workersmeat produkcja kotletow

witam :)<br /> chciałam napisać, pare słów o biurze Pani (usunięte przez administratora).. może wcześniej było inaczej albo ja miałam pecha <br /> wyjechałam w 2010 z owego biura do pracy w Belgii. sympatyczna pani w biurze twierdziła że warunki mieszkalne są przyzwoite a stawka jak i wymiar godzin wydawały się całkiem dobre(nie rewelacyjne ale tez i nie jakieś bardzo niskie,po prostu normalne w porównaniu z tym co mówili moi znajomi), więc zgodziłam się i wyjechałam za pośrednictwem przewoźnika Putkowski. Dziwne wydało mi się że w biurze kazali mi kupić bilet w obie strony. No ale cóż nie było już innego wyjścia, potrzebowałam pieniędzy a innej możliwości już nie miałam... <br /> po dojechaniu na miejsce myślałam że to jakiś ponury żart Panów przewoźników, że pomylili adresy czy coś takiego. Pod względem sanitarnym to jedna wielka porażka, nie było mowy o żadnej higienie, do wyboru były dwie stare zdemolowane przyczepy kempingowe lub hala(same gołe ściany bez żadnych instalacji), w jednej przyczepie nie było bieżącej wody, w drugiej była ale prysznic ciągle psuł się, poza tym obie przyczepy stały w bezpośrednim sąsiedztwie z oborą wiec muchy właziły drzwiami i oknami i dziurami w podłodze bo takie były. praca była nieregularna. było nas za dużo na to gospodarstwo wiec parę osób dziennie miało wolne, oczywiście nieodpłatne, wychodziło jakieś 40 godz tyg ale trzeba było płacić za &quot;luksusowe&quot; warunki mieszkalne i kupić sobie jakaś wodę czy pożywienie wiec mało zostawało. w takiej sytuacji próbowaliśmy się kontaktować z wielce szanowna pania (usunięte przez administratora)(wlascicielka biura), ona na początku kłóciła się z nami twierdząc że wymyślamy jakieś fanaberie, lecz potem przestała w ogóle się odzywać i zostawiła nas samych sobie... zarobiłam mało i w takich warunkach że nikomu nie życze...<br /> pewnie znajdzie się ktoś kto będzie zachwalał pod niebiosa biuro i właścicielkę, bo miał super pracę i płacę, udało mu się! też bym tak chciała, a tu klops &quot;nie udało mi sie&quot;. <br /> (usunięte przez administratora)! o uszy obiło mi się że nie mogliśmy zostać zakwaterowani w kempingach (nie znam dokładnycj przepisów w tej kwestii), już sam ten fakt jest wystarczający żeby zobligować kochaną basie zeby sie nami zainteresowac i przenieść w inne miejsce, nie mówie juz o wymiarze pracy...<br /> nie odradzam tego biura bo może i są też oferty pracy w lepszych warunkach, ale wiedzcie że jeśli traficie tak jak ja to zostaniecie sami....<br /> pzodrawiam i życze powodzenia w szukaniu pracy na wakacje , mi tez takie sie przyda....

0 / 0

Powiedz co myślisz o swoim szefie , on nie musi o tym wiedziec...<br /> <br /> Daj upust fantazji lub pochwal go niech wszyscy wiedza jakiego masz super szefa...<br /> (usunięte przez administratora)

0 / 0

Witam potrzebuję adresu e-mail lub telefon do Pani Barbary, czy ktoś go posiada? mój e-mail pawlogood@wp.pl

0 / 0

niezdecydowana - 2009-08-14 20:11:57Rafi.. przepraszam za pominięcie Twojej prosby , nadrabiam gafe .<br /> Tu masz kontakt :- &gt; Wiecej informacji pod nr telefonu 781-347-552 od(8-16)<br /> &gt; Maciej Góralczyk 61-680 Poznan ul.Morasko 8<br /> <br /> Adres e-mail-:wyjechał już ktoś?

