polskie drewno pyskowice francja pireneje

Witam,na wstępie pozdrawiam wszystkich którzy wjebali się do pracy przy łapaniu kurczaków.Poprostu tragedia!!, Pracujesz 24 na dobe ,na zawołanie szefa,Chuj go obchodzi że jest 1 w nocy i śpisz!! Wstajesz i łapać kuraki.,Cały we wszach tarzasz się w tych gównach ,sraja na ciebie szczają te kury , a ludzie którzy tam pracują to patole francuskie!!!! Na domku alkoholizm, przed wyjazdem ktoś się zesrał TAK ZESRAŁ w Salonie!!!!.Poprostu burdel!!! Brak internetu ,po 2 tyg TV sie znalazł,bo nie było,łóżka walą stechlizną żę do dziś pościel czuć po wielu praniach.Ale Tak pani KU....Anetko jest SUPER!!!!!Więcej takich ofert!!!!.Ludzie nie bądzie naiwni nie lećcie na jej cwaniacką gadke !!!Jak bym mogł cofnąc czas to bym jej tą umowe w pysk wepchnał!!!A teraz telefonów nie odbiera bo niby zajeta jest ale sms wysyła paranoja z tą kobietą.Sama powinna zapierd..lać w tych pchłach i gównach na 6 euro!!!!.A i pamietajcie że pracujecie na polskich umowach na pół etatu i jesteście na delegacji we Francji czyli należy się wam 50 euro dziennej diety!! Walczcie o swoje!!!A jak wam coś sie stanie to nigdzie wam nie pomoga bo nie macie europejskiej karty zdrowotnej!!Takie ciulstwo! Powodzenia i do zobaczenia w sądzie Anetko

0 / 0

ja zamierzam wyjechac na scinkę drzew z tą firmą.ma ktoś jakieś zdanie na ten temat

0 / 0

NAZYWOM SIE HENIEK I JESTEM TU KIEROWNIKIEM HEJ! A TO JEST MOJ BRAT JASIEK I MOCIE SIE GO SLUCHAC JAKO I MNIE.TYS PROWDA.

0 / 0

Z pośród kilku agencji pracy za pośrednictwem,których jechałem do Francji(miedzy innymi też(ERC,ITC,L&M i Leader Service) jedynie ta ostatnia agencja pracy według mnie jest dobra. Ostatnio widziałem na forum nieciekawe opinie o tej agencji pracy i jestem tym zszokowany.

0 / 0

Ok. a możesz polecić jakąś solidną Firmę, bo rozumiem że skoro odpowiedziałes na moje pytanie to znaczy ze nie masz najlepszych doświadczeń z nimi

0 / 0

Ja nie byłem tam jeszcze(najbliżej byłem okolice Nicei). Generalnie południe Francji są wyższe stawki/godzinę,ale jeżeli chcesz jechać przez tą firmę,to daj sobie spokój!!

0 / 0

Panowie z tego co czytam wnioskuje ze pracowaliście na jakiś farmach, a czy ktoś pracował w przez tą firmę w jakiejś cegielni jako mechanik lub tokarz. Oferują mi taką prać, gdzieś w okolicach Andory. Jakie tam są warunki i czy warto sobie tym głowę zawracać?

0 / 0

Ja tez zjeździłem trochę po świecie i z mojej strony też mogę dodać następną firmę,co szukają jeleni,aby robić prawie za darmo(4.04 euro netto) to jest Geissler Niemcy(koło Frankfurtu)

0 / 0

Grzegorz_Ząb - 2010-02-20 12:37:24dokładnie tak jest . Wszysto widze ,że ująłeś. FIRMA CZARNA LISTApolskie drewno klaudia kozubek. Troche jezdzilem po swiecie, ale takiego zlego posrednika nigdy jeszcze nie mialem. Szkoda gadac!!! A tak prywatnie to mam nadzieje, ze ktos kiedys za to co proponuja ludziom im po prostu "wpierdoli"

0 / 0

wiesz co gosciu?ty chyba tam nacpany chodzileÅ�,bilet kosztuje 1,60e a jezeli chodzi o odlozenie to zarabialo sie ponad 1000e a jesli ty chlaÅ�es i cpales to nawet 50e trudno ci bylo odlozyc,kible sÄ� w bungalach i nie jest tak tragicznie jak ty to opisujesz,no ale skoro wielki pan z Polski przyjezdza do pracy i zÄ�da 5-cio gwiazdkowego hotelu to wlasnie tak jak ty sie rozczaruje,widzialem ze w gorszych warunkach ludzie mieszkali,w stajniach a tam jesli chodzi o warunki to naprawde nie jest zle...ale jeden warunek jest-nie wolno chlac wodki,jesli ty jestes w porzadku to oni dla ciebie tez,za nic sie nie placi nawet bilet ci baranie w jedna i druga strone zaplacili,no powiedz ze nie...tam tylko obchodzi cie wyzywienie a znam warunki na wszystkich 3 farmach i ludzie ktorzy chcÄ� pracowac naprawde i nie harowac jak ty to opisujesz to do dzis tam pracujÄ�,ty zapewne pojechales tam na wakacje i myslales,ze bedziesz fiutem gruszki zbijac to sie rozczarowales.....powinienes zostac dyrektorem jakiejs firmy tylko ze tez by bylo zle bo ty debil jestes a na takie stanowisko trzeba ludzi wyksztalconych.Skoro w szkole nie chcialo sie nosic teczki to nos teraz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skrzyneczki.....

