atena na zbozowej toruń

GŁUPOTY PISZECIE AZ ZAL CZYTAC. ATENA I ELITA TO DWIE RÓZNE FIRMY. BYLEM NA SZKOLENIU I SUPER !!! SCIEMY TAKIE PISZECIE TU ZE SZOK. ARDIAN? NIKOGO TAKIEGO TAM NIE MA. PO CO WY TO WYPISUJECIE?JESTESCIE BANDA (usunięte przez administratora). FIRMA JAK FIRMA. JEDNEMU SIE PODOBA INNEMU NIE. TYLE!!! JESZCZE JEDNO FIRMA JEST ZAREJESTROWANA BO JESTEM SWIEZO PO PRAKTYKACH W URZEDZIE SKARBOWYM.POWODZENIA

0 / 0

To oszuści!!!! uważajcie na tych ludzi...uczą tylko jak naciągać innych na jakieś śmieszne podróbki, a zwłaszcza ludzi starszych!!!! Byłem na dniu szkoleniowym i co tam się dzieje to jest jedna wielka tragedia. (usunięte przez administratora)

0 / 0

ale Wy jesteście wszyscy śmieszni;p;p a koleżanka z góry to już wgl buhahah może tak książkę sobie napiszesz o tym co przezyłaś co?? hahahah

0 / 0

owszem, to na 100 % jedna i ta sama firma. sama byłam właśnie tam, czarlińskiego, na tej "rozmowie kwalifikacyjnej", gdzie, jak wiadomo, przyjmują wszystkich. najlepsze, że w ogłoszeniu była mowa o pracy w charakterze hostessy lub ankieterki. ponieważ nie przepadam za wciskaniem ludziom towaru (choć generalnie wiem, że handel jest nieodłączna częścią naszej cywilizacji i może wyglądać inaczej niż wyżej opisany), powiedziałam, że jestem zainteresowana ankietowaniem. pani szefowa (taka blondyna przy kości) wyjaśniła, że może to być umowa o pracę nawet (!), praca zaś polega na "badaniach rynku" - mam ankiety zawierające 3 pytania i chodzę albo po mieszkaniach (gdzie respondenci są już telefonicznie poumawiani - śmiechu warte, ale uwierzyłam) albo po sklepach. wiadomo, ludzie za ankieterami też nie przepadają, ale wolałam to od akwizycji. więc zaprosili mnie na szkolenie następnego dnia. miało trwać osiem godzin, więc trochę się martwiłam, że będzie nieodpłatne, ale przygotowałam się na to (byłam trochę zdesperowana, a to jest Polska). Rano miały przyjść 4 osoby, w końcu byłam tylko ja i jakaś dziewczyna, która powiedziała, że jest w związku z ogłoszeniem na sprzedawcę, a co do hostess to powiedzieli jej, że takiego stanowiska w ogóle nie mają. to było trochę dziwne, więc postanowiłam od razu spytać sekretarki, żeby nie czekać bez sensu (byłam zdecydowana, że na sprzedaż się nie piszę). Sekretarka wpadła trochę w popłoch (próbowała go maskować) i poleciła czekać na szefową. ok, wyszła w końcu szefowa wraz z jakąś laską i kolesiem (może to (usunięte przez administratora)tona żelu i świecący garnitur) - ona miała być moim "nauczycielem" a on tej drugiej dziewczyny. miałyśmy im towarzyszyć do 17, po powrocie jakiś test sprawdzający. wszystkie pytania polecono nam zadawać szkoleniowcom to pytam: czy to na pewno ankiety? na to wcina się szefowa, nie dając dziewczynie odpowiedzieć, że tak, że trzy pytania itd., ta sama bajka co na rozmowie. ok, siadamy na krzesełkach, "nauczycielka" wypełnia jakiś formularz, pytania o imię, nazwisko, wiek i nagle... "czy ma pani już jakieś doświadczenie w handlu?". to obudziło moją czujność, zaczęłam wypytywać, dziewczyna się zamotała a w końcu przyznała, że ona sama zajmuje się sprzedażą. ja na to, że dziękuję i do widzenia, nie tak się umawialiśmy. chwała Bogu, że nie pojechałam i nie przeżyłam upokorzenia jak niektórzy z piszących tu pechowców! krok w tył, przyklaśnięcie? masakra! i dwie ciekawostki. zaraz po wyjściu stamtąd przypomniałam sobie, że skądś kojarzę szefową. otóż raz zjawiła się osobiście w moim mieszkaniu z tymi swoimi perfumami pachnącymi jak z targu, litości! dziś dostałam kolejne zaproszenie (na jakiś mój anons zapewne, bo aktywnie szukam pracy), tym razem z Ateny na Zbożowej. tknęło mnie, bo treść ogłoszenia była identyczna, jak wcześniej. tak więc kolejne ostrzeżenie dla Was!

0 / 0

a ty jej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizaleś, że tak teraz pucujesz??, byłam tam na rozmowie pracowałam kilka godzin w niby biurze(wypisywanie WZ na perfumki haha) jak usłyszałam jakieś okrzyki za drzwiami, to zwiałam.Oferują pracę na stanowisko akwizytora nic więcej.(usunięte przez administratora)

0 / 0

jak to dobrze że się natknęłam na to forum. Właśnie wróciłam z rozmowy i jutro mam się stawić na 9:00 na szkolenie. i chyba mnie nie zobaczą. szukam poważnej pracy a nie byle co i łażenie i zaczepianie ludzi i naciąganie na perfumy na które większości nie stać. bo jak kogoś stać to pójdzie do Daglasa lub Rossmana i sobie kupi oryginał a nie jakąś podróbe która pachnie przez 5 minut. bo tak się składa że jakoś w lipcu dałam się namowić pod rynkiem na tą mega promocje perfum firmy chanel które wchodzą dopiero na rynek.