0 / 0

niezdecydowana - 2009-08-14 20:11:57Rafi.. przepraszam za pominięcie Twojej prosby , nadrabiam gafe .<br /> Tu masz kontakt :- &gt; Wiecej informacji pod nr telefonu 781-347-552 od(8-16)<br /> &gt; Maciej Góralczyk 61-680 Poznan ul.Morasko 8<br /> <br /> Adres e-mail-:ale lipa

0 / 0

niezdecydowana - 2009-08-14 20:11:57Rafi.. przepraszam za pominięcie Twojej prosby , nadrabiam gafe .<br /> Tu masz kontakt :- &gt; Wiecej informacji pod nr telefonu 781-347-552 od(8-16)<br /> &gt; Maciej Góralczyk 61-680 Poznan ul.Morasko 8<br /> <br /> Adres e-mail-:ale lipa

0 / 0

wczoraj spotkalam moich znajomych ktorzy dali nam namiar na tego goscia, mieli jechac 5listopada, strasznie byli napaleni na ten wyjazd i twierdzili ze to pewna praca bo namiary dostali od kogos kto tam rzekomo juz byl. dobrze ze my sprawdzilismy to w necie i znalezlismy to forum. to (usunięte przez administratora) oglasza sie co jakis czas na roznych stronach z praca i naciaga ludzi.<br /> szczurek nie ma zadnego wyjazdu 20 listopada.

0 / 0

ja tez pisalam,ze to bojda,bo mieszkam w VENLO.A niech tam! Niech placa!

0 / 0

no tak to gościa znaleśc i buk go pokara a ja tesz postaram sie go pokarać morze to nie ściema wjazd dopiero tusz tusz

0 / 0

piszecie ze wjazd 13listopada dziwne ja mam wjazd 20 listopada czy ktś jedze 20 prasze o odpowiedz

0 / 0

ja tez jadę do velna zapłaciłem i tez się boje nic nie wiem o tej firmie czytałem forum i mam pietra mysle ze to prawda wyjeżdzam podobno 20 listopada jak ktoś tez jedze to proszę napisać

0 / 0

ludzie niedajcie się na to nabrać ja od czerwca czekam na umowe i do dzisiaj niemam żadnego odzewu na ten temat.

0 / 0

Jest więc ten wyjazd czy nie???

0 / 0

No to ladnie 700zl poszlo sie (usunięte przez administratora), wspólczuje. Ja oczywiscie nadal nie dostalam tego zwrotu pieniedzy,,,,,,,;/

0 / 0

prawie 7 00 zl wplacilas na konto tego oszusta?<br /> przykro mi ale nikt nigdy nie pojechal do pracy<br /> podobne ogloszenia facet umieszcza co jakis czas, znalazlam nawet z2007 i 2008 roku

0 / 0

niezdecydowana - 2009-08-14 20:11:57Rafi.. przepraszam za pominięcie Twojej prosby , nadrabiam gafe .<br /> Tu masz kontakt :- &gt; Wiecej informacji pod nr telefonu 781-347-552 od(8-16)<br /> &gt; Maciej Góralczyk 61-680 Poznan ul.Morasko 8<br /> <br /> Adres e-mail-:wyjechał już ktoś?

0 / 0

lenka - 2009-10-28 22:55:05powiedział mi dzisiaj przez telefon,ze wyjazd jest 13 listopadaJa oprócz tego że wysłałam 20 zł za rezerwacje miajsca to jeszcze 200zł pośrednikowi z tym ze ja placilam za siebie i za 2 kolegow czyli razem 660zl!!! Wkurze sie jak to bedzie wałek... :/

0 / 0

lenka - 2009-10-28 22:55:05powiedział mi dzisiaj przez telefon,ze wyjazd jest 13 listopadaJa a oprócz tego że wysłałam 20 zł za rezerwacje miajsca to jeszcze 200zł pośrednikowi z tym ze ja placilam za siebie i za 2 kolegow czyli razem 660zl!!! Wkurze sie jak to bedzie wałek... :/ Kontaktowałam się z tym gościem kilkakrotnie bez zarzutów...tez mi mowil ze wyjazd 13 listopada. Mam nadzieje ze to nie walek, własnie napisalam do niego wiadomosc z zapytaniem czy wogole papiery zostaly wyslane...

0 / 0

a czy jedna osoba do tej pory wyjechala ?????

0 / 0

powiedział mi dzisiaj przez telefon,ze wyjazd jest 13 listopada

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Firmy budowlane zadłużone na ponad 2,2 mld złotych
2 dni temu
Zadłużenia polskich firm budowlanych wynoszą 2,2 mld złotych – wynika z danych podanych przez KRD. Niestety to ponad dwukrotny wzrost w porównaniu do 2015...
Duża ustawa o innowacyjności – co to oznacza dla firm?
3 dni temu
Jeszcze w tym roku Sejm może uchwalić drugą, większą ustawę o innowacyjności. Przedsiębiorstwa realizujące zadania z zakresu B+R będą mogły odliczyć 100...
Obcokrajowcy w Polsce zarabiają coraz lepiej?
6 dni temu
Niemal 10 mld zł wysłali do swoich krajów obcokrajowcy zatrudnieni w Polsce. Z kwartału na kwartał środki te są coraz większe i pierwszy raz były zdecydowanie...