Praca na sezon 2010

ewka21malenka prosze mi przeszłac co to za praca

0 / 0

Witam mam na imię Karolina,mam 23 lata jestem zainteresowana tą ofertą ,ponieważ miałam doczynienia z praca na szparagach jezdziłam przez ostatnie 3lata,ale niestety mój wujek który organizował wyjazdy zmarł i nie mam nawet jak i z kim sie skontaktować.Bardzo bym prosiła o odezwanie sie na mój numer (usunięte przez administratora) byłabym serdecznie wdzięczna gdyby pani mogła by mi pomóc.Z poważaniem(usunięte przez administratora)

0 / 0

Natalia314 Witam poszukuję pracy za granica dla 2 osób od października . Najlepiej do zbieranie owoców, warzyw, kwiatów. prawdzie oferty zgodne z prawem Kontakt ze mną natalia3142@wp.pl

0 / 0

Jestem Zainteresowany wraz z Kolega do podjecia pracy w holandii. Prosze o kontakt : cmsquad@o2.pl lub (usunięte przez administratora)

0 / 0

poszukuje poracy na wakacje znam jezyk angielski w stopniu komunikatywnym mam 18 lat oraz posiadamprawo jazdy kat.B moj meil konrad914@o2.pl(usunięte przez administratora)

0 / 0

jestem zainteresowany praca w wielkiej brytani

0 / 0

pani ewo byłabym zainteresowana praca przy zbiorach. w razie czego prosze o kontakt (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam. Jestem studentem, interesuje mnie sezonowa (lipiec- wrzesień 2010) praca w Anglii bądź Holandii. Proszę o kontakt

0 / 0

witam ja jestem zaintereswoany praca w niemczech albo holandi na sezon albo na stale mieszko873@wp.pl

0 / 0

Wiatm.wraz z chłopakiem jesteśmy zaintereoswani pracą od lipca. jeżeli oferta jest nadal aktualna prosze o kontak.mamy po 21 lat.mój e-mail pyzunia885@wp.pl

0 / 0

Jestem bardzo zaintetesowana prszę o szybki kontat (usunięte przez administratora)

0 / 0

jestem zainteresowana praca moj kontakt bieniek21345@wp.pl

0 / 0

Witam. Jesteśmy młoda para poszukującą pracy za granica najlepiej od zaraz albo od końca kwietnia. Interesuje nas każda praca fizyczna, sezonowa itp. itd. Ma ktoś może jakieś namiary bo niestety ciężko jest znaleźć prace przez internet. Bardzo prosze o kontakt gg: 1179004 Klaudia:)

0 / 0

Witam jestem zainteresowany praca. Prosze o kontkat Damio999@wp.pl

0 / 0

jestem zainteresowana - mój meil anesens@o2.pl

0 / 0

Witam szukamy pracy na okres od lipca do połowy września 2010r. jesteśmy studentami pierwszego roku na wydziale org. i zarz. pozdrawiam i zostawiam maila. damian_s0@op.pl

0 / 0

JEstem zainteresowany proszę o informacje pilsvanpolen@o2.pl

0 / 0

ja jestem chetna moj meil roksia234@wp.pl

0 / 0

Witam! Jezeli oferta jest nadal aktualna bylabym zainteresowana praca w Holandii ,jezeli sa jeszcze wolne miejsca prosze skontaktowac sie ze mna droga mailowa eleni191@wp.pl.Prosze o odpowiedz

0 / 0

jestem zainteresowany dobra praca mam 25lat chcem opuscic polske bo jak wiemy zyc sie tu nie da a zreszta umrzeć godnie tez nie moj tele (usunięte przez administratora) niech ktos mnie zrozumi pochodze z zachodniopomorskiego

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy w Gdańsku same szkolą dla siebie pracowników – programistów
12 godzin temu
Niedobór pracowników jest problemem wielu firm w całej Polsce. Są one skłonne płacić wielokrotnie więcej niż wynosi minimalna pensja krajowa, jeśli tylko zgłosi...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
przedwczoraj, 16:06
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
3 dni temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...