Firma CDMK Clean z Belgi

prosze o kontakt z panią dziekulę

0 / 0

smutno,pracy brak...

0 / 0

witam był ktoś dzisiaj na dworcu w łodzi

0 / 0

Witajcie ludziska! I co ktoś wybiera się do Łodzi we wtorek?

0 / 0

Lenka, ja nie. Szukamy z koleżanką ale ofert mało, a jak już się trafią, powiedzmy w miarę okej, to dostaję maila, że trzeba wpisowe zapłacić. Po tej akcji ja już nikomu ani grosza nie zapłacę!

0 / 0

nie rozumiem,dlaczgo blef???

0 / 0

to wszystko blef co tu jest napisane :D

0 / 0

co z Wami?Znalezliscie juz moze jakąś prace?

0 / 0

dziekuje,w jakich godzinach moge zadzwonic?

0 / 0

Bardzo chetnie sie z Panią spotkam,proszę podać jakiś kontakt do Pani.

0 / 0

chwilowo jestem w polsce jesli chcialby sie ktos zemna spotkac a byloby nie daleko to chetnie porozmawiam

0 / 0

Bez przerwy przestrzegają nas przed oszustami ,którzy żądają wcześniejszej opłaty,Myślę że na nich trafiłeś ,daj spokój!

0 / 0

Z Z nie wpadajmy w paranoje to nie ten gość to jest sprawdzona agencja pośrednictwa pracy....a jeśli są jeszcze chętni żeby zgłaszać sprawę na policję to ja się tym już zająłem narazie zgłosiło się do mnie ok.14 osób a gdzie jest reszta?Ja potrzebuję jedynie nr.gg lub tel.,żeby podac policji a oni mają kontaktować się z (usunięte przez administratora) czy jakgo tam nazwali i już namierzają goscia...mój gg10200386,lub (usunięte przez administratora)

0 / 0

Nie trzeba podawac wszystkiego wystarczy imię nazwisko adres i ewentualny kontakt pożniej sie policja sama skontaktuje, pisz na numer gg 10200386 pozdr

0 / 0

ZZ - skąd wiesz, że to on? Patrzałam na neta i taka firma istnieje i oferują pracę, no ale może się podszywać pod nich, to jasne, tylko skąd pewność, że napewno tak jest? A co do tego zgłoszenia na policję, to ja mogę podać numer gg, ale napewno nie całe dane osobowe i numer dowodu etc. Chyba, że tylko policji. Sorry, ale po tej akcji, nie jestem w stanie już nikomu zaufać...

0 / 0

Pani Olu jak będą oferty pracy to bylibyśmy wdzięczni za pomoc praca dla dwóch osób to mój (usunięte przez administratora)

0 / 0

TO JEST NA GO WORK . PL SPRZĄTANIE I CZYSZCZENIE HAL .

0 / 0

podaj link do tej oferty bo nie moge znalezc!!!

0 / 0

NORMALNIE SZOK TEN FACET JEST JAK WRZUT NA [usunięte przez admina] ZNOWU SZUKA PRACOWNIKÓW TYM RAZEM DO HOLANDII CZYSZCZENIE HAL W AMSTERDAMIE TERAZ TO FIRMA BRASCO --- NIE NO FACET MNIE OSŁABIA ALE Z DRUGIEJ STRONY DOBRY JEST NIE MA CO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 / 0

gdzie jesteście?nie bać się tylko do roboty póki sprawa jest świerza.....

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
10 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...