Czy ktoś jedzie do DOKKUM-zbiór warzyw?

pewnie zaglądasz na to forum wiedz jedno że już masz(usunięte przez administratora)...kim jestem wkrótce sie dowiesz,już po tobi

0 / 0

ten dziad jest w polsce.ciekawe u kogo teraz wynajmuje mieszkanie

0 / 0

tak,te wszystkie ogloszenia do belgii i holandii to jedna wielka sciema.,to sie gosc ustawil,ciekawe czy on werbuje do pracy tez do innych panstw

0 / 0

dostałem cynk że werbuje albo werbował w Holandii o treści magazyny-pracownicy.Rzeczywiście na 5 czy 6 stronie a może dalej jest takie ogłoszenie potrzebni ludzie od 25 -50lat.

0 / 0

ogłoszenie do belgii-segregowanie warzyw,werbuje (usunięte przez administratora) moze to ta sama osoba???chyba tez mają broblem z wyjazdem i z kontaktem z tym panem!!!!!!!!

0 / 0

,,praca przy szparagach w holandii,,tak samo napisane ogloszenie,moze PAN MISIELAK ZNOWU WERBUJE

0 / 0

TAAK ! Uważajcie na te oferty.To ten rejon

0 / 0

pojawiają się ogłoszenia typu pieczarki belgia,sprzątanie Anwerpia i inne.to pewnie ta sama szuja!

0 / 0

kiedyś jakiś gość pisał że oferował do pracy w kamieniarstwie Belgia i te same posunięcia papiery,dokumentacje,przewozy a praca widmo!

0 / 0

bo tylko Ty byłaś szczera na tym forum i mnie nie obraziłaś jak inni poprostu Cie lubię!Skąd jesteś?

0 / 0

ponoć tam byłaś odpisz teraz czekamy!!!!!!

0 / 0

ja też dostałam i cisza!

0 / 0

dostalem wiadomosc ze tych szklarni tam niema i ze to wszystko jedna wilka sciema zglaszam to jutro na POLICJE

0 / 0

tak ja dostałam

0 / 0

cisza i nikt nic nie wie :/ a czy ktoś dostał podobnego maila???((wiadomość z przedwczoraj zdaje się ) : wiadomosc od Pana (usunięte przez administratora) niestety w tej chwili nie mam mozliwosci sam sie skontaktowac. poniewaz na dzien dzisiejszy z 21 osob ktore mialy jechac autokarem i 6 z wlasnym transportem chetnych do wyjazdu zostalo 11. wyjazd opozni sie o kilka dni. niestety przewoznik nie dysponuje takim autobusem,a podroz duzym autokarem dla kilku osob jest strasznie droga. w zwiazku z tym w tym tygodniu p. (usunięte przez administratora) dostanie zwrot czesciowy zaliczki za transport i poodsylam wplaty osoba ktore dopelnily formalnosci i same nie zrezygnowaly. te osoby beda musialy po otrzymaniu zwrotu przelewm dotrzec na miejsce we wlasnym zakresie (samochod, bus) niestety nie ma w tej chwili w ciagu tych 4 dni znalezienie autokaru dla tak malej grupy osob. do busa za duzo do autokaru za malo. Jezeli ktos dysponuje samochodem i mam mozliwosc zabrac kogos to prosze o kontakt . (usunięte przez administratora) szkoda ,ze nawet osoby ktore udzielaly sie na forum(w sumie piec osob) zrezygnowalo ot tak. pod telefonem bede od poniedzialku Dostaliście coś podobnego???

0 / 0

siema czy ktoś dodzwonił sie do (usunięte przez administratora)??

0 / 0

a któz to wie....????nikt nic nie wie.....i chyba się nie dowie:(((

0 / 0

próbuje od 7 się tam dodzwonic,i wysyłam emaile i nikt nie odpowiada

0 / 0

dodzwonił się już ktoś?

0 / 0

witam mialem jechac dokkum do szklarni do pracy ale mamy problemy z dodzwonieniem sie do p.(usunięte przez administratora) mam moze ktos jego inny numer moje gg to5593782 a(usunięte przez administratora)

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
20 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...