0 / 0

spoko teraz juz wiem o co chodzi, dostalam maila z zaproszeniem na rozmowe ale po tych komentarzach chyba jednak zrezygnuje...

0 / 0

Zdecydowanie odradzam. Oni są po prostu niepoważni. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej.... to nic że z pokoju obok grała non stop głośno muzyka. Do pokoju się wchodziło w 2 osoby.... te same pytania i tekst, że na magazyniera już przyjęli kogoś wcześniej i jest tylko doradca klienta i spotkanie razem ze szkoleniem na inny dzień. Tam znowu pytania jak oceniasz swoja pewność siebie, zdolności komunikacyjne z innymi... bla bla bla. Zastanawia mnie czemu tam pracują same... hmm... śliczne kobiety?... ogólnie nie przyjęli mnie ale to i dobrze bo dopiero teraz wszedłem na forum... przed szkoleniem tylko kolega mnie ostrzegł żebym na nich uważał. Straciłem tylko czas ;/ Ja odradzam ;)

0 / 0

Miałam iść z zeszły czwartek na szkolenie" nie poszłam ,wiec dzwonili do mnie ze jak mi nie pasuje dzisiaj i nie przyjde to mam przyjść w poniedzialek olałam to bo gdy po rozmowie zobaczyłam te forum .. Jak można sie prosić "przyszłego pracowanika" aby przybył na spotkanie szkoleniowe" i sie pucowacie aaaa dzwonili do mnie również w poniedzialek ,ale na moje szcescie nie zdazylam odebrać heh aa co do zwalczania pseudo firm to nic im nie zrobią bo mają firme zarejstrowaną płacą za wszycho więc wszystko jest jak najbardziej legalne nabijają w butelkę tych najbardziej wytrfałych a raczej tych najbardziej naiwnych ,ze jak juz to robią to im zapłacą./ POZdrawiam

0 / 0

Dzięki za informacje, miałam mieć dziś rozmowę. Chyba sobie żartują zapraszając osoby po studiach do takiej pracy. Żenada.

0 / 0

a jeśli byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i na szkoleniu po czym rzuciłem pracę to są jakieś konsekwencje??

0 / 0

Hahha, dostałem nawet maila z pozytywnym rozpatrzeniem mojej aplikacji. Niby nic dziwnego, ale minął już chyba rok od wysłania do nich maila przez moją skromną osobę... Wiecie co...chyba sobie do nich pójdę....do kieszeni włożę kilka jajek i w waszym imieniu cisnę nimi w te obleśne ryje przyszłych \"pracodawców\"???? (usunięte przez administratora)

0 / 0

no to dobrze że troche poczytałam o tej niby firmie Elita, bo we wtorek miałam iśc na rozmowę...ale podaruje sobie.... i naprawdę dziwne jest to że pani mgr do kobiety pisze: Pańskie... poniżające

0 / 0

Witam :) Byłam na rozmowie.. Rozmowa przebiegła pomyslnie :) Ale nie było ani jednego słowa o akwizycji..NIc.. Normalna praca hostessy w hipermarketach, ale po przeczytaniu tego w internecie jestem uważna.. Za dwa tyg mam szkolnie.. Pojde z ciekawości i zobaczymy o czym tam bedzie mowa :) Pozdrawiam:)

0 / 0

Byłem w tej firmie na szkoleniu tak z ciekawości i wszystko co jest opisane na tym forum potwierdziło się:) musiałem przekonać sie na wlasnej skórze czy to prawda i żałuje ze tam wogóle poszedłem! Zbożową 168 omijajcie szerokim łukiem chyba że ktoś chce sie zatrudnić w akwizycji w dosłownym tego słowa znaczeniu;)

0 / 0

Ja dziś mam owa rozmowe kwalifikacyjna.. Pójdę z ciekawości posłuchać ich biedolenia xd Zdam Wam relacje.. Mi na e-maile odpisywał (usunięte przez administratora). Całkiem inny gośc.. Wiec moze cos sie zmieniło.. Ale ja za ludzmi z perfumami nie bede xdxd Pozdrawiam

0 / 0

Ja też Wam dziękuję:). Moja rozmowa miała się odbyć 6.04 o 17:30,ale po tym wszystkim co tutaj przeczytałam na pewno się tam nie pojawię:).Pozdrawiam wszystkich szukających pracy;D

0 / 0

Teraz już firma przedstawia się jako \"alkians\". Dostałem mejla od powyższej pani mgr. Nigdzie nie idę. Dziękuję Wam, ze zaoszczędziliście mi czasu i kosztów!

0 / 0

no ja też otrzymałam maila od Pani mgr... i też zwracano się do mnie per "Pan" :]

0 / 0

No ja tez mam jutro isc na 17 ale mam to gdzies niech sobie sami sprzedaja perfumy a nie (usunięte przez administratora) glupoty..

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Geneza opinii, czyli od demokracji ateńskiej do Kącika Mówców
5 dni temu
Żyjemy w czasach, w których wolność wypowiedzi gwarantuje nam konstytucja. Nawet nie posiadając odpowiedniej wiedzy na dany temat, nic nie stoi na przeszkodzie...
Jak wyglądają finanse Polaków na tle reszty Europy?
6 dni temu
Najzamożniejsi mieszkańcy Starego Kontynentu mają ponad 63 tys. euro rocznie, które wydatkują według własnego uznania. Niestety, naszym finansom daleko...
Najczęstsze błędy employer brandingu
tydzień temu
Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami. Teraz to kandydaci mogą pozwolić sobie na więcej. Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę...