format lambda

Witam panią i jak się pracuję pani mężowi?

0 / 0

chętnie pojadę do Czarnobyla, do pracy tylko nie wiem gdzie szukać kontaktu. Ktoś pomoże? Jarek

0 / 0

a.jak wygląda wypłata za tą prace

0 / 0

jak z badaniami lekarskimi we własnym zakresie czy mają swoją przychodnie

0 / 0

jak z badaniami lekarskimi we własnym zakresie czy mają swoją przychodnie

0 / 0

w czarnobylu jest super. pracuejsz 2 lub 3 tygodnie i jedziesz do domu. wożą cie w to i we wto. jak dla mnie super. jestem tam od prawie 2 lat i zyje !!! mam sie świetnie. zastanów sie co piszesz za nim cie namierzo i pokazo na co ich stac!

0 / 0

Jeśli jesteś pełnoletnim obywatelem Polski i chcesz zarabiać pieniądze przez internet to zachęcam do skorzystania ze strony https://www.qassa.pl/366691 Jak możesz zarobić prawdziwe pieniądze? -robiąc zakupy przez internet, -klikając w reklamy, -wypełniając ankiety, -grając w gry, -oraz polecając innym tę stronę, dzięki unikalnemu linkowi, który otrzymuje każdy użytkownik. Aby zarabiać musisz aktywnie korzystać ze strony.

0 / 0

Nikt ci nie odpisze po czarnobylu bo ci którzy tam pojechali to umarli.Także powodzenia ci życzę.

0 / 0

190-250 kr/h w Lambadzie się zarabia ~90 z tym wyjątkiem,że pracujesz 3x szybciej,aby zarobić na tego prostaka z dwiema wieśniaczkami.

0 / 0

Jak nie masz ambicji to jedź śmiało.Ta firma jest dla Ciebie!

0 / 0

Tam pracuja sami ludzie z małych wsi.Z resztą to pseudo dyrektorstwo to też prości ludzie ze wsi co się dorobili na ludzkim cierpieniu.

0 / 0

5 RP - 2015-04-15 04:07:32jedz chłopie i daj firmie zarobić na tobietylko niepij wodki

0 / 0

jedz chłopie i daj firmie zarobić na tobie

0 / 0

spróbuj na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona stworzona z myślą o was! łatwo miło i przyjemnie! na prawdę polecam!

0 / 0

prosze o pomoc dostałem oferte do czarnobulu jechadz

0 / 0

Witam , Dostałem ofertę pracy w Czarnobylu , dokładnie praca na kopule. Stanowisko ,Technik dostępu linowego. Mianowicie czy ktoś z Was pracuje przy budowie sarkofagu i może się wypowiedzieć jak się sprawy mają ? Pozdrawiam

0 / 0

jak dobrze podpierdoli i wyliże dupe 2300e

0 / 0

Witam, Orientuje się może ktoś ile majster budowy robót zbrojarskich zarabia w Szwecji na budowie? A ile w Lambadzie można poprosić? Z góry dzięki za szybką odpowiedź.

0 / 0

były pracownik - 2014-12-17 01:25:15prowadzący ma przechlapane musi zdawać relacje po robocie musi inaczej niezarobi kasy i trzeba się zwolnić bo w polsce się juz zarabiapracujesz wariacie w formacie

0 / 0

prowadzący ma przechlapane musi zdawać relacje po robocie musi inaczej niezarobi kasy i trzeba się zwolnić bo w polsce się juz zarabia

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
6 dni temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...
Kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce otwarte
tydzień temu
W Kołbaskowie otwarto kolejne centrum logistyczne Amazon w Polsce. Wyposażony w ponad 3 tys. robotów jest najnowocześniejszym obiektem firmy w Europie. Zatrudnienie...