praca w bimsplus

Do Wyczok- krótko napiszę, żal mi takich ludzi jak Ty ewidentnie masz problem ze sobą i radzę się udać do specjalisty. W Toszku jest kilku, którzy Ci pomogą tylko zgłoś się na izbę przyjęć czekaja tam na Ciebie. A pracy poszukaj w zakładzie chronionym bo do niczego się nie nadajesz.... Powodzenia.

0 / 0

to to słychać o Toruniu i kierowniku woła o pomstę do nieba. Brak szacunku do klientów a przede wszystkim do pracowników. Nie raz byłem świadkiem "rozmowy" motywującej.. Nie dziwię się że odchodzą starzy pracownicy którzy byli trzonem tej hurtowni. Lada moment otwiera się konkurencja, druga konkurencja zmienia siedzibę. nic tylko podziękować za lata współpracy

0 / 0

w Toruniu taka atmosfera że wszyscy już dawno siedzą u konkurencji ;)

0 / 0

w Toruniu i Bydgoszczy robią castingi na pracowników w sieciówkach typu C. LM., śmiech na sali, nikt normalny nie chce tam pracować, chyba że ktoś lubi robić za papcia i nie wychyla się z własnym zdaniem

0 / 0

A czy ktoś wie jak wygl ada praca w centrali w Poznaniu?

0 / 0

Pierwsze wrażenie dobre, potem już tylko gorzej. Za mało pracowników w stosunku do nakładu pracy, ale wyżej wymieniony Sz.p. kierownik z przypadku woli wycisnąć jak cytrynkę z tego co ma by nie generować kosztów. Gość nie wie co się dzieje na magazynie więc otacza się ziomkami co mu systematycznie donoszą. Ci sami mają premie największą. tym samym atmosfera kiepska. Zarobki niskie...chyba, ze donosisz, albo tak zagęszczasz ruchy, ze jesteś siny i leje się pot strumieniami. BHP nie istnieje.

0 / 0

To jak to jest z tym Bimsem? Jakie wynagrodzenie? Warto się tam przenosić?

0 / 0

teraz pojawilo sie 6 etatow w przyszowicach 2 na magazynierow za 1850 zl brutto szok i cztery etaty na kierowcow za 1850 brutto hehe kto nie wierzy niech wejdzie na strone pup gliwice w zakladce oferty , pojawily sie one dokladnie 4 lipca 2016 roku

0 / 0

Pracowałem w Bims plus odział w Przyszowicach koło Gliwic. Startujesz jako magazynier od 2750 zł brutto, po 3 miesiącach możesz wyciągnąć jakieś 2850 zł brutto. Więcej nie da rady. Praca nawet wporzo, tylko kierownik logistyki Rafał S. jest strasznie beznadziejny. Premie rozdziela typu: Tego lubie, tego nie lubie, ten mnie wkurzył itd. Jak coś chce to potrafi do Dup* wejść. I oczywiście ich beznadziejny 3 letni okres rozliczeniowy. Czyli robi się po 10 h a ma się płacone jak za 8 h. W innym terminie dadzą ci te godziny do wybrania.Ogólnie gdyby nie tej kierowniczek to było by ok. Nie polecam współpracy z kierownikiem Rafałem S. Aaa i jeszcze jedno jako kierowca kat. C bym tam nie szedł bo na początek dostaje się 2750 zł brutto.. ;/ Żenada.

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Jaja sobie robisz zejdź na ziemie gdzie dają 1900zł netto ?

0 / 0

Startuje się od 1900 brutto. Co do premiera to są jeśli wyrobisz progi oraz jeśli zrobisz nadgodziny. Także płaca nie jest adekwatna do pracy jaką się tu wykonuje.

0 / 0

Masz znajomości w tej pracy masz i od razu lepszą pensje.Żenada JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY!!!

0 / 0

Niestety firma Bims Białołęka to Syf .

0 / 0

Nowy pracownik na start dostaje tyle samo lub więcej niż pracownik który haruje od paru lat.

0 / 0

Łódź. Typowa łódzka firma dla osób pracujących tylko w systemie nakazowo-rozdzielczym bez własnego zdania i dyskusji. Firma z potencjałem szkoda, że zatrudniają takie osoby jak sz.p, Dariusz zajmujący się logistyką.

0 / 0

rekrutacyjnarewolucja.pl! wiele ofert, które mogą przykuć Twoją uwagę, zmień swoją pracę jeśli jesteś niezadowolony! warto spróbuj!

0 / 0

Pół roku temu odszedlem z tej firmy i przez te pół roku przekonałem sie ile ta firma jest warta, a konkretnie ludzie. To nie sa koledzy czy znajomi tylko zwierzyna, ktora po odejsciu do konkurencji ujada teraz na mnie ile sie da. Choc wydaje mi sie ze rzetelnie wykonywalem te prace. Ale ujadanie sie skonczy i zacznie sie znowu padlina. Odszedlem o kilka lat za pozno, lecz firme wspominam milo. Wady to zwierzyna w niej panujaca, bezposredni przelozeni - nie majacy pojecia o pracy z ludzmi a przede wszystkim wynagrodzenie. Handlowiec z 5 letnim stazem ma netto 1700 złotych. Polecam te firme absolwentom szkol jako ostre wejscie w dorosle zycie. Na pewno nie ma tam przyjazni i znajomosci, bo wszyscy sa wrogo do siebie nastawieni i kazdy kazdemu zlotowke obrotu wyjacby z gardla A pisze z kujawsko- pomorskiego

0 / 0

Ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko ph w ogłoszeniu i pierwszej rozmowie rekrutującej na stanowisko mobilne na drugiej rozmowie okazuje się stanowiskiem stacjonarnym. Nikt po pierwszej rozmowie nie informuje że zmieniło się. Człowiek goni na rozmowe 150 kilometrów robi z siebie idiotę a pan dyrektor jakby nigdy nic się nie stało mówi że zatrudnił już kogoś innego przed zakończeniem rozmów a nawet ich rozpoczęciem a przecież wystarczyło tylko wykonać telefon i podziękować za zainteresowanie ale że mają lepszego kandydata i rezygnują z przeprowadzania dalszego procesu rekrutacyjnego . ŻENADA I BRAK SZACUNKU DLA LUDZI I ICH CZASU. BARDZO DZIWNA FIRMA.

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
wczoraj, 10:37
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
3 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
4 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...