lienka agency

Uwaga kolejne ich ogłoszenia ukazuja się na różnych portalach o prace Dostałam od nich po wysłaniu cv taką odpowiedź, i wydaje mi się ta oferta kolejnym naciąganiem. Kto był w UK już chyba się orientuje, że NIN jest wyrabiany za darmo a WRS kosztuje ok. 90GBP. No i jeszcze ta opłata za tłumaczenie dokumentów!!! JA PROPONUJĘ UWAŻAĆ NA NICH. To adres e-mail factoryinuk@gmail.com Oferta Pracy Warunki zatrudnienia: 1.Stanowisko: Pracownik produkcji/Pakowacz . Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie i metkowanie gotowych produktów żywnościowych na hali produkcyjnej. Część pracy może się również odbywać na magazynie przy układaniu towaru, przyjmowaniu i kompletowaniu zamówień. Pracownik może również, za jego zgodą, zostać oddelegowany do pracy na produkcji w piekarni l 2.Pracodawca zagraniczny: Saladstogo Ltd -producent sałatek: Wigan/Liverpool 3.Wynagrodzenie: od 5.93 GBP/h 4.Rozpoczęcie pracy: od 3 do 5 dni po przyjeździe do Wielkiej Brytanii, po ukończeniu procedury rejestracji kandydata oraz wyrobienia niezbędnych dokumentów. 5.Proces rejestracji: -podpisanie kontraktu z przedstawicielem pracodawcy w Anglii -podpisanie umowy o wynajem zakwaterowania -otwarcie rachunku bankowego(przy pomocy biura) -wystąpienie o numer ubezpieczenia NIN(przy pomocy biura) -wystąpienie o rejestrację pracownika w Home Office (WRS)(przy pomocy biura) -Induction day w fabryce (tzw. wstępne szkolenie BHP i pokazanie miejsca pracy) 6.Godziny pracy: średnio 40 godzin 5 dni w tygodniu z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych oraz w weekend w zależności od potrzeb pracodawcy. Długość kontraktu: minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia 7. Ubranie robocze: Należy zabrać ze sobą buty robocze ze stalową tzw. kapą oraz kamizelkę odblaskową. Istnieje również możliwość zakupu wymienionych rzeczy bezpośrednio w fabryce. 8. Dojazdy do pracy: Pracownicy mogą dojeżdżać do pracy publicznymi środkami transportu. Istnieje również możliwość korzystania z dowozów busami pracowniczymi spod miejsca zakwaterowania do miejsca pracy w cenie 4-5GBP za jednodniową podróż tam i z powrotem. Istnieje również możliwość wypożyczenia samochodu dla grupy 3-5 osobowej za 25GBP tygodniowo + ok. 50GBP miesięcznie za ubezpieczenie samochodu Każdy pracownik będzie w pełni ubezpieczony zgodnie z przepisami prawa brytyjskiego (zastosowanie ma system P.A.Y.E. pokrywający chorobę oraz wypadki w pracy) składki na ubezpieczenie społeczne będę odciągane z pensji pracownika. Po powrocie istnieje możliwość zwrotu nadpłaconego podatku. 9. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę przed przyjazdem pracownika 10.Koszt zakwaterowania to: 55GBP/tygodniowo. Usługa opcjonalna, pracownik może zorganizować sobie zakwaterowanie na własną rękę 11.Opłaty ponoszone w Polsce po podpisaniu umowy o pracę: 370zl za tłumaczenia dokumentów aplikacyjnych takich jak: â—ŹFormularz medyczny â—ŹKwestionariusz osobowy â—ŹŚwiadectwo ukończenia ostatniej szkoły â—ŹReferencje lub świadectwo pracy 12.Opłaty na rzecz pracodawcy. Płatne po przylocie, w biurze w Wielkiej Brytanii: 150GBP: pierwsza część admin fee(oplata administracyjna za wyrobienie WRS, NIN, konto) 110GBP: za osobę - oplata za pierwsze 2 tygodnie zakwaterowania 5GBP: opłata za odbiór z lotniska(Jest to usługa opcjonalna, można również dotrzeć do biura na własną rękę) 100GBP: druga część admin fee odciągana będzie z 1 pensji(50GBP) i 2 pensji(50GBP) 13. Pracownik wykupuje przelot do Liverpool i z lotniska jest odbierany przez agenta agencji 14.Pracownicy zostaną zakwaterowani w hotelu lub domku jednorodzinnym. Każda osoba ma swój własny pokój, do wspólnej dyspozycji łazienka oraz kuchnia. Start: od 10 lutego 2011 r. 15. W przypadku zainteresowania praca prosimy o potwierdzenie chęci wyjazdu u agenta prowadzącego ofertę pod tel: ********