0 / 0

hej czytając to twierdzę ,że jesteście żałośni (na bank) pewnie bez własnej wartości itd zeby się tak stoczyć ? za 5 ojro m as k ra ! Jestem w Polsce ,pracuję nie jest najgorzej i jak czytam to wszystko wyżej, to zadaję sobie pytanie: jak" małym" trzeba być człowiekiem aby na coś takiego się pisać ??

0 / 0

witam ma ktos moze kontakt do Eweliny albo krzysztofa bo nam sie zerwal a bardzo chielibysmy wyjechac tam do pracy

0 / 0

syf , kiła i mogiła!!!! TO TO NAPEWNO W TEJ AGENCJI PRACY JEST!!! KŁAMSTWA,[usunięte przez moderatora]

0 / 0

a jest ktoś kto dostał całą wypłate za styczeń?????

0 / 0

Ja pisałem o czapce i zasłużony określiłem cie nie w sensie kapowania tylko jak dopadłem szefostwo w Ustroniu o kasę to Lucjanek wspominał tylko ciebie i ze siedzisz tam od początku, wiec tylko w tym sensie użyłem tego określenia z resztą wypowiedzi nie mam nic wspólnego, nawet nie wysilam się kombinowaniem kto to jest, co do firmy nie mam specjalnych zastrzeżeń trudno ich winić za to ze żabojady mieli w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] własny interes, a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] narciarzyna chciał rządzić ale nie wiedział jak.W Ustroniu tylko dowiedziałem się satyrycznie, że miałem widzieć jakie jaja były na początku Lucek jeździł francuskim idiotom po podstawowe narzędzia i że tam jest z tym syf od początku szkoda tylko, ze po fakcie informacji tego typu udzielali.Pozdrawiam i powodzenia

0 / 0

SZANOWNY PANIE PROWOKATOR.SKORO ZACZALES PISAC NA TYM FORUM I SIE DO MNIE PRZYPIERDOLILES TO WIDOCZNIE SIE ZNAMY.NAJPIERW BYS SIE MOGL PRZEDSTAWIC.PO DRUGIE NIE JESTEM ZASLUZONY BO NIGDY NIE KABLOWALEM.PISALEM TO JUZ WCZESNIEJ.JAK BYS ZNAL CALY ALFABET A NIE TYLKO WYRYWKOWO TO BYS ZAUWAZYL.POZA TYM MASZ SWOJA STRONE NA KTOREJ SIE WIELCE UDZIELASZ TO SOBIE TAM BAZGRAJ PIERDOLY O IM I SYCSIE.

0 / 0

Ło matko! I tacy ludzie jadą do Francji!

0 / 0

Panie blady napisz mi coś ty robił dokładnie w tej CYCSIE panie ZASŁUŻONY

0 / 0

Nie wiem kto pyta mnie o zdanie na temat Polskiego Drewna ale nie ma problemu - odpowiem szczerze.Bylem w Avignionie uziemiony , bez kasy i roboty.Oni mi pomogli.Dostalem robote i regularnie Mirek wyplacal kase.Wobec tego nie bede na pewno na nich nic pierdolic bo nie mam o co.Inni jak chca to niech sobie na lamach forum dociekaja swoich 30 euro albo innych ciulstw.Mnie to jebie.Co do moich wypowiedzi to czemu one kogos maja przerazic?Jak ktos chce cos napisac na forum to niech pisze tak zeby to mialo rece i nogi a nie w stylu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ci w dupe,Kazdy skonczyl 8 klas to chyba umie jakies zdanie sklecic?

0 / 0

[usunięte przez moderatora] A jaka jest twoja chlopie opinia o Polskim Drewnie?

0 / 0

Dodaj wypowiedź na forum

- (To pole jest wymagane)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny.

Wpisy z naszego bloga:

Zawód freelancer. Wolnych strzelców będzie przybywać
15 godzin temu
Umowa o pracę często postrzegana jest jako gwarancja zatrudnienia i stabilizacji. Coraz więcej osób decyduje się jednak zrezygnować z etatu i rozpoczyna...
Konstytucja biznesu przyjęta. Co to oznacza dla przedsiębiorców?
tydzień temu
Sztandarowy projekt wicepremiera Mateusza Morawieckiego Konstytucja biznesu został przyjęty przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Nowe regulacje mają ułatwić...
Millenialsi zarobią mniej niż ich rodzice?
tydzień temu
Pokolenie Y może być pierwszym, które w trakcie całego swojego życia zarobi mniej od swoich rodziców. Takie wnioski płyną z raportu przygotowanego przez Resolution...