UWAGA NA ALLCAN I ALCAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podaj jaka preferujesz forme kontaktu, a sie skontaktujemy

0 / 0

http://www.imsig.pl/pozycja/2013/60/KRS/45144,KANCELARIA_DORADZTWA_PRAWNEGO_LEGISTA_SP%C3%93%C5%81KA_Z_OGRANICZON%C4%84_ODPOWIEDZIALNO%C5%9ACI%C4%84 teraz działa jako LEGISTA UWAGA LEGISTA w Rumi na Sobieskiego 5 oszustwo trwa

0 / 0

No pewnie że ta sama...

0 / 0

Andrzej Styś Komornik w Kartuzach Przy Torach 1 83-300 Kartuzy pomorskie tel. 58 681 29 14 fax 58 681 29 14 email: kartuzy@komornik.p

0 / 0

mojej też ale nie wielka część. Prędzej czy później odzyskam to co straciłam!!!!!!!!

0 / 0

a ja juz mam (prawie) kase z powrotem, trwało to ponad rok. droga prowadzi przez sąd, nakaz zapłaty, klauzula do nakazu, komornik, policja, prokurator, kawałek kasy wrócił, odwołanie od postanowienia prokuratora ws umożenia, policja, prokuratura, II odwołanie od postanowienia prokuratora ws umożenia, kawałek kasy wrócił. A ciąg dalszy nastąpi o czym gorąco zapewniam pani Aniu. Do ostatniego grosza przyniesionego w ząbkach nie damy ci spokoju.

0 / 0

i na to czekamy :)

0 / 0

spokojnie, panna anna ma 46 latek, ciekawe ile jeszcz będzie chciala zyc w ukryciu nie mogąc tostera za 50 pln wziąć na raty. Poza tym warto czekać - emerytura jeśli jakąś wypracowała jest świadczeniem socjalnym z którego komornik egzekwuje jak się patrzy. Wyroki się mnożą, odsetki rosną. Czas nas uczy pogody.

0 / 0

dzisiaj miałam spotkanie z( usunięte przez administratora ) potkaliśmy się na stacji benzynowej. Gdy zauważyła mojego męża to schowała sie w toalecie i czekała w niej pół godziny!!! Bałam się spojrzeć nam w oczy. Bardzo szybko odjechała. Zastanawiam się kogo tym razem uda jej się oszukać. Była na terenie Władysławowa.

0 / 0

Witam wszystkich, Byłam u jednej wróżki, która przepowiedziała mi datę mojej śmierci co też trochę mnie rozśmieszyło, ale coś mnie tchnęło i postanowiłam się udać do innej wróżki. Druga wróżka również przepowiedziała mi śmierć podając tą samą datę co pierwsza wróżka. Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, znalazłam w internecie stronę w której można zrobić test na przepowiedzenie długości życia. Spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na http://smierc.org i otrzymałam znów tę datę! (( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

0 / 0

Czy ktoś wie gdzie jest nowa siedziba ?? Czy w ogóle coś się ruszyło ?? Jakieś doniesienia, procesy, co z pozwem ?

0 / 0

Tylko nie wiem dlaczego!

0 / 0

Jakaś cisza zaległa w tej sprawie... Mysia dziura czy jak ?? Chyba wszyscy się wystrachali gróźb tej pani...

0 / 0

I jak się sprawy mają ?

0 / 0

Jasne. Rozliczyła się. Hahaha, śmiechu warte. Akurat się rozliczy. Może z prokuratorem ???? Bo coraz więcej osób składa doniesienie do prokuratury. Wygląda mi na to, że w najbliższym czasie też to zrobię, bo jakoś nie widzę pozytywnych działań z jej strony. Należy się jej i jej ( usunięte przez administratora ) oj przepraszam, wspólnikowi dostac jakiś wyroczek.

0 / 0

( usunięte przez administratora ) przez co najmniej 3 lata zwodzisz ludzi, oszukujesz, kradniesz i grasz wielką damę! A jesteś zwykłą złodziejką. Nie żal mi ciebie i twojej rodziny.( usunięte przez administratora ) Gdyni prowadzicie ten proceder od wielu lat!!! Zasłużyłaś sobie!!! Tyle ludzi ci zaufało, a ty ich wykorzystałaś!!!! Ja również ostrzegam przed działaniem tej kobiety! Ciesze się, że pomimo tego, że jest internet i można poznać inne opinie i informacje na temat twoich oszustw. Składam doniesienie do prokuratury w Gdańsku.

0 / 0

Szanowna Pani ( usunięte przez administratora ) w związku z Pani komunikatem pragnę poinformować, iż to w Pani gestii leży kontakt z wszystkim, którzy czują się przez Panią poszkodowani. Wystąpienie przez Panią na drogę postępowania sądowego nie stanowi przeszkody, jeżeli wyjaśni Pani z nami wszystkie zobowiązania. Koszt założenia sprawy o naruszenie dóbr osobistyc( usunięte przez administratora ) zadośćuczynienie Pani jedynie w postaci kompensacyjnej. Szanowna Pani, ciężko będzie Pani stwierdzić kto jest autorem zamieszczanych powyżej treści ewentualnie po IP jednakże jest to żmudne zadanie, wypowiedzi są anonimowe. Na tym forum wypowiadają się ludzie którzy są zdesperowani i rozżaleni że spotkało ich coś takiego. Niestety ale to Pani nie wywiązała się ze zobowiązań, ponadto celem tych wypowiedzi jest ostrzeganie innych a także sygnalizowanie o rzetelności bądź jej braku. pozdrawiamy

0 / 0

oni mają swoją działalność? czy ona gdzieś się zatrudniła ?

0 / 0

Czyżby vectre jej zabrali :D ?

0 / 0

bzdura

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
wczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...