0 / 0

[usunięte przez moderatora]. Nie jedzcie jak macie zamiar bo to [usunięte przez moderatora] a pracy nie było i nie będzie bo oni nie mają żadnej pracy i nigdy nie mieli , okradają polaków a jak coś to nasyłają kolesi w nocy , [usunięte przez moderatora]

0 / 0

jak możemy się skontaktowac poza nimi, żeby się nawówić przeciw nim. JESTEM ZA!!!!

0 / 0

To jest cyganska firma!!! doslownie!! na lotnisku odbierali mnie dwaj cyganie,zabrali na zakupy po posciel itp i dodatkowo skasowali na 75..masakra nie jedzcie za posrednictwem tej firmy [usunięte przez moderatora]!ostrzegam ...

0 / 0

Witam ja bylem przez ta agencje ...Odradzam wszystkim [usunięte przez moderatora] pojechałem tam z kumplem straciłem tyle kasy a na miejscu trzeba było czekac za praca,a pracy nie było,bylem tam 2 tyg.bez roboty!!!i wrociłem bo nie miałem juz zeby za mieszkanie placić...oni robia ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jednym słowem...jak ktos chce zostac [usunięte przez moderatora] to jedzcie i sie przekonacie sami!!

0 / 0

W ogole nie pracowlas? czy troche jednak godzin bylo bo u mnie raz praca byla a raz nie

0 / 0

Witam Byłam dwa miesiące temu. Straciłam kasę i wróciłam do domu. Chciałabym ukarać tych [usunięte przez moderatora] ale nie wiem czy to jest możliwe. Oni są jak zaraza. Po powrocie do kraju napisałam do nich jako inna osoba, że jestem zainteresowana pracą i odpisali jak poprzednio, że praca jest. Dlatego jeszcze raz odradzam wyjazd do pracy za pośrednictwem tej firmy.

0 / 0

a kiedy tam bylas?

0 / 0

Max - 2010-10-13 06:13:51Witam firma LIENKA to sa oszuści i złodzieje,są tam sami cyganie i słowacy,to jest jedna wielka mafia która okrada Polaków z czego sie tylko da!!!byłem tam niedawno i wróciłem po 2 tygodniach bez grosza w kieszeni i bez pracy!!!Biorą ludzi a roboty nie ma!!Nie zwracaja pieniędzy,za kaucje za mieszkanie nie chcieli oddać.Odradzam wszystkim żeby nie wyjezdzac przez ta agencje bo oszukaja was tak jak nas!!!Naszczescie jestem juz w Polsce i zgłosze to wszystko do ambasady co sie tam wyprawia,i odzyskam swoje pieniadze co do grosza!Witam Zastanawiam się czy zgłosić to wszystko na policję czy do ambasady. Może gdyby było nas więcej to miałoby to jakiś sens.

0 / 0

cały czas rekrutują - szukają naiwniaków radze się trzymać jak najdalej od nich

0 / 0

20 dollars 2 surf. Innowacyjny sposób zarabiania pieniędzy! Po pierwsze zarabiamy w dolarach! Sposobow na zarobek jest bardzo wiele. Wystarczy sie zarejestrowac i zainstalowac baner z reklamami, będzie to cienki pasek na monitorze na którym bedą wyświetlany reklamy. Nie musisz nic robić a punkty sie same nabijają Są również na stronie po zalogowaniu płatne banery za które dostajemy sporą liczbę punktów Nastepny sposob to taki iz zostanie przydzielony tobie twoj wlasny INDYWIDUALNY LINK wyslij go swoim znajomym i namow ich aby sie zarejestrowali z twojego linku i zaczeli zarabiac punkty. I ty tez bedziesz zarabial! Bedziesz pobieral ich czesc zarobków, oni oczywiscie NIC NIE STRACĄ PRZY TYM, a ty tylko mozesz zyskac. Warto spróbować nic nie stracisz. Oto link do serwisu: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=117613

