NL ani w PL.A oni ludzia pod nos podtykaja rezygnacje ze niby to ludzie rezygnuja sami.Sciągają ludzi z Polski a dla tych co tu sa nie maja pracy.KOSZMAR

0 / 0

Na początku czerwca razem ze znajomą wyjechałyśmy do Holandii za pośrednictwem Beetsmy do pracy w szklarni i obie jesteśmy zadowolone. Kontakt z samą firmą jest w porządku, tygodniówki też płacili bez poślizgów. Tylko raz dostałam mniej pieniędzy niż powinnam ale jeden telefon wszystko załatwił i nadpłacono mi zaległość przy następnej wypłacie.

0 / 0

bałem się że te wszystkie negatywne opinie się sprawdzą, ale jednak dałem firmie szanse i po miesiącu pracy mogę powiedzieć że są zdecydowanie przesadzone. Sam nie miałem żadnych problemów ani płacą, polecam

0 / 0

dostałem robote przez beetsme katowice miesiac temu i ten pierwszy miesiac moge ocenic b pozytywnie

0 / 0

Czy jest ktoś na forum kto korzystał z usług firmy Beetsma w Olsztynie?

0 / 0

Pracowalem sortujac kwiaty, strasznie nudna robota. O samej firmie zlego slowa powiedziec nie moge, jak mieli placic to mi placili, tyle ile bylo umowione, zadnych kretactw. Zakwaterowanie nie uragalo standardami. Smialo moge powiedziec ze firma jest w porzadku.

0 / 0

wzasadzie to wszystko spoko, wyplata na czas i robota nienajgorsza, polecam

0 / 0

Nie mam zastrzeżeń.

0 / 0

Po dwóch tygodniach pracy w Holandii dla VKVE mogę powiedzieć że jestem nawet zadowolony, na nic tak na dobrą sprawę narzekać nie mogę, choć wiadomo że idealnie nie jest

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
3 dni temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
5 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
5 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...