czy ktoś zna ta agencje INTREN

i co tam słychać w tej sprawie,bo ja z wyprawy i jestem ciekaw na czym stanęło.

0 / 0

mąż zgłosił sprawe na policję ,więc i Chełmińska komenda się tym zajmuje

0 / 0

czy ten inter potszebuuje jeszcze budowlancuw bo jak tak to napisz na mojego meila .kuba1981-28@o2.pl

0 / 0

xxx - 2009-10-19 14:20:48A Panstwo nigdy w zyciu nie popelniliscie zadnego bledu ?? ja popelnilem i zaluje tego co zrobilem, ale najlepiej jest osadzac innych niz samego siebie, bo tak jest latwiej ...jestes zalosny

0 / 0

Napewno każdy z nas popełnił błędy w żuciu za które zapłcił prosty przykład zaufał Tobie!!!

0 / 0

ludzie co wy robicie ?Dla niektórych moze to byc i komiczne ale z tego co wiem sa tutaj osoby które pozwalniały sie z pracy aby wyjechac do tej pracy co gorsza maja rodziny na utrzymaniu..wiec nie rozumiem wypowiedzi niektórych tutaj,ich nabijania sie i szydzenia ..ale niestety to sa własnie polacy ,za granica inne nacje trzymaja sie razem tylko polacy patrza jak tutaj rodakowi podłozyc noge,albo jak jeszcze wejsc w 4 litery managerowi aby miec lepiej..szkoda tylko ze to trafia sie tylko naszym rodakom, wiec prosze osoby które nie maja interesu w tym ,aby darowały sobie wszelkie komentarze,..

0 / 0

Oo - wzielo na pisanie, bo jest zainteresowanie forum, pozostale miejsca w sieci, w ktorych bywa, juz dawno nikt nie odwiedza; tylko nie wpadla na to, ze to nie wlsasciwe miejsce na takie posty

0 / 0

pasqual32 nie przejmuj się zawsze trafi się jakis idiota.Trzymam kciuki za załatwienie naszej sprawy i dzięki że się tą sprawą zająłeś.Pozdrowionka ze Szczecina

0 / 0

napisałem do niego info,,jak sie odezwie dam znac..co i jak..

0 / 0

Wiesz coś nowego w tej sprawie?

0 / 0

co ...znaczy podziękował .kontaktowałaś się z nim?

0 / 0

podziekował..mysle ze czas ruszyc ta sprawe do przodu..

0 / 0

Nie ma żadnych wiadomości ,ani obiecanych telefonów ani nawet e-maila.No i chyba raczej nie będzie. Trzeba się pomału organizować i wspólnie powiadomić Policję.

0 / 0

podaje stronkę www.mypolacy.de Ja znalazłam tam prace nie taka jaka mi się podoba ale zawsze coś pozdrawiam wszystkich .

0 / 0

Do zmartwiona--- Bynajmniej do mnie już od dawna nie odpowiada na maile a co dopiero pisać...Nie jestem pesymistą ale nie ma co się łudzić wyjazdem zostaliśmy wszyscy perfidnie oszukani!!!

0 / 0

dobrą aktorką jest Pani(usunięte przez administratora). kłamstwa z rękawa, wszystko skleja jak puzzle w całość a wyjazdu jak nie będzie tak nie będzie, bo teraz się okaże, że za mało chętnych albo Pan Marcin dostał zaskakującej choroby po której długo będzie się leczył... To jest świństwo, ludzie zwolnili się z pracy, dla wielu ten wyjazd to była szansa na lepsze jutro a tu tak oszukać!

0 / 0

No i cisza meila nie ma .kurde..................................................

0 / 0

żenada...

0 / 0

ale wiesz to czy tylko masz nadzieje?

0 / 0

do kkk..mam nadzieje ze to nie sciema i ze dzis wszystko sie wyjasni..

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Expose Morawieckiego – jakie zmiany czekają rynek pracy?
2 dni temu
Mateusz Morawiecki podczas swojego expose poruszył wiele istotnych aspektów z punktu widzenia uczestników rynku pracy. Polacy, czyli jedna z najbardziej...
Rok 2018 będzie należeć do kobiet?
4 dni temu
Sytuacja kobiet na rynku pracy jest gorsza niż w przypadku mężczyzn. Prognozuje się, że nadchodzący rok może być jednak przełomowy. Kobiety mają nie tylko...
Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
tydzień temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...