0 / 0

Nie korzystajcie z pośrednictwa tej agencji. [usunięte przez moderatora] Przed wyjazdem obiecują pracę ale na miejscu okazuje się, że pracy nie ma. Płacisz za wszystko co było w umowie i koniec. Nie dostajesz żadnych dokumentów, jedynie co tydzień przychodzi facet po kasę za mieszkanie. Jeżeli ktoś jest niezdecydowany to szczerze odradzam !!!!!! nawet jak kupiłeś bilet to wycofaj się. Koszt biletu jest mniejszy niż cała reszta.

0 / 0

wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niech was [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] strzeli pierdolene skurwysyny oszuci jestem tu 4 tygodnie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mi z tego na wlasná réke musiaem sobie radzic gdyby nie polacy to bym gnil pod mostem a lienka niech sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] piotrus wie o co chodzi ludzie nie raddze jak chcecie jechac za granice to jedynie na lasna reke :)

0 / 0

Witam nie jedzcie do LIENKO [usunięte przez moderatora]i!!!ściagają do pracy a okazuje sie że tam trzeba czekac sporo czasu za praca i nie ma pracy!!byłem tam i wróciłem bez pracy i bez grosza!!!

0 / 0

Witam słuchaj ja tam byłem niedawno,i wróciłem po 2 tygodniach [usunięte przez moderatora] !!!W tym biurze są sami Słowacy i Cyganie!!![usunięte przez moderatora] .Odradzam wszystkim nie jedzcie tam i nie dajcie sie oszukac jak każdy!!!!

0 / 0

Witam firma LIENKA to sa oszuści i złodzieje,są tam sami cyganie i słowacy,to jest jedna wielka mafia która okrada Polaków z czego sie tylko da!!!byłem tam niedawno i wróciłem po 2 tygodniach bez grosza w kieszeni i bez pracy!!!Biorą ludzi a roboty nie ma!!Nie zwracaja pieniędzy,za kaucje za mieszkanie nie chcieli oddać.Odradzam wszystkim żeby nie wyjezdzac przez ta agencje bo oszukaja was tak jak nas!!!Naszczescie jestem juz w Polsce i zgłosze to wszystko do ambasady co sie tam wyprawia,i odzyskam swoje pieniadze co do grosza!

0 / 0

Witam Wszystkich co wchodzą i czytają tu opinie o tej Agencji Pracy Otóż Strzeżcie sie Jak tylko możecie ofert Pracy Proponowanym przez Ta firme.Mąż Pojechał łącznie wydał okolo 2 tyś Na Polskie zeby wszystko oplacic i miec na zycie.Pojechał tam Na miejce Pracy i juz zaczely sie komplikajcie.Pierwsze Trzeba byla zaplacic kierowcy za dojazd do miejsca zamieszkanie a bylo mowione ze bedzie za darmo drugie odrazu musial wpalcic piniadze.No i co dowiedział sie na miejscu ze praca nie jest na cały etat tylko 3/4 etatu.HAAA i co najlepsze Przejscie tam Badania lekaskiego jest Przesadne .... < chyba podstawione>Nie dostał sie bo miał 1 dziurke w zebie:/inny sie nie dosyał bo miał niby cisnienie za wysokie.i co Kazali mu czekac 2 tyg znow na prace i znow placic za wynajem pokoju :/.......Takze Kase wzieli na Poczatku a Badania nie przeszedł Także kochani czytaliśmy wczesniejsze komentarze tu wypisane a bylismy w desperacji i pojechal i co z tego mamy same dlugi Przez ta agencje Prosze Ludzi o Trzeżwym rossadku Trzymajcie od nich z daleko szukajcie w innych agencjach.Pisała do Was Matka i żona Pozdrawiam

0 / 0

a czy ktos kogos zmuszal zeby mieszkac w gównie? mozna po 2 ty samemu wynajc pokoj..tJa wynajalem z kumplem 2 sa 80GBP.Tylko ze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest tanie i polak woli narzekac i nadal mieszkac w gównie. Po drugie kto pania przymuszal do pracy przez 12 godz? mogl;a pani odmowic pracy, albo chodzic co 2 dzien...wiekszoc osob dalaby obecnie reke w UK zeby miec te 12 godzin..niektorzy pracuja po 3 dni w tyg po 8 godzin i nie maja co jesc. Jak ktos sie nastawi tutaj na wczasy i apartament prezydencki to faktycznie niech lepiej nie jedzie..szkoda kasy. Chcesz pozapiuerdlac przez 3 miesiace i znalezc cos lepszego..jest to dobra opcja. Co do propozycji, pewnie chce sie Pani dowartosciowac w ten sposob,,,jesli ktos Pani zmuszal do czego wystarczy jedno zgloszenie na Policji i ida siedzie..w angli sie nie pierdola z takim.

0 / 0

"11. przysieglam sobie ze bede odradzac ta firme kazdemu kto tylko o niej pomysli zeby nie przezywal tego co ja musialam pozdrawiam. Zuzka" to mamy podobne zadanie do wykonania ;) Dziwie się, że jeszcze ktoś tam przyjeżdża po tylu ostrzeżeniach, niektórzy najwyraźniej muszą się przekonać na własnej skórze... Polaków coraz mniej - to akurat cieszy, przydałyby się jeszcze takie wpisy na słowackich witrynach no i Piotruś i Pavełek też coraz bliżej połamania gnatów lub pójścia za kratki - to też cieszy ;] coś co nieuniknone musi kiedyś nastąpić :))

0 / 0

niestety sie zdecydowalam i im zaufalam.. niestety bo: 1. slowacy maja warunki b.dobre, polacy sa traktowani jak smieci a jak sie jest cyganem ze slowacji to jus poprostu bosko 2. 150 funtow placicie za.. za to zeby oni mieli hajs 3. tutaj do czynienia bedziecie mieli tylko z cyganami ze slowacji.. polakow jest paru 4. mieszkamy obecnie w takim domu ze u nas baraki lepiej wygladaja 5. dostalismy zadluzony dom na gaz i elektryke.. kto ma splacac? my 6. 100 funtow depozytu zwrotnego? taaa tak zwracaja ze trzeba wymieszkac w tym syfie 2 tygodnie inaczej nie oddadza ani pensa.. 7. robota tutaj to najwieksze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na swiecie niestety niema niczego innego dlatego duzo osob ciagle tam siedzi ale uwierzcie 12 godzin stania przy lini i brak mozliwosci chocby podparcia sie o linie to chyba juz prawie auschwitz? 8. to ze na glownego cygana ktory to wszystko tutaj trzyma ma ochote kilkanascie osob chyba swiadczy o tym jak nas traktuja 9. mysla ze moga wszystko.. w koncu sie przejada na tym.. 10. wszystkie dziewczyny ktore chca tu przeleciec i miec z nimi do czynienia musza liczyc sie z tym ze beda zachecane do platnego nierzadu a jesli nie to beda musialy znosic swinskie zarty wiem po sobie.. dziewczyny uciekaja z tad do rodzin i znajomych z pobliskich miast z placzem.. doslownie 11. przysieglam sobie ze bede odradzac ta firme kazdemu kto tylko o niej pomysli zeby nie przezywal tego co ja musialam 12. dzieki Bogu poznalam polakow ktorzy mnie wyciagneli z tego gowna ale ja nie zapomnialam i w koncu sie odwdziencze 13. NIE UFAJCIE IM! uwazajcie na siebie mamy tu pare osob ktore moga wiencej nie tylko w liverpoolu ale w calej anglii.. jestescie za krotcy dla polakow.. w krotce wyrownamy rachunki i te wasze bety za nasza krwawice beda plonac.. powodzenia :) pozdrawiam. Zuzka

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
3 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
5